:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yalnızlık birtanem
berensu
YANLIZLIK
Ölümün en acısını senin yanında tattım. Yokluğunu hissederek yanlızlığı, çaresizliği seninle yaşadım. Herşeyi sen öğrettin bana tıpkı küçük bir çocuk gibi... Şimdi öyle bir çocuk yarattın ki değil aynalara insanlara bile bakamıyorum... Bu yaramaz çocuğu sen yarattın beni bu hale sen getirdin.. Mutlumusun, huzurlumusun yaptıklarından tebrik ederim seni bitanem hayata küstürdüğün için bu çocuğu. Herşeyiyle sana güvenmişti, insanları sevmişti hatta yaşamayı bile...
Şimdi nerdesin nerelerdesin bilemiyorum ama bu masum çocuğun korunmaya şevkate ihtiyacı var, onu bu kadar yanlız ve çaresiz bırakmaya ne hakkın var sorarım sana.
Çok uzaklardasın biliyorum sesimi duyarmısın bilmiyorum ama umarım günün birinde uykunda görürsen beni ve ağlayarak uyanırsan o zaman ne hissettiğimi anlarsın yanıma koşarsın bilirim. Beklerim bitanem umarsızca seni beklerim çünkü kalbim bir tek seni sevdi sana açıldı. Sevmeyi senden öğrendi, küsmeyi, ağlamayı yanındayken hasret çekmeyi yanlız senden öğrendi.
İşte bak bitanem bir gün daha bitti bir gün daha sensiz yaşadım ne kötü bir duygu biliyormusun sensiz yaşamak yanında olamamak İŞTE ÖLÜMÜN EN ACISI BU BİTANEM
Ara
>As!_M€L€q<
tşklerr Arkadaşim...umarim Hiç Yalniz Kalmasssin....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Adı Oldu Yalnızlık... ROSE 23 888 04-14-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  yALnızlık.... babaaslan 3 420 04-13-2022, Saat: 06:35 PM
  sevdim birtanem... CReATuRE 3 288 04-10-2022, Saat: 08:36 AM
  Zaman Yİne Yalnizlik Vaktİ murat1544 1 312 04-08-2022, Saat: 01:45 PM
  "K?yamad???ms?n" (BiRTaNeM tisadyec ) eRCi 8 397 04-03-2022, Saat: 10:42 PM