:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmiyorum...!
€BeRimSin
Teşekkürler Mesut ..
€stapitipiti
Olsun demekle olmuyormuş isteklerim, hep ardıma bakarak büyüdüğümün son zamanlarda farkına varmışım... Değişmeyen tek şey, ben o zaman da bu zamanda ağlarken, şimdi ve daha sonrasında da dökülecek göz yaşlarım... Olmasın diyorum, ama oluyor... Akmasın diyorum, akıyor ve yanmasın artık diyorum şu çocuksu yüreğim... Ama yanıyor...........................................
acı verdiğini bildiğimiz halde, engel olamadığımız şeyler var önüne geçmekte zorlandığımız bunlarda bi kaçı ...cok güsel anlatmıssın ...makalen cok hoş morcivet Smile Smile Smile ellerine sağlık.....
Ara
aKMeL
çok sağol mesut kardeş güzel paylaşım

midnight express (duyarsız kalmayalım lüğtfen okuyun)
arkadaşlar türkleri aşşağılayan film olan midnight express filmini yalanlayan bir röportaj var şuanda amerkada her hafta 10 milyon kişi tarafından izlenenen bu filmi yalanlamak için youtubedeki bu ropörtaja çok tıklamamız lazım reytingi bol olması lazım o yüzdne herkes reyting versin bu videoya

http://www.youtube.com/watch?v=TweU77cDrgE

arkadaşlar konu dağıtıyorum ama kusura bakmayın bu ükemiz için çok önemli olan bişey lütfen tıklayalım kendim için istemiyorum Smile
zaten Kimse Sonunu Bilmiyor..bazen Içimizde Yanar Bi Ateş Bizi Böyle Bilinmezliklere Sürükler.ama Hep Bi çikiş Yol Vardir Bize Ve Kalbimize....

susarak çiğlik Atabilirmiyiz?bence Bunu Yapiyoruz Kendi Içimizde..sorulara Cevap Aramaktan Yürek Yangin Yeri Gibi ..umarim Senin Yüreğin Sana Ve Sen De Hep Yüreğine Sahip çikarsin ..

teşekkürler Mesut...
güzel Olmuş Yazin ..
gönlünce Olsun Herşey...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 03:19 AM