:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmiyorum...!
MorciveT
Bilmiyorum gitsem mi acaba, geçiriyorum aklımdan dört duvarları... Yağan yağmurun, toprağa düştüğü yerde hissediyorum kendimi, parça parça oluyorum... Soruyorum kendime, cevap bulamıyorum... Sebebi nedir desem, sebebini bulamıyorum...

Her gece kapanırken gözlerim, dua ediyorum... İç çekişlerimle ediyorum dualarımı, sebepsiz yere... Hatıralarım geliyor aklıma, geçmişim geçiyor gözlerimin önünden... Tutmak istiyorum ama ne fayda... Özleyişlerim herzamanki gibi, hiç ama hiç bitmiyor... Sanki son durak bana ayrılmış, ben yalnız, o yalnız, hep yalnız...

Olsun demekle olmuyormuş isteklerim, hep ardıma bakarak büyüdüğümün son zamanlarda farkına varmışım... Değişmeyen tek şey, ben o zaman da bu zamanda ağlarken, şimdi ve daha sonrasında da dökülecek göz yaşlarım... Olmasın diyorum, ama oluyor... Akmasın diyorum, akıyor ve yanmasın artık diyorum şu çocuksu yüreğim... Ama yanıyor...

Bir karanlık düşüyor aklıma,aynaya bakıyorum...Bir umuttur ışık vardır diyorum... Sus pus olmuş yüreğim... Konuşamıyorum... Çıldırışlara imza atar gibi, isyan ediyorum kendime, sevdiklerime, değer verdiğim her varlığa isyan ediyorum... Neden, niçin... Ben bunu bilmiyorum...

Birde Sonumu bilmiyorum...
Ara
eRCi
Sen dün gidince buralardan sessizce
Bedenim çıkmış içimden gizlice
Bir aldanış ya da kaçış
Tenin hala tenimde dünümdün
Düşüm oldun kurtar beni

Yürekten bir selam...
Yüreğine sağlık.Mesut....
MorciveT
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen dün gidince buralardan sessizce
Bedenim çıkmış içimden gizlice
Bir aldanış ya da kaçış
Tenin hala tenimde dünümdün
Düşüm oldun kurtar beni

Yürekten bir selam...
Yüreğine sağlık.Mesut....

Teşekkürler sağolasın.... Wink
Ara
derdo
çoook Güsell Olmuuş Mesutt Abii
Yüreğine Sağlikk
MorciveT
derdo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çoook Güsell Olmuuş Mesutt Abii
Yüreğine Sağlikk

Sağolasın Sefacım... Teşekkürederim.
Ara
lorient_19
BEN SADECE SENI SEWDİM SADECE SENİ YALAN DE GİT DE İSTEMEM DE AMA HER ZAMAN İÇİMDEN SENİ SEWECEGİM BEN GİTTİM ADİ DE NE DERSEN DE KÜFÜR ET BAGIR ÇAGIR BEN SENİ İSTEYEREK BIRAKMADIM SENİ SEWİYORUM SEMRA
Ara
MasaL_perisi
Bende sonumu bilmiyorum valla...Smile

Ama makalen çok güzel olduğunu biliyorum
Teşekürler Mesut
Yüreğin hep mutlu ve umutlu yaşaması dileğimle...Smile
Ara
ZeNiTH
Kimse Bilmiyorki Sonunun NE Olacağını ...

Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz Big Grin

Kahraman Olmak Gibi Bi Çabamızda Yok Ama Sonunu Bi Bilsek Zaten Bindik Bi Alamete Gidiyoz Kıyamete SmileSmileSmile

Tesekkürler Mesut Çok Güzel Bir Makaleydi ...
*TATLI BELA*
yüreğine sağlık mesut.....
MorciveT
Teşekkürederim arkadaşlar, sağolun...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 10:50 AM