:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşın Biri Bush'a Aşık Olmuş
romantiq_exelance
amin amin amin amin artık senide a.bd dışişleri bakanı yapar arkadaşın...Big Grin
€BeRimSin
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
hahahahahaha SmileSmile)Smile
blue_belial
......................
blue_belial
.................
romantiq_exelance
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
hahahahahaha SmileSmile)Smile

nasıl sevindin dimi şimdi sen bunu dydunya aralarını yapmayada uğraşırsın.Big Grin:d:yikildim: sevap kazanırsın be yap
PCKoPaT
zuhahahah Allah mesut etsin inşallah... Big Grin
Âh be.
Ara
lorient_19
ALLAHTAN ÖLE Bİ ARKADAŞİM WE ÖLE Bİ SORUNUM YOK GERÇİ BENDEKİ ARKADAŞLARIN SENIN ARKADAŞLARINDAN GERİ KALAN YANI YOK UNUTMADAN BİDE ŞÜNU SÖLİM İSTANBULDA Bİ ARKADAŞİM bülent ERSOYA AŞİK OLMUŞTU ÇOÇUK AŞKINDAN ÖLÜYODU YAW NE TUHAF İNSANLAR WAR YA
Ara
romantiq_exelance
lorient_19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ALLAHTAN ÖLE Bİ ARKADAŞİM WE ÖLE Bİ SORUNUM YOK GERÇİ BENDEKİ ARKADAŞLARIN SENIN ARKADAŞLARINDAN GERİ KALAN YANI YOK UNUTMADAN BİDE ŞÜNU SÖLİM İSTANBULDA Bİ ARKADAŞİM bülent ERSOYA AŞİK OLMUŞTU ÇOÇUK AŞKINDAN ÖLÜYODU YAW NE TUHAF İNSANLAR WAR YA

hakikaten mi ya ne çeşit insanlar var.senin bu arkadaşın bülent ersoyun eski halinemi yoksa şimdiki halinemi aşık..yada erkek mi bayan mı arkadaşın:yikildim: :yikildim: :yikildim:
blue_belial
ulan hasan!!!!
d€n!z kısı
bak faruk nikah şahidin ben olucam başkasına söz verme tmm mı?:yikildim::yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kız Arkadaşın Yokmu :) ZeNiTH 20 1,047 03-31-2022, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: wildfang
  anne ben aşık oldum derseniz cwbı alırsınıs SUSKUN 14 1,185 09-06-2008, Saat: 10:21 PM
Son Yorum: casus021
  Urfalının Biri Mezarında Yatan Babasını Ziyaret Ediyor.... Yorgun Yürek 12 906 09-06-2008, Saat: 06:41 AM
Son Yorum: MaNeSiA
  denizde biri boquluyor Né yaparsın? gnc_fb 33 1,448 09-06-2008, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: play-54
  Uçakta biri Sizi Rahatsız Mı Ediyor? σfflαчи 2 551 08-05-2008, Saat: 03:05 PM
Son Yorum: rüzgargülü

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:19 AM