:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
‘Suç hepimizin’
ѕqρα кJмя
kezman0602.jpg

Kezman, UEFA Kupası’ndan elenmenin faturasının, tek bir kişiye kesilmesinin çok yanlış olduğunu ifade etti.

‘Suçlanması saçma’

Hollanda’daki AZ Alkmaar maçının bitiminde elendikleri için sinirden koridordaki fotoğraf çerçevelerini yumruklayan Mateja Kezman’dan örnek tavır. İki gündür başta teknik direktör Zico olmak üzere, Tuncay ve kaleci Volkan’ın ağır şekilde eleştirildiğini ve elenmenin faturasının onlara kesilmeye çalışıldığını ifade eden Sırp yıldız, şunları söyledi: “Zico’nun suçlanmasını saçma buluyorum. Çünkü deplasmanda 2 gol atmak önemli. Bunu başardık. Çok da iyi oynuyorduk.”

‘İlk maçta elendik’

“Takım olarak iyi bir tempo yakalamıştık ama olmadı. Ayrıca Tuncay’ın suçlanmasını da kabullenemiyorum. Herkes gol kaçırır. Oyun içinde bu gibi durumlar olağandır. Bir de sürekli olarak kalecimiz Volkan’ın üzerine geliyorlar. Tekrarlıyorum suçlu aramak yanlış. Ne Zico, ne Tuncay, ne de Volkan suçlu. Suç hepimizde, bütün takımda. Aslına bakılırsa, belki de turu ilk maçta verdik. İyi oynadık ama İstanbul’daki karşılaşmada daha dikkatli olmalıydık.”
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:16 PM