:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komik sms sözleri
Pessimist
sevdim seni seveli içimde oldu yara Önceden turp gibiydim simdi döndüm hiyarabiggrin.gif

Annelere müjde:evde kalmis kizinizmi var adini yaz 9090 a msj gönder.Kizinizin tursusunu biz kuralim. Üstelik ilk besyüz kisiye tursu bidonu bizden hediye Ekcel biggrin.gif

Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyorbiggrin.gif

Ufff yavrum,anam. asvaltin olayim ez beni... Sayin abonemiz lütfen ürkmeyiniz bu cep telsim servisinizin motivasyon mesajidir...biggrin.gif

Dün eski dostlarla karsilastik. Eski günlerden konustuk sonra toplu bir resim çektirelim dedik ama sen yoktun bizde topsuz çektirdik

Bak Kizim Sen Dünya Ahiret Bacimsin Ama Baska Gezegende Yakalarsam Hic Af Etmem.biggrin.gif

bir maymun cocugu annesine sorar: anne biz neden bukadar cirkiniz?? anneside derki: oglum halimize sükredelim sen birde bu mesaji okuyani gör
Tongue

Hele dur ,Soluklan biraz giz,Sana yapacaklarim var,Neymis ,O = Sahanda yimirtaicon_smile.gif

Hani rüzgar eserde dalgalar kiyiya vururya.... Hani bembeyaz kanatlariyla martilar ucarya.... Iste o martilar kafana si...
icon_smile.gif

DELI GIBI SEVDIM, MANYAK GIBI EVLENDIM
EyLuLce
zu ha haa süperr olmuss yaww
Ara
Pessimist
bencede bazıları çok komikBig Grin
PCKoPaT
Artik seni aramayacagim. Çok ciddi söylüyorum seni aramayacagim artik. Artik bilgisayar aldim chat yapalim. Cep fazla yaziyor

Hele dur ,Soluklan biraz giz,Sana yapacaklarim var,Neymis ,O = Sahanda yimirta

Müthiş bişe bunlar ellerine sağlık karde$... Wink
Âh be.
Ara
__Gül gÜzEl!__
Hele dur ,Soluklan biraz giz,Sana yapacaklarim var,Neymis ,O = Sahanda yimirtaicon_smile.gif

bu çok komıkmiş.......
Ara
nisanyagmuru_50
Bak Kizim Sen Dünya Ahiret Bacimsin Ama Baska Gezegende Yakalarsam Hic Af Etmem.biggrin.gif

koptuuummm bennnnnnnn:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
semihh
bir maymun cocugu annesine sorar: anne biz neden bukadar cirkiniz?? anneside derki: oglum halimize sükredelim sen birde bu mesaji okuyani gör
Tongue

ayıptır söylemesi bu bana msjla geldiBig GrinBig Grin
Ara
Shimariq_Shey
Hele dur ,Soluklan biraz giz,Sana yapacaklarim var,Neymis ,O = Sahanda yimirta

süpermis ya bunlarrrrr
Ara
verruckt
Hani rüzgar eserde dalgalar kiyiya vururya.... Hani bembeyaz kanatlariyla martilar ucarya.... Iste o martilar kafana si...

allah iliini versin manyakk Big GrinBig GrinBig Grinçok saol
Ara
Pessimist
aminBig Grin
sende saol güzel insanBig GrinBig Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SanaL aLemin En Komik NickLeri =) PCKoPaT 17 1,062 04-10-2022, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: wildfang
  ülkemizde yaşanan Komik, ilginç haberler... scarface 1 443 04-02-2022, Saat: 03:54 AM
Son Yorum: wildfang
  Komik Dil Sürçmeleri... YasSmin 0 381 06-01-2011, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: YasSmin
  Komik Cevaplar sun fairy 3 622 04-22-2011, Saat: 11:39 AM
Son Yorum: YasSmin
  Komik Diyaloglar MaSaL 0 463 03-27-2010, Saat: 12:18 AM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:17 PM