:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevmez Misin?
eRCi
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GÖRÜR SÖYLER SEVER İNŞALLAH
yüreğine sağlık
teşekkürler...

Görüyor... Söyler.... seviyor.....

Seninde okuyan gözlerine sağlık...
Ben teşekkür ederim......
eRCi
milagros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[quote=eRCi]Anlatılcak çok şeyler olur bazen ama ne mümkün sıraya koyamazsın bazen isyan etmeye doğru giderken bakarsın mutluluk karşında işte benim mutluluğum da canım da aşkım da sevgilimde ruhum da herşeyim de karşımda

milagros....Seninde yüzünden gülücükler yüreğinden mutluluklar sevdiklerin yanından hiç ayrılmasın ömür boyu huzurlu ve mutlu yaşa.....

Teşekkürler.......

İYİ DİLEKLERİN İÇİN TEŞŞEKKÜRLER ERCİ...SENDE İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA SEVDİÄžİNE KAVUŞERSUN.......

Rica Ederim........ milagros..:Smile :Smile
AMİNNNNNNNNN........:Smile :Smile
kıvılcım
cok begendim ercii...dewamını beklioruz
Ara
eRCi
kıvılcım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok begendim ercii...dewamını beklioruz

Teşekkürler arkadaşım sağol......
ROSE
Seni Ölümüne Sevdim ...
Fırtınasız sade bir hayatım vardı senden önce. Yaşıyormuydum,bilemem.sıradanlığın griliği içinde kaybolmuş insanlar arasında yaşamaya çalışıyordum.ölmeye hakkım yoktu,biliyordum.

Sonra sen geldin.Normal değildi gelişin.Yakıp yıkarak,dünyamı altüst ederek geldin.davetsiz,ama özlenen bir misafir gibi.kasırgalar koptu yaprak kıpırdamayan dünyamda.oradan oraya savrulmaya başladım.içtiğim su gibi, yediğim ekmek gibi oldun.nefesim olup içime doldun.sesini duymadığım gün, boğulduğumu hissettim; artık can olmuştun.sonra delice aktın damarlarımda; kan oldun bana.ölüme eşdeğerdi sensizlik.......

TEŞEKKÜRLER.........
Ara
eRCi
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni Ölümüne Sevdim ...
Fırtınasız sade bir hayatım vardı senden önce. Yaşıyormuydum,bilemem.sıradanlığın griliği içinde kaybolmuş insanlar arasında yaşamaya çalışıyordum.ölmeye hakkım yoktu,biliyordum.

Sonra sen geldin.Normal değildi gelişin.Yakıp yıkarak,dünyamı altüst ederek geldin.davetsiz,ama özlenen bir misafir gibi.kasırgalar koptu yaprak kıpırdamayan dünyamda.oradan oraya savrulmaya başladım.içtiğim su gibi, yediğim ekmek gibi oldun.nefesim olup içime doldun.sesini duymadığım gün, boğulduğumu hissettim; artık can olmuştun.sonra delice aktın damarlarımda; kan oldun bana.ölüme eşdeğerdi sensizlik.......

TEŞEKKÜRLER.........

“Sen yüreğim, özgürlüğüm
Şiirlerim, rüzgarımsın...
Yağmurunsun
Gökkuşağım
Sığınağım
Hem inadım
Hem isyanım
Diğer yarım
Sen Can’ımsın, Can’ım...”

Ben teşekkür ederim.........
qisemm
bu yazı çok güzeL bişiymiiişşş Smile) tşkler ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık mısın? Yar mısın?.... PaPaTYa_PReNSeS 1 343 04-11-2022, Saat: 12:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden Hiç Gitmeyebilir Misin? ÇiLeK 3 360 04-11-2022, Saat: 12:14 PM
  Var MıSın MuTsuZLuğa Da AcıYa Da SevinCe €BeRimSin 5 487 04-09-2022, Saat: 08:03 PM
  benimle "ev"lenir misin??? kardelen 7 811 04-08-2022, Saat: 06:34 PM
  Var Misin ? *TATLI BELA* 6 341 04-06-2022, Saat: 05:48 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:40 PM