:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni ben ölümün en sıcak anında sevdim
sponge_bob
Seni ben ölümün en sıcak anında sevdim

Sana uzanan bütün yolların kaldırım taşlarında terim vardır sevgili... Kan ter içinde çıkılan bütün yokuşlarda ayak izlerim... Seni ben ölümün en sıcak anında sevdim...

Azrail dayanmıştı kapıma... Bırak diyordu... Ruhunu bana bırak... Olmaz dedim... Defettim azraili... Ruhum dedim, başkasının... Sevdiğimin dedim... Direndim ölmemeye... bulutların gözlerimi kaplamasına, toprağın üzerimi örtmesine direndim... Baş kaldırdım tanrıya...

Biliyordum çünkü beni ne kadar çok sevdiğini... Ben ruhumu azraile teslim edersem, senin de edeceğini biliyordum... Kendi ölümümden daha çok acı verirdi bu bana... Dayanamaz ve öbür dünyayı da yok ederdim uğruna...

Sen de direniyorsun biliyorum... Yaşamaya, ölmemeye direniyorsun... Haritanın öbür ucundan gelen rüzgârlar söylüyor bunları bana her gece... Seni anlatıyorlar bana... Sıcaklığını dolduruyorlar koynuma... Koruyorlar beni ölümden...

Ama bir gün ne kadar dirensek de karışacağız toprağa... Ne kadar korusa da sevgimiz bizi azrailin dişlerinden, ne kadar başkaldırsak da koynumuza dolan rüzgârların gücüyle tanrıya bir gün bırakıp gideceğiz dünyayı arkada...

Aynı kefenle gömsünler bizi ve mavi olsun kefenimiz... umudun rengi mavi... Çünkü biliyorum ki sevgili, umut sadece umutsuzlukta yoktur... Biz yokken de...

Umudunu sıcak tut sevgili... Tanrıya direnen sevda biz ölsek de büyütecek dağlardaki kardelenleri nasılsa....

Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Teşekkürler
emeğine yüreğine sağlık...
Ara
roket55
teşekkürler yüregıne megıne saglık
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ben O Çocukları Çok Sevdim...! YasSmin 0 371 05-31-2011, Saat: 12:59 PM
Son Yorum: YasSmin
  Canimin Içi Babam..seni çok Seviyorum CeYDa HaNDe KeSiM 4 535 03-24-2007, Saat: 12:30 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  ??ren?sin git ba??mdan g?z?m g?rmesin seni :( Karatas 10 794 09-22-2006, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: ..TuuCe..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:50 AM