:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yüreğin Ben Gidiyorum Dese Ne Dersin?
buon_fortuna
Bitiyor mu sessizliğim gidiyor musun ellerimi bırakıp üşümeye mahkum rüyalarımda yapayalnız, özlemsiz, soğuk gecelere mahkum bırakıyorsun beni. Dört mevsim baharım diyen o yürek nasılda vazgeçiyor benden nasıl da sessiz kalabiliyorsun. Aklıma geliyor dediklerin “ben sustuğum zaman her şey bitmiş demektir”dediğin an yüreğindeki atış bana sevgiye aşka geleceğe olan umut dolu inancını hissettirmişti. Şimdi bir gece aradığında kapkara gecem yüreğinin aydınlığıyla dolacak derken içimdeki karanlığa da boğuluyorum sensiz hiç kimsesiz öylece sessiz bir kenara sinmiş yalnızlığımla.sonra uykuya dalıyorum gereksiz bir mutlulukla uyanıyorum sabaha anlamsız gülümsemeler ama yine de ışığını kaybetmiyor gülüşüm yine sıcak hep sıcak işte bu senden kalan tek şey olacak içimde ruhumdaki sen kalbimdeki senle tahta ıslak kapıyı çekip gidecek ellerinde sana ait ne varsa toplanmış tahta bir valiz sen ister giderken atarsın sıcak sarı ışıklarla bezenmiş denize ister alıp ömrünün sonuna kadar taşırsın yanında.
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
Teşekkürler
emeğine sağlık...
Ara
MasaL_perisi
Mutlu ol derim...

Teşekürler arkadaşım
Yüreğin hep sende kalması dileğimle
Ara
ÐŽeşaren
TesekkürLer...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu defa ben gidiyorum!!! ÇiLeK 6 355 04-14-2022, Saat: 02:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Ben Artik Gidiyorum!! ÇiLeK 6 337 04-11-2022, Saat: 10:13 AM
  Yüreğin Sende Kalsin...! PaPaTYa_PReNSeS 5 473 04-10-2022, Saat: 05:33 PM
  **İşte Gidiyorum** MasaL_perisi 7 455 04-10-2022, Saat: 03:34 AM
  HaYKırabiLdiÄžimc€ SuSmaya GidiyoRum... €BeRimSin 1 333 04-09-2022, Saat: 11:41 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:35 AM