:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnanılmAZ bir veda...
ѕqρα кJмя
2007-02-22_AZ20.jpg

UEFA Kupası'ndaki tek temsilcimiz Fenerbahçe 3. tur müsabakasında 3-3'ün rövanşında Hollanda'nın AZ Alkmaar ekibiyle 2-2 berabere kalarak Avrupa'ya veda etti.

Hollanda'da güzel bir havada, güzel bir atmosferde DSB Stadyumu'nda Fenerbahçe AZ Alkmaar'a konuk oldu. 90 dakika gerçekten çok dramatikti. Fenerbahçe iyi başladığı, oyun disiplininden hiç kopmadığı mücadelede 15. dakikada Alex, 34. dakikada Tümer'in golleriyle soyunma odasına 2-0 önde gitmişti. Bu büyük moralle ikinci yarıya başlayan sarı-larcivertli ekip 63. dakikada Martens'in golüyle biraz moraz bozsa da oyundan kopmadı ve mücadelesini sürdürdü. Oyunun son diliminde sayısız fırsatı değerlendiremeyen Fenerbahçe 86. dakikada Koevermans'ın kafa golüyle yerle bir oldu. Hayaller yıkıldı, UEFA'da finali hedefleyen temsilcimiz inanılmaz bir şekilde turu AZ Alkmaar'a hediye etti.
İlk maçta cezalı olduğu için forma giyemeyen Kezman attırdığı iki gol ile elinden geleni yaparken, Fenerbahçe'de gecenin bir diğer göze çarpan ismi AZ Alkmaar ataklarında yaptığı müdahaleler ile takımına rahat bir nefes aldıran sert Uruguaylı defans oyuncusu Lugano'ydu. İkinci yarıda 2-0 önde başlayan Fenerbahçe ilk değişikliğini maç 2-2 olduktan sonra 89. dakikada yapınca maç sonrasında gözler Brezilyalı çalıştırıcı Zico'ya döndü. Zico'nun oyuna bu kadar geç müdahale etmesi eleştiri oklarının kendisine yönelmesine sebeb oldu.
Ara
RaGNaR
ben galatasaraylıyım ama üzüldüm yazık oldu
ama galatasarayda uefa kupasını alırken bu yollardan gecmisti
athletic bilbao macı vs.
birden hiç bsy olmaz bazı seyler için zmn lazm fb de bunu yasıo bence
Ara
lurtz_7
ya yok ya olmaz bole bıse sen oraya kadar getır ver ya ınannamıyom valla daha sokundayım neyse hersyın hayırlsıs.
Ara
aKMeL
fenerbahçedeki tek eksik takım ruhu Sad üzüldüm ama neyse sağlık olsun kayserispor öcünü alacaktır seneye Big Grin
Pessimist
kayserinin öcünü alcak sandıydım ama fenev yine fenev iste nolcak değisen bise yok hep aynı hep aynı nereye kadar bu avrupadaki hezimetler anlamıyom ki nese bende bi cimbomlu olarak umarım bundan kurtulursunuz da avrupada sizde biseler yapabilirsinizWink
bebiS
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Ara
romantiq_exelance
forzA Az AlkmAAr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  FenerbahÇe Şokta...Şampİyonlar lİgİ'ne daha eleme turlarinda veda ettİ CaNaT 0 580 08-04-2010, Saat: 11:55 PM
Son Yorum: CaNaT
  çarşı' nın veda mektubu:'( MaNeSiA 8 462 06-05-2008, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 09:16 AM