:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rockızı :)) izinsiz koyuyorum ama kısmas o shker kıs bana:P
rockçı/kız
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uuu güsel olmuşşda keşke izin alsaydın nese eline sağlık hadi bakalımWink
nese bu seferlik oldu...süqris yapmak istemiş arkadaş dime yaralıyürekWinkbidahakine izin alarak yaparlar yapmak isteyenlere duyrulurBig GrinBig Grin
Ara
yaraliyureq
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:enişte saolasın yapan marifetli çıktı yane yaralıyürekSmile

teskrLer jnmmmSmile
Ara
yaraliyureq
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nese bu seferlik oldu...süqris yapmak istemiş arkadaş dime yaralıyürekWinkbidahakine izin alarak yaparlar yapmak isteyenlere duyrulurBig GrinBig Grin

eet bidahaqine izin alcammSmile
Ara
yaraliyureq
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uuu güsel olmuşşda keşke izin alsaydın nese eline sağlık hadi bakalımWink

eet bidahaqine izin alcamSmile))
Ara
rockçı/kız
yaraliyureq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teskrLer jnmmmSmile
rica ederim jnms kimse konuşmuo yafs tanış kaynaş sohbet et yere konu açtım gel oraya bare sohbet edelim pfffSad
Ara
yaraliyureq
okeSmile....DBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Gercekten cok güzeL bi resim...Smile
Ara
yaraliyureq
ee kız qüseL oLunjaaa ::Smile) ehehehTongueP
Ara
d€n!z kısı
güselde kelimemi harika olmuş video yu nasıl yapıyonuz ben yapamıyorumBig GrinBig GrinbeceriksizimSmile
rockçı/kız
çok saolun ehuehu kız güsel olunca demişsin beahBig Grin sen yaparsında çirkinmi olur resimlerBig GrinBig GrinBig Grin ellerine sağlık jnmsss tşkler arkadaşlar yorumlarınız içinWinkWink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bana bakarmısnız??? angel_from_hell 12 742 02-07-2009, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: santimariya
  Uzun Zamandır Bana Hasret Kaldınız Eminim!!!! (''MELTEMİM'') 25 1,077 08-25-2008, Saat: 05:27 AM
Son Yorum: bebiS
  bu da benim dostlar kusura bakmayın ilk defa foto koyuyorum biraz acemiyim?? RAMSES 44 2,235 07-29-2008, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: CReATuRE
  Bu çocuk bana mı benzicek ne :) MorciveT 27 1,613 07-05-2008, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: güne$ibük
  Bu resimlerde bana ait... MorciveT 38 2,902 04-12-2008, Saat: 07:33 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:19 PM