:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
janım kankam & ben...
çσкσ`ρяιη¢єѕ
$isttt noLuoo size...Wink
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
ßu araDa rocker senn iLLa $ımartıLmaqhh faLann istiosunn gaLipaa peLin jnm sna noLduuu ben onu anLıyamaDım...Winkiltifatt edilMesini istiosan meLiss süfersinisss....Big Grinßana ne kısım istediinle istediin gißy konu$ hemm a$qhımm falann demi$in ßide sonunda gös kırma smiliesleri koymu$sun yane..TongueSiizde fasla alınqanLıqhh far ßenje.Neyse konu usatılıpta polemiqe girmeqh istemiOrum...
Ara
d€n!z kısı
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayarlıyim kıslar hanginis istiosa ama sölemesi bnden heryerde manitası war ama hiç birini sefmio sade ve sade bni sefio aşkitomBig GrinBig GrinBig GrinWinkWinktşkler yorumlarınız için kıs zeynep veyatta özgem sana ayarlimm özgürün peşini bırKINBig GrinBig GrinBig GrinBig Grindermişim......
yok kısım ben napim heryerde sevgilisi varmış sıpsevdi :yikildim:
onun peşini bıraktım sen rahat ol canımSmile
d€n!z kısı
yorum yapmayı unuttum Smileçok güsel resimler çok tatlı çıkmışın Wink
rockçı/kız
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende mi konuşamam melis hakkında kötü tehditmi ediyosun yoksa ii mi anlıyım:S
hyr be demek istemişki sanada kimse laf söleyemes annadınBig GrinConfusedmiley17:
Ara
rockçı/kız
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßu araDa rocker senn iLLa $ımartıLmaqhh faLann istiosunn gaLipaa peLin jnm sna noLduuu ben onu anLıyamaDım...Winkiltifatt edilMesini istiosan meLiss süfersinisss....Big Grinßana ne kısım istediinle istediin gißy konu$ hemm a$qhımm falann demi$in ßide sonunda gös kırma smiliesleri koymu$sun yane..TongueSiizde fasla alınqanLıqhh far ßenje.Neyse konu usatılıpta polemiqe girmeqh istemiOrum...
jnm şımartmakla ilgisi hiç yok ne alakaConfused sen diosunki hem özgürle hemde buna aşkm diosun benim sinirlendiğğim şey bu ne demek istiosunki yannniiii........bende hiç sewmm kavgayı ama kawga isteyene açığız dimi pelojjjWink
Ara
rockçı/kız
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorum yapmayı unuttum Smileçok güsel resimler çok tatlı çıkmışın Wink
aman özgem tşk ederim......jnms ister bırak ister bırakma...Winkmjxxxx
Ara
aKMeL
kız aynı ablana benziyon
rockçı/kız
hadiii yahaaaBig GrinBig GrinWink
Ara
aKMeL
ewt öle mimiklerin felan tıpkı ablan yani pelin ablana Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 06:25 AM