:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
janım kankam & ben...
rockçı/kız
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßende seny cösemedim adın meLis galipaa ßi ösgüre askım diosun sefiorm fLnn ßi ßu joJuo $aqa amaJlımı diosun_?her sakanın altında ßi gerJeq payı fardırTongue
AAA NE YAZICAÄžIMA SİZMİ KARAR WERİCEKSİNİZ KANKAM DİÄžİLMİ DERİM İSTEDİÄžİMİ SİZİ İLGİLENDİRMESSSVALLA İSTEDİÄžİM GİBİ KONUŞURUM KİMSE KARIŞAMAS .....

[b]
[/b]
Ara
ciciKIS
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuahhah ߀lli olmasBig Grin
ne belli olmaz zeynep heralde benim kuzenimi benden ii tanıyıcak kimse yyoktur dimi....:!
Ara
rockçı/kız
yorumlarımı okuosun yorumunu yap çık aşkımmış kankammış çokmu işine yarıcak sanki (zeynep)
Ara
sheker chocuk
yakısklı we güsel kanka Big Grin
süpersiniss Wink
Ara
rockçı/kız
tşkler...jnms
Ara
rockçı/kız
bu sitede kiminle jnmlı felan konuşsakda artık heralde zeyneppp lafları çeviricek
Ara
baterist
kisss Zeynepmisin Nein Her Neyse Kankam Hakkinda Ileri Geri Konuşma Ne Demek Istediğini çözemedim Ama Aklimizdan Geçio Ne Demek Istediklerin Ne Demek Istediğim Annaşilmiştir Umarim Kanka Sen Boşfer Sen Yoluna O Arkadaşda Yoluna WinkWink Istediği Kişiyede Aşkm Der Farmi Sorusu Olan?
Ara
ciciKIS
ben sorum yok ama ii konuştun kusenim hakkında burak tepriklerWink
Ara
baterist
eee doğrular bunnar kuzzenBig Grin kimsenin hakkında ileri geri konuşmasına izin wermem aynı şey senin içinde geçerliWink
Ara
ciciKIS
bende mi konuşamam melis hakkında kötü tehditmi ediyosun yoksa ii mi anlıyım:S
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 03:57 AM