:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suskunum, Sessİz Ve Hatta Soluksuz
ÇiLeK
0033.jpg

Suskunum, sessiz ve hatta soluksuz...Ama aklım sende inan...Sense habersiz...Bakma böyle sessiz oluşuma elimden ne gelir ki zaten...Hele senin sessizliğin körüklüyor içimdeki yangını. Neden bana bu kadar uzaksın...Yapma ne olur tüm imkansızlıkları bilsek te beraber, bana bu kadar uzakta durma...Bırak sesini duyayım, yanımda olduğunu bileyim.Sensizken bile sensiz bırakma beni, böylesi sana uzanamamanın, uzanamayacak olmanın üzüntüsü ve kahroluşunu yaşarken ben...Denemedim mi sanıyorsun ama olmuyor inan senden başkası olmuyor, denemedim mi ki belki sırf bunu merak ettiğim için, aslında; bu yüzden de değil onlarda seni aradığım için. Ama kimseyi incitmedim ben sen diye, kimseyi...hiç kimseyi...Yüreğim yanıyor inan, sana sesimi duyuramayışıma, içim yanıyor inan sana karşı haykıramayışıma hele yalnızlık daha da kahrediyor beni. Yerin dolmaz ki yalnızlığıma, inan bu yalnızlığımın tek çaresi sen...tek çaresi...Her şey böylesi giderken belki hiç karşılaşmamalıydık seninle o kadar zor ki yaşadıklarım...düşündüklerim...Her ihtimale karşı çaresizlikle savaşıyorum ben oysa elimden bir şey gelmiyor...
Suskunum, sessiz ve hatta soluksuz...Ama aklım sende inan...Sense habersiz...Hele senin uzaklığın daha bir koyuyor bana...Ne yazık ki her ikimizde farkındayız bazı şeylerin, çaresizliğin, olmayışlığın. Aslında ne kadar istiyorum seni, yanımda olmanı, hep olacağını bilmeyi, kalp atışlarını duymayı, yanımdayken yaşadığını bilmeyi, gözlerinin içine doyasıya bakmayı, sende kendimi görmeyi ve bende kendi görmeni...Gelmeni, gelmeni ve hiç gitmemeni aslında...Ah bir bilsen...Ne kadar uzak durmaya çalışsam da ben senden inan hep beni sana iten bir sebep vardı...Neydi bu Allah’ım olmaza neden bu kadar yakınlaşıyorum.Biliyorum, hissediyorum; Allah’ta bizi beraber görmek istiyor. Allah’ım ancak senin isteğin olur bilmem nasıl bir çıkar yol olur ama çıkar bir yol da ancak sen yaratırsın...Belki de bunun umuduyla yaşıyorum yinede ümitsiz, çaresiz, bir o kadar ağlamaklı...
Bilirim vazgeçmeli bu sevdadan, neden hep olmayacak, olamayacak ilişkilerde bulur insan aşkı...Öyle olmalı ki zaten değil mi? Sonuçta aşk acıdır...İki insan ancak bu kadar mı kendi istekleri dışında birbirinden uzaklaştırılıp, ayrı düşülür...Yaşayamadığımız sevdamıza yazıyorum ben bunları, yaşayamadığımız...
İçimde büyüttüm ben seni, senin bilmeyip te anlam veremeyeceğin şekilde...Korkarım içimde büyüttüğüm senden habersiz sana karşı ağzımdan bir şey kaçırmaktan...Şaşırırsın haberin yok ki, sana göre pat diye olacak oysa ben seni içimde ne zamandır yaşıyorum haberin yok...
Suskunum, sessiz ve hatta soluksuz...Ama aklım sende inan... Sense habersiz...Hele senin uzaklığın daha bir koyuyor bana... Biliyorum belki neden uzaksın, bana bağlanmamak ve belki kendimce sevmemek için...Oysa ben yediremiyorum ne kadar haklı olduğunu düşünsem de...Sen sesinde heyecanlandığım ve sonrasında yaşamayı sevdiren, bir o kadar yürüdüğüm kaldırım taşlarına bile teşekkür ettiğim...Sen daha yaşanmamış sevdam, sen içimdeki, göremediğim ama yinede hayalimdeki, içimde büyüttüğüm sevdam... Seni Seviyorum...Kendini bilmeni o kadar çok isterdim ki...O kadar çokkk...Burada yaşadığımın yine kendin olduğunu...Senin sevdan olduğunu, yaşanmamış sevdan...Daha başlamadan, başlandı bile sayılamayan sevdamız...

Ara
ROSE
Zaman seni bana unuttururmus.
Hep öyle dediler.
Zamana bırak muhakkak unutursun dediler.
O kadar uzun zaman gecti ki,gidisinden bu yana...
Eger zaman gercekten unutturuyorsa gideni,
bu kadar uzun zaman gecmesine ragman,
neden hala aklımdasın..?
Neden seninle ilgili her seyi hatirliyorum..?
Her ayıntısına kadar...
Zaman zaman kendimi inandırmaya calısıyorum,
seni unuttuguma...
Soruyorlar,
yakınlarım...
Arkadaslarım...
Dostlarım...
"Unutabildin mi" diye.
"Evet unuttum"diyorum.
"onun hakkında en ufak bir seyi bile,artık hatırlamıyorum"diyorum.
"Biz sana söylemistik"diyorlar.
"Zaman herseyin ilacıdır,unutturuyor"diyorlar.
Icten ice gülüyorum onlara.
Ve merak ediyorum,
onlar unuttuklarını iddia ettikleri asklarını,gercekten unutabildiler mi..?
Yoksa acılarını azda olsa hafifletebilmek icin "unuttum" numarası mı yapıyorlar..?
Benim gibi...
Sen gittikten sonra,
cektigim acılarımı,
uykusuz gecelerimi kimseyle paylasmadım.
Belkide paylasamadım...
Kimsenin bilmesini istemedim.
En yakınımdakilerin bile...
Cünkü ne kadar cok kisi bilirse,
acım o kadar büyüyecekmis gibi hissediyorum.
Hep mutlu görünmeye calıstım.
Hic etkilenmemis gibi davrandım.
Hatirliyormusun bitanem..?
Sen bana her zaman,cok guclu bir yapiya sahip oldugumu soylerdin.
Kendimi her gucsuz hişssedisimde,
senin bu sozlerini aklima getiriyorum.
Ve kendimi daha iyi hissediyorum.
Ama sen gittikte sonra anladim ki,
ben senin sandigin kadar guclu bir yapiya sahip degilmisim.
Aslinda ben gucsuzmus,sadece guclu gorunuyormusum.
Halada oyleyim...
Gucsuzum ama guclu gorunuyorum.
Görenler cok sasırıyorlar.
Bu olaydan nasil hic etkilenmemis oldugumu merak edip,soruyorlar.
Onlara"demek ki sandigim kadar cok sevmemisim.Gidisi beni etkilemedi"diyorum.
Ama bunlarin sadece buyuk bir yalan oldugunu,
sende,benim kadar iyi biliyorsun.
Gidisini beni inanilmaz sekilde etkiledigini,
acilarimin inanilamayacak kadar derin oldugunu sende biliyorsun.
Zaten su koca dunyada bunlari bir sen,birde ben biliyorum.
Beni terkettigin,birakip gittigin icin sana kizabilmeyi isterdim.
Ama bunu bile basaramiyorum.
Her ne kadar bana yapmamis olsanda,
gecerli bir aciklaman vardir diyorum. Zaten ben seni hala sevmeye devam ederken,sana nasıl kizabilirim ki..?
Eger bir gun,gittigine pisman olup,
geri donmeyi dusunur de,reddedilme korkusu duyarsan,
sakin korkma hayatım..!
Çünkü ben;
seni hala bekliyor olacagim.
Ne kadar zaman gecmis olursa olsun.
Çünkü ben;
Senin geri dönecegin günün umudu ile yasıyorum....

TEŞEKKÜRLER HİLAL..AŞK ZORDUR .ZOR OLANDA HEP GÜZELDİR VE BİZİ HEP SÜRÜKLER PEŞİNDE KENDİ BİLİNMEZLİKLERİMİZLE..ACISI BÜYÜK OLUR ÖYLE DERİN DARBEKİ SEVEN KALPLERE..BİLİYORUM..AMA ZAMANLA GEÇECEK DESELERDE GEÇMEZ UNUTMAZSIN ..UNUTTUM DEMEK BİLE GERÇEKTEN HATIRLAMAKTIR...
YÜREÄžİNE SAÄžLIK..
UMARIM AŞKTAN YANA ŞANSIN HEP GÜLER VE MUTLULUÄžU YAKALADIÄžINDA HİÇ BIRAKMAZSIN ...
Ara
ÇiLeK
TŞLER ROSE BU GÜZEL YAZIN İÇİN..
EVET BİZ UNUTTUK DESEKTE UNUTAMAYIZ SADECE KENDİMİZİ VE ETRAFIMIZDAKİLERİNİ KANDIRIRIZ UNUTULMUYOOOO...
HEPİMİZİN AŞKTAN YANA YÜZÜ GÜLSÜN....
0050.jpg
HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAKEDİYOSUN HERŞEY DİLEGİDİGİN GİBİ OLSUN ROSECİM...............
Ara
nisanyagmuru_50
ayyyy çok güzel ya bunlarr....
Ara
ROSE
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TŞLER ROSE BU GÜZEL YAZIN İÇİN..
EVET BİZ UNUTTUK DESEKTE UNUTAMAYIZ SADECE KENDİMİZİ VE ETRAFIMIZDAKİLERİNİ KANDIRIRIZ UNUTULMUYOOOO...
HEPİMİZİN AŞKTAN YANA YÜZÜ GÜLSÜN....
0050.jpg
HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAKEDİYOSUN HERŞEY DİLEGİDİGİN GİBİ OLSUN ROSECİM...............
RİCA EDERİM CANIM BENİM ...
SENİNDE HERŞEY GÖNLÜNE GÖRE OLSUN..Smile
Ara
MasaL_perisi
Nasıl başladı her şey bilmiyorum, başladığı yerde aslında ben yoktum. Yada sonu nereye varacak onu da bilmiyorum, ben o sonu yaşamak da istemiyorum.Aslında ne bir başlangıcımız var seninle ne de sonumuz olacak. Bildiğim tek şey var belki de, o küçük yüreğimdeki durmadan yükselen sevda yangınımın alevleri beni yakacak. Ya bir itfaiye yangınımın devası ya da gözlerinden damlayacak tek bir damla yaş. Ama ne itfaiye isterim yangınıma ne de gözyaşını. Sen yeter ki ağlama, ben kül olmaya razıyım alevlerimin içinde.
Ben şimdilerde ne varsa geçmişe dair silip atmışım. Bir seni almışım yanıma bir de sevdamı, içimi yakıp kavuran sevdamı. Gözlerim gözlerine dalmış, teninin sıcaklığı gecenin karanlığında ve ben o karanlıkta tek başımayım…
Bilirim, özlem sevdanın bir parçasıdır, özlemeyi bilmeyen aşık olamaz derler. Ben bugünlerde seni çok özlüyorum!Ellerini tutmak istiyorum “ben” olmak için, adını duyduğumda titriyorum, seni düşündüğümde hasretin, özlemin tutsağı oluyorum ve anlıyorum ki yanındayken ben senle dört mevsim baharı yaşamışım sanki…Gönlümde yaprak yaprak açan çiçeğim olmanı, her yeni sabahta yeniden hep sana uyanmayı istiyorum. Karanlık gecelerime kutup yıldızım, yaşadığım her anda şahidim olmanı istiyorum.
Şimdiye kadar hiçbir duygumu ertelemedim ben, “sonra” diye bir şey de bilmem. Benim aşklarım zamana meydan okumalı. Zamandan hep bir adım önde olmalı hiç yenik düşmemeli.İşte ben sana böyle sınırsız, kifayetsiz bir sevda sunmaya hazırlıyorum kendimi. Şimdi sana bir rüzgar yolluyorum savurması için seni kollarıma. Ben bu hayata kaldığım yerden değil yeniden seninle başlamak istiyorum. Mesela gün batışını gözlerinin güzelliğiyle yeniden öğrenmek istiyorum,gün gözlerinde batsın istiyorum. Ya da sahildeki dalgaların sesine adımı ekleyişini duymak… gülmeyi yeniden tanımlamak istiyorum yanında. Ağlamayı ise bilmek istemiyorum. Yeniden şiirler yazmak istiyorum senin adının üzerine. Her şeyden önemlisi sınırsız ve imkansız bir sevdayı tanımlamak istiyorum yüreğinin sıcaklığında.
Ben düşlerimi ayın karanlığına saklamıştım senden önce. Şimdi ise berduşça geziyorum sevda sokaklarında yok olmaya yüz tutmuş düşlerimle. Güneşin sıcacık sarı gölgelerinin altından seyrediyorum seni. Sense beni sevmeme ihtimalinde buz gibi duruyorsun karşımda. Terk edilmiş, insansız, kuru topraklar gibisin. Ama açmaya yüz tutmuş bir çiçek bir umut olmalı. Sevmeye ve sevilmeye dair küçük bir istek olmalı susuz kalmış topraklarında.
Aslında yapmak istediğim, zamanda kaybolmuş iki kalbi bir araya getirmek. Sen ne kadar yorulduysan ben de senin kadar yorgunum yitip giden sevdalardan. Yine de içimde bir günebakan doğuyor, ayın gölgesine sakladığım düşlerime ve sana inat…
O küçük yüreğini bekleyişlerle dolu sevdalara yükleme. Yeni doğan sabahta geceden kalma en parlak yıldızın değil, sabah güneşinin ışıkları olayım. Yarınlar için kim bilir daha kaç gün geçecek. Ben sana bugünü veriyorum. Yarından umudun yoksa gel bugünü yaşa…
...............................................................................................................

TEŞEKÜRLER ÇİLEKKKK...Smile
Susma sustukça sıra sana gelecek...Smile
Bügün deliliklerim üstündeyim bir pot kırarsam afola
Boşuna demiyorum BEN DELİYİM...Wink...Confusedmiley17:
İyi ki VARSIN ARKADAŞIMMMMConfusedmiley17:
abd160606pl1as4vi7yb8.gif
Ara
ÇiLeK
0144.jpg

TŞK EDERİM PERİMMMMMMM..
BU GÜZEL YAZIN VE DİLEKLERİN İÇİN....
BİZ SNEİN BU DELİ HALİNİ SEVİYORUZ....
YÜREGİNDEN MUTLULUK HİÇ EKSİK OLMASIN GÜZEL YÜREKLİ ARKADAŞIMSmile
Ara
Masal_yuzLu
Nasılsınız Bacılar Big GrinBig Grin

yav vizyontele gibi oldu heSmile)))))))))

kolay gele Smile

Hadi kaçtım bu arada yazılar güzel
ALLAH muhabetinizi sevginizi artırsınSmile
Ara
MasaL_perisi
Amin Eminimmm
Sende iyisindir inşallah..Smile
Viziyonteleye hoşgeldin...Smile
Hani sen ders çalışıyordun he...SmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 386 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  sessiz bir sava? var... eRCi 8 350 04-05-2022, Saat: 01:52 AM
  Sessiz CigLikLar Atiyorum .. Duyuyor musun ? eRCi 8 326 04-04-2022, Saat: 05:31 PM
  ....::::sessiz terkedili?e dair:::... eRCi 3 303 03-31-2022, Saat: 09:04 PM
  Bu sessiz çıglıklar bitecek MaSaL 1 380 04-18-2011, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: YasSmin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 12:07 PM