:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
serseri olmak nasıl b ır duygu
emrahcandan
selam dostlar.ben emrah serıserı olmayı çok buyuk bır marıfet gibi gören şimdiki genclık cevresındekı ve aılesındekı bazı yalnışlardan sıkılarak kendını içki sigara ve buna benzer dıger zararlı maddelerle kendını avutması ve kendı kendıne zarar vermesı ile baslayan durumların tam ortasında yasıyoruz.tamda bunları sıze yazarken benım yasadığım ortamlar benıde bozuk ve ası bır genc halıne getırdı.aılemı ve cevremdekı insanları kırarak onları rencıde ederek kendı hayatımı kararttım.beraberlıklerımı her seferde ben kendı ellerımle bıtırdım.ama artık akıllandım ve bu son oldu.herkeste bunu kendıne örnek olarak alsın.HERKESE SAYGILAR:kk:
Ara
MasaL_perisi
Cesaretinden dolayı kutluyorum
Hiç bir şey için geç değil yeter ki hataları kabul edip ders alıp ve tekrarlamamak onemli. Bu da güçlü bir karakter ve etkili bir çevreyle olmayacak bir şey değil nasıl ki kötü alışkanlıklara da çevre etkili oluyorsa güzelikler yaşamak için de aynı şey
Umarım ve dilerim ki ömrünün sonuna kadar kimseye hele ki sevdiklerini bir daha kırmasın ve mutlu mesut yaşarsın
İtrafın için teşekürler
Darısı aynı durumda olanların başına yani güzel şeyler yaşamaları demek istedim...Smile
Ara
CReATuRE
her insan hatalarından ders çıkardığı sürece ileriye bakıyor demektir...ama bir daha aynı hataları tekrarlamamak şartıyla...
PiNaR...
senn bi hata yapmısınn ama sonundaaa pismann olupp herseyii düzenlii bi sekildee sürdürmüsün yaa bencee bu cokk önemlii...eee aklın basınaa gelmistirr artıkkBig Grin
Ara
sevimli_girl
aklınnı başına gelmesi iyi bir şey tabi zararın neresinden dönülse kardırrr...
Ara
n!L
zararın neresinden dönülse kardır önemli olan kendini toparlaman
Ara
Shimariq_Shey
evtt katılıyorum ssizeee
Ara
ROSE
sen hatanın farkına varıp bundan en kısa zamanda geri döndüysen ne mutlu sana .ben zaten hiç anlamam neden serseriliktir ne yani ne geçio öyle olunca ellerine.boş boş gezmekten ona buna laf atmaktan ..nede olsa bunlar gerçekler ..
halbuki baksalar kendilerine ve hayatlarına ne kadar yazık ediyorlar .yaşamasını kendince bilmek lazım.onlar bu yolu seçerek iyi olduklarını sansalarda umarım hepsi bi gün o gerçeği senin gibi anlarlar ve kendilerine güzel bi yaşam şansı verirler....hiç bişeyden aciz değiliz bana göre..
Ara
yeşilgözlü
Sen Hatani Anlayip Dönmüşsün Ne Güzel Tebrik Ederrim...bide Ben Döne Bilsem şu Sigarayi Biraksam Daha Ne Isterimmm.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sevipte söyleyemediğiniz biri varsa çekinmeden söyleyin nasıl olsa umursamıyo duymuyo arse_93 56 3,739 09-17-2009, Saat: 01:13 AM
Son Yorum: Carizmatic
  Prenses oLmak istiyorum HIÇKIRIK 81 3,297 08-17-2008, Saat: 09:33 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:24 PM