:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen Yüreğimdeki Yanginimsin !!!
ROSE
resim09.jpgSen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak..

Sevgilim özlüyorum seni.. Bir balta indirildi, içimden bir ağaç köküyle devrildi. Gözlerimden akan yaştan belli değil mi, içim kanıyor. Özlem bir bulut gibi sarıyor beni, kuşatıyor . Seni sevmek bir sonsuzluk gibi büyüyor içimde. Haftanın her gününe, geçen her saate senin adını verdim. Senin adınla başlıyor mevsimler, yıllar sen varsan içinde, geçerli...

Özlem bir yağmur gibi yağıyor üstüme. Damlalar yüreğime vuruyor. Gecenin karanlığında bir başınayım.Uykularım bölük pörçük. Bütün rüyalarımda sen.. gözlerim kapanır kapanmaz gözlerin yaklaşıyor. Sonra bir rüzgar alıp seni, benden uzaklara götürüyor.

Geceler boyu sabahlayıp uğruna, boşluğa düştüğüm sevdiğim, bir tanem, gözbebeğim.. Yüreğimden mühürlendim sana.. Şiirler havalanıyor kuşlar gibi, şarkılar ağlıyor yokluğuna.. Sevgilim hayatı sende buldum ben, tükenirsem sen tüketirsin beni.

Yoksun, gittin, tek başına koydun... Bu nasıl bir özlemdir, kendi gövdem ateşten bir gömlek.. yanıyorum..Yetti artık, yetiş n’olur dayanamıyorum.
..

SEN YÜREÄžİMDEKİ YANGINIMSIN...
Ara
ÇiLeK
Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım UNUTAMADIM UNUTAMIYACAGIMDA...

SAGOL NEDİYİM Kİ HARİKALAR YARATIYOSUN
TŞKLER ROSE TÜM DİLEKLERİNİN GERÇEKLEŞMESİ DİLEGİYLESmile

ppppcs3.jpg
Ara
ROSE
teşekkürler Canim Benim ....beğenmene Sevindim...
gönlünce Olsun Herşey....
Ara
ÐŽeşaren
TesekkürLer GüLüm cok güzeL.

Emegine sagLik
Ara
ROSE
sağol canım benim ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yüreğimdeki yerin işte böyle, history 0 529 07-18-2010, Saat: 11:45 PM
Son Yorum: history
  Sen Yüregimdeki Hasret, Yarim Kalmisligim.. Unutulmazimsin.. Hasretiim 4 464 07-01-2010, Saat: 12:52 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Ağlamayacağım Yüreğimdeki Acıdan || Hasretiim 2 396 04-30-2010, Saat: 12:51 AM
Son Yorum: Hasretiim
  'Sen / Yüreğimdeki Coğrafyanın Güneşe Bakan yanı .. €BeRimSin 4 572 03-30-2010, Saat: 06:48 PM
Son Yorum: ressam_mustafa
  Yüreğimdeki iz..senin izin.. history 0 357 02-01-2010, Saat: 02:44 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 04:44 AM