:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
......ciciKIS......
ciciKIS
MOD OLMADAN ÖNCE VİP ÜYELİÄžİM VARDI MODLUÄžUM ALINDIKTAN SONRA VİP ÜYELİÄžİMİDE GERİ VERMEDİNİZConfusedNEDENİNİ ÖÄžRENEBİLİRMİYİM SİZDE BİLİOSUNUZKİ BEN ESKİYİM SİZCE BU HAKMIDIR...TAM Bİ GÖNÜL İNSANI...Confusedmiley16:
Ara
d€n!z kısı
bende TAM BİR GÖNÜL İNSANIYIM...Confusedmiley16:
ciciKIS
olabilir Napiyim Ben Tam Bi Gönül Insaniydim Vip üye Oldum Sonra Mod Oldum Sonra Gene Tam Bi Gönül Insani Oldum Herneyse şimdi Bişe Yazmada Yetkili BaksinWink
Ara
ciciKIS
nedeni öğrenmek Istiyorum.
Ara
CariSmaBoY
Modluğunuz sırasında yaptığnız hatalardan dolayı bu isteğinizi yerine getiremiyoruz...

Ayrıcaödüllendirme sistemimiz istekle olmuyor... Biz uygun gördüğümüz şahısları yeri geldiğinde ödüllendiriyoruz...

Bir konuda da hatırlatma yapim.. Bir yarışmamız var eğer bu konuda başarı gösterirseniz siz veya istediğiniz bi kişi vip üyeliği hak edebilir...

Saygılarımızla...
ciciKIS
kişinin istediği gibi hareket etmesi hata oldu demek heh peki teşekkür
[b][i]özgür platformWinknerde he bide bu ben bana önceden verilen vip üyeliği istiyorum hatırlatırım...
ederim ben tolgadan bi cevap bekliodum ama neyse...[/b][/i]
Ara
CariSmaBoY
bak cicikıs burda biz yetkiliyiz ve her ne kadar son söz tolganın da olsa herşeye tolgaya sevk etmiyoruz...

Israr etmezsen sevinirm... Konu toplantı yapılıp red edilmiştir...
PunisheR
Eğer modsan yani bi sorumluluk varsa üzerinde istediğini yapamazsın ayrıca eski olarak bu hakkı kendinde buluyorsan senden eskiler olduğunu da unutma ve hatırlaman gereken bişi daha,buraya kendi zamanını değerlendirmek için giriyorsun,admin veya modların isteği için deil..Buraya giriosun ve eskisin diye böyle bi hak iddaa etmeni biraz saçma buldum doğrusu Wink
Ara
Masal_yuzLu
Valla yönetim eğer kendi kafasına göre ödül veriyosa Vay haline ÜYELERİN Smile

Güzel değerli arkadaşım CarizamatikBoy

Alıntı:Modluğunuz sırasında yaptığnız hatalardan dolayı bu isteğinizi yerine getiremiyoruz...

Ayrıcaödüllendirme sistemimiz istekle olmuyor... Biz uygun gördüğümüz şahısları yeri geldiğinde ödüllendiriyoruz...

Bir konuda da hatırlatma yapim.. Bir yarışmamız var eğer bu konuda başarı gösterirseniz siz veya istediğiniz bi kişi vip üyeliği hak edebilir...

Saygılarımızla...

Siz kimi nerde nasıl uygun görüyosunuz?
Kriterleriniz nelerdir...
Eğer sizin isteğiniz üzereyse o zaman şunlar akla gelir?..
SENİN TANIDIÄžIN KİŞİ akraba eş dosr kanki ve çevren YETKİLİ olur?..
EÄžER SEN DİYOSUN Kİ BEN UYGUN GÖRÜYORUM VE GÖRDÜÄžÜM İİÇİN BEN VERİYORUM..

Eğer siz EMEÄžE ve burda verilen zamana zamanla birlikte kişinin payalışmları ve paylaşımlarıyla Foruma renk katan varken ..SEN BEN UYGUN GÖRÜR VERİYORUM diyosan.
OZAMAN SİZİN SİSTEMİZ BEŞ KURUŞ bile etmez..

ADAM KAYIRMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY DEÄžİLDİR...

cicikız Bence konusunda haklı...
Eğer siz Ona vip verdiyseniz almanız çok doğal..
çünkü emek karşılığı değil KEYFİ MUAMELE YAPIYOSUNUZ..

İstediğime verir istediğimden alırım ...

Bu arada ben kendi düşüncemi SİZİN SİSTEMİ ELEŞTİRDİM.
Tabi buda BİR ÜYE OLARAK EN DOÄžAL HAKKIM...

Hadi kolay gele...
Ara
ciciKIS
PUNİSHER:yok kardeşim olay başka boşver senWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:08 PM