:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İste Lübnan dan Yürek Yakan Kareler
ZeNiTH
İsrail Lübnan'da yasak silahlar kullanıyor. İşte kimyasal silah kullanıldığının delilleri...

4038.jpg
ABD'nin Irak Felluce kentinde kullandığı yasak silahı İsrail Lübnan'da kullanıyor. Lübnan Devlet Başkanı Emile Lahud, İsrail'in 13 gündür süren saldırılarında fosfor bombası kullandığını söyledi. İsrail askerlerinin kimyasal bombaları taşırken çekilmiş fotoğrafını bulduk. Lahud, Fransız RFI radyosuna yaptığı açıklamada, katliamın en kısa zamanda durdurulması gerektiğini, ancak ondan sonra her şeyin görüşülebileceğini kaydeden Lahud, BM’nin İsrail'in vahşi saldırısını durdurmak için acilen somut adım atması gerektiğini söyledi. İsrail ordusu ise Lübnan'da kullanılan silahların uluslararası kurallara uygun olduğunu açıklamıştı. İsrail’in Lübnan’daki saldırıları ise devam ediyor. İsrailli ordu yetkilileri, saldırının haftalarca süreceğini söylerken, İsrail kara kuvvetlerinin liman kenti Tire’ye doğru ilerlediği bildirildi. Güney Lübnan’daki çatışmalarda 5 İsrail askeri öldü, esir düşen iki Hizbullah üyesi ise İsrail’e götürüldü. İsrail saldırılarında bugüne kadar 400'ün üzerinde Lübnanlı hayatını kaybetti. Lübnan’dan yabancı ülke vatandaşlarının Suriye, Türkiye ve Güney Kıbrıs üzerinden kaçışı sürüyor. Lübnan'ın çeşitli yerlerinde mahsur kalan 1200 Türk vatandaşı bugün tahliye edildi. Bombalardan kaçan onbinlerce Lübnan vatandaşı da komşu ülke Suriye’ye sığınıyor.

israil_lubnan_kimyasal_b.jpg Lübnan'da çekilen bu fotoğrafta israil askeri kimyasal bombayı taşırken görünüyor...

israil_lubnan_kimyasal_b1.jpg Kimyasal bombanın şeması...

İşte Lübnan'dan yürek parçalayan kareler: Ey Dünya Artık ses ver... Bu zalimliğin, gaddarlığın, vahşetin, barbarlığın karşısında susma. Yoksa bu mazlumların ahı sizleri de saracak.

israil_lubnan_kimyasal_b2.jpg
lubnan_38.jpg
lubnan_37.jpg
lubnan_36.jpg
lubnan_35.jpg
lubnan_34.jpg
lubnan_33.jpg
lubnan_32.jpg
lubnan_31.jpg
lubnan_30.jpg

lubnan_29.jpg
lubnan_28.jpg
lubnan_27.jpg
lubnan_26.jpg
lubnan_25.jpg
lubnan_24.jpg
lubnan_23.jpg
lubnan_22.jpg
lubnan_21.jpg
lubnan_20.jpg
ZeNiTH
lubnan29yv1.jpg

"soruyoruum sıze bu cocugu bu hale getıren ınsan evladı olabılır mı..?"
PaPaTYa_PReNSeS
ihhhhhhhhhh!
Yaraaaaab! bu ne böle!!!!
bu vahşetin irençliğini anlatmaya kelimeler yetmez
YA o sabilerin suçu günahı neeeee Allah'ım Yarabbim yaaa çok kötü oldum çokk anlatamam
RAbbim yar ve yrd. olsun mekanlarını cennet eylesin :'(

Elbet Rabbim cezalarını verek ya bu dünyada yada diğer tarafda mutlaka ama mutlaka verecek....!
o yüzden Allah a havale ediyorum o biliyor o görüyor hiç şüpehesiz!!!
sağolasın emrehan ...
Ara
ZeNiTH
Rica Ederim Papatya Dilek Ve Duaların Kabul Olur İnş. O Canilerde Cezalarını Bulır İnş..
bayraktar
SEVGİLİ KARDEŞLERİM BU GÖRÜNTÜLER KARŞISINDA ELBETTE ÇOK ÜZÜLÜYORUZ, ÇÜNKÜ BİZ MÜSLÜMANIZ VE İSLAMIN BARIŞI SEVGİYİ VE RAHMETİ BİZLERE YAŞAMIN ANA GAYESİ KILDIÄžINI BİLİYORUZ.. AMA BİZLERE DÜŞEN GÖREVİN NE OLDUÄžU KONUSUNDA KİMSECİKLER YERİNDEN KIMILDAMIYOR... BİZLER İSLAMİ GEREÄžİ GİBİ YAŞARSAK ALLAH C.C. BİZLERE KAFİRLERİN ELLERİ İLE CEZA VERMEZ.. DİYECEK BAŞKA HİÇBİR SÖZÜM YOK.. HEPİNİZİ SELAMLIYORUM VE DUA İSTİYORUM
Ara
aKMeL
arkadaşlar bu yapılan şeylere çok üzülüyoruz ama kendi hatalarından dolayı kendi insanları ölüyor kucak açan ülkelerede kazık atıyorlar son olarak petrol arama ihalesi lübnanı türkiyeyle düşman konumuna bile getirmiştir bu yüzden mısır lübnan suudi arabistan ve diğer müalüman arap ülkelerinden nefret ediyorum hiç birini sevmiyorum ama bu masum insanlara her insan gibi üzülüyorum...
verruckt
yok yha bunlar bi anadan babadan doğmuş olamazz yani daha dorusu insan olamazlarr adilerrrr canilerrr allah belalaarını versin
Ara
ezoo20
SÖYLENECEK FAZLA BİRŞEY YOK..İNSANLIKLARIMIZLA ÖVÜNMELİ KENDİMİZLE GRUR DUYMALIYIZ BENCE...SadSadSadSadSadSadSad

BENİ BU KÖMÜRLEŞMİŞ BEDENLER DEÄžİL!!!
BUKADAR VAHŞETE SUSAN DİLLER ,YÜREKLER BİTİRİYO!!!!
Ara
ZeNiTH
Susmasın o zaman o diller ..
İşte okuyun az daha ..
Bi kişi daha görsün , bi kişi daha benimsesin ..
Damlaya Damlaya ..
ozgur_yasarim
İnsanda vicdan vardır bunlarda olmadığına göre anladını değilmi....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İşte buda ilginç bir yemek (+18) TiKSin??? :: soyle 53 25,741 04-04-2022, Saat: 05:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Bunu Yaptırmak Yurek ister +18 GhosT_ 17 5,267 03-20-2009, Saat: 08:33 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  Bunlara Bakmak Yürek Ister +18 AşKsZ_PrEnS 6 4,272 03-20-2009, Saat: 08:20 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  korkumu istiyonuz alın işte :) sevdim 15 4,409 02-10-2009, Saat: 05:04 PM
Son Yorum: cashfiest
  Korkumu İstiyonuz alın işte sevdim 3 2,636 02-10-2009, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: sevdim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:14 PM