:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yokLu?unDa ayNaLar keSti k???c?k y?Re?imi...
tatlı_cadı
Gecelerin bulutlarla a?lad??? bir mektup yolluyorum sana.G?l??lerini g?rmedi?im senelerin hasretini y?kledigim ?zlemlerimi ve selamlar?m? kanatland?r?yorum.G?zya?lar?m? pul diye yap??t?rd???m mektubuma y?re?imi ve hasretimi b?rakt?m..Bilmiyorum belki de cevap vermeyeceksin bu mektubuma ama Olsun sana hasretimin b?y?d?g? y?re?imden seslenmek istiyorum...karak?slar?n bittigi ve baharlar?n bozk?rlara cicekleri armagan ettigi zamanlarda k?rlang?c y?regi edas?yla sana yaz?yorum..Elimde kalem , y?re?imde hasret , sana ve yokluguna ak?yorum g?zya?lar?mda birikmi? bulutlar? sa?arken.Yoklu?unun bilmem ka??nc? senesi,Ak sa?lar?na beyazlar?n bu kadar yak??t??? can?m babac???m.

Biliyor musun yoklugunda aynalar kesti k?c?c?k y?regimi...Seninle mutluluklara uzanan sevda p?narlar?m kurudu karanl?klar?nda...Gecelerin dolunayla dans?nda yakamozlar?n avu?lar?ndan uzan?p hep o beyaz sa?lar?na dokunmak istedim. nereye baksam hep sen,nereye dokunsam sanki tenin var,inan unutamad?m seni can?m babam.d?nmeyeceksin biliyorum bir daha geri,hi? gelmeyeceksin gitti?in yerden.gitmeden bir kez g?remedim seni,koklayamad?m,?pemedim elini. Ka? kez firar ettim ?l?m?n? s?yleyen zaman dilimlerinden..Hep prangalara vurdum sensizli?i hat?rlatan an?lar?...Ah ?imdi gelsen gecelerime, y?ld?zlar?n dans?n? izleyiverseydik karanl?klar i?inde ,Ellerin beni bendeyken ok?ay?p sararken ,Kalbinde h?zl?ca atan ritimlerden ne t?rk?ler bestelerdik seninle babac???m.Biliyorum gitti?in yerlerden d?nsen, y?llard?r kirpiklerimde alevlenen ?zlem ya?murlar?nda nice d??lerim kanatlan?rd? semalara.Ac?lar?ma bir g?l??lerinle d??sen ?l?k meltemler dolard? i?imize.

Yoktun i?te,Son dura??n biletini sonbahar ya?murlar?yla al?p gittin. G?rmedin ki sen Giderken ayazlar vard? g?ky?z?nde..Ve y?re?imizde ise a??tlar ve kanla kar???k g?zya?lar?...Yoktun i?te...Sensizlikle gecen koskoca y?llar...Zaman ne ?abuk ak?yor de?il mi ?.Her gece y?ld?zlar?n koynuna girip g?z ya?lar?mla hasret mektuplar? yazd?m sana....Selam yollad?m sana,?zlemlerimi yollad?m sana,y?re?imi yollad?m sana hasretli?ini duydu?um yaln?zl?klar?m?n ya?murlar?nda ?slan?rken arka sokaklar..Bir zil ?alsa da sen gelseydin demir kap?m?z? aralayarak.Ke?ke ?lkemin en ?cra kentlerinde olsan da senede bir kez u?rasayd?n sana ve g?l??lerine hasret sensiz sofram?za... Denemedim sanma sensizlikte toprak kokan bedenine sar?lmay****a? kez denedim senin yan?na gelmeyi vakitli vakitsiz...Y?re?imi benden kopar?p sana ko?mak istedim..D??t?m, yollar?nda..Yaraland?m ?zerine serilen hasretin karanl?klar?nda...Topra??na ko?mak, ellerimle kefenindeki beyazl??a sarmak istedim yoklu?unun ate?ini.Olmad? yapamad?m i?te...

?yle ?zledim ki babac???m...Kelimeleri kanat?yorum senin hasretini anlatamad?klar? i?in..F?rt?nalarla kavgalardayken sensizli?in ate?lerini kusuyorum onlara..Yoksun i?te..Sanma ki senin gibi suskunum..Bak dilim c?mlelere y?re?im hasretinde gecelerindeki karanl?klara ko?uyorum Yaln?zl???nda ,bak?r tenli bulutlar?n eteklerinden damlayan ya?mur taneleriyle bir mektup yazd?m sana...Y?re?imdeki ?zlemimi pul diye yap??t?r?p sana yollad?m bu gece...Dualar?mda ?slatt???m seccademde senin ismini an?yorum yine..Hasretinde seni ?zl?yorum can?m babac???m..Cennetin en g?zel bah?elerinde ,serpi?tirdi?im harflerimden m?sralara d?k?len bu mektubumu alman dile?imle.A?lamak g?zel ?ey Deniz gibi H?z?nlerimizde,Y?re?imin ortas?nda Bir ba?ka sen vars?n.Ve ben,Seni ya?murlarla sevemedim ki Ya?murlar?n durdu?unu g?rd?m,Seni g?ne?lerle sevemedim ki G?ne?lerin batt???n? g?rd?m, Seni y?ld?zlarla sevemedim ki Y?ld?zlar?n s?nd???n? g?rd?m,Seni bulutlarla sevemedim ki Bulutlar?n gitti?ini g?rd?m,Ve Ben seni , y?re?imle, g?nl?mle, kalbimle,Sevdim ??nk? y?re?imin h?l? ya?ad???n? G?rd?m. Unutmayas?n ki seni her ziyaretine geli?imde;mezar?nda biten karanfilleri koklar ,g?z p?nar?mla sevi?en topra??n? ok?ar?m seni incitmeden.??te, Seni hasretle sevdi?im g?nleri hat?rlar?m. H??k?rarak hayk?r??lar?n? duyabilsen y?re?imin sensiz ak?amlar?nda sessiz ???l?klar?nda inan ?zl?yorum seni,hem de ?ok ?zl?yorum,Ama y?rekten,Ama g?n?lden CANIM BABACI?IM...
Ara
w00w
Yüreğine Sağlık canımın içi kardeşim. mcx Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yalanci Aynalar Tam1_MaynaK 3 440 07-13-2006, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 04:48 PM