:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İbret Alınacak bir resim Kuran-ı Kerim'i yırtan kız fare oldu
NURCAN GURBET
uA_YuNuS_SeFa_uA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu oLayy YakLaşık 2 yıL öncee Gündemdeydii " duygusuzum vbmenu_register("postmenu_207809", true); " nickLi Kişinin Dediği Gibii Bir Müzedenn FotoğrafLandığıı İspatLanmıştıı...Bu Konu ASILSIZdırr...!!!...
evet katılıyorum doğru..............***************:k:
Ara
LaDy_TuRk
Mc_Nero adli arkadasa katiliyorum..gercek olmaya bilir ki bu konu hakkinda kesin bir bilgi yok ! kimse kendi kafasindan yorumlamasin..ama cidden ibret alinmasi gereken bir konu !

ayrica ben UK 'de yasiyorum Londrada ibretlik heykellerin sergilendigi bir yer var oraya gittim hem o kizin resmini gordum hemde hikayesini okudum ! Kuran-i kerim-i yirttigi icin bu hala geldigini ogrendim..sahte birsey olsaydi butun dunyaya duyrulmazdi !
Ara
beyzarda.38
teşekkürler
Ara
PesmisT GirL
İnanmayın bunlara ya Big Grin
Ara
4EverNoOb
İnanmam..! Allah bize mantık vermiş. Kullanın biraz zaten bu dünyaya gelme amacımız nedir? Allah herkeze irade vermiş. İsteyen inanır isteyen inanmaz. inananlar ödülünü inanmayanlarda cezasını zaten çekecektir. dünyada böyle şeyler olacak olsaydı eğer ahiret ve cehennem azabının ne anlamı kalırdı ?
Ara
karabela17
katılıyorum aslında ole sey olabilir fakat bu olay yalan yhanii
Ara
deli-kı@z
EVET ÇOK ESKİDİ BU OLAY KONUNUN ÜZERINDEN 2 SENE GEÇMİŞ ZATEN..........
Ara
sevgi_cell_hig
bu resim gerçek ama o sizin dediğinizde bi heykel traşın çizimleri
Ara
oze
saçmalık..ben de yırttım bişey olmadı.
Ara
deli yürek
Bu Haberin Yalanlığı Kanıtlandı Ama İbretlik Bir Konu O Resimdeki Bir Heykel Allah Korkusu Ayrı Birşey.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Kur'anı yırtan kız Fare oldu" Bu haber YALANDIR! Delilleriyle birlikte buyrun bakın! blue_belial 28 30,119 03-16-2010, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: mert54
  kadın olmak zordur. ne yazık ki bu resim gerçek AşKsZ_PrEnS 11 7,936 03-16-2010, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: mert54
  ibRet aLınaCak fotoqRaFLar.. =( duyqushh 12 9,578 03-22-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: emsal
  Mezari Acilan Kadinin Ibret Verici Görüntüsü BiRiciGim 18 15,917 03-20-2009, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  hep iğrenç resim mi olacak ya Oquz43 21 11,040 03-19-2009, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 07:33 AM