:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İbret Alınacak bir resim Kuran-ı Kerim'i yırtan kız fare oldu
Leader
İlgili haberin yalan olduğu gerçekten doğrudur. Yani Kuran-ı kerimi yırtan kız ve onun hayvana dönüşmesi diye birşey olmamıştır. Fakat bunu denemek adına Allah tarafondan gönderilen Kutsal kitabı yırtarak deneme cehaletinde bulunanlara da gerçekten şaşırıyorum. Dininiz, inancınız ne olursa olsun bu hiç kimseyi ilgilendirmez. Herkes özgür iradesi ile istediğine inanmakta özgürdür. Burada yargılamak bize değil Yüce Yaradana düşer. Fakat inançlara saygı adına burada açık ve net olarak yapılan eylemlerin söylenmesi de gerçekten akla sığacak bir olay değildir.

Unutmayınız ki Allahın sopası yok. Kafanıza vurmaz. Yaradan iman etmeyenlerin cezasını öbür dünyada verecek.

Bknz: Diriliş ve hesap verme

Alıntı:
Kur'an-ı Kerim'i yırtan kız sahteymiş...
Dünyayı sarsan Kur'an-ı kerimi yırtan kızın aslında bir kişinin uydurması olduğu ortaya çıktı...

ANLATILAN OLAYA GÖRE Kİ BENİMDE ELİME GEÇTİ BÖYLE BİR KAÄžIT
ÇOÄžALTIP DAÄžITMAMI SÖYLEDİLER

OLAY ŞÖYLE GERÇEKLEŞMİŞ ;

İbretle okuyacağınız bu olay Umman'da gerçekleşmiştir.bir genç kız odasında müzik dinlemekteyken,anneside sesli bir şeklide Kur'an-ı Kerim okumakla meşgulmüş.bu sırada annesi kızına müziğin sesini kısmasını söylemiş.bunun üzerine genç kız annesine bağırarak kendisinin susmasını istemiş.genç kız annesinin onu dinlemediğini we Kur'an-ı kerimi hala sesli bir şekilde okumaya dewam ettiğini görünce hemen,insanlara rehber amacıyla indirilen kutsal kitabımızı annesinin elinden alıp yırtar.o an genç kız alew alıp yanmaya başlar.söndürmek için üzerine battaniye atar annesi.battaniyeyi kaldırdığında ise aşağıda görülen ibretli manzarayla karşılaşır.genç kız su an hollanda'sa bir hastanededir.ailesi iğne yaptırıp öldürülmesini istiyor.
bu olay dünya basınında sizinde tahmin edebileceğiniz nedenlerden dolayı pek yer almadı,fakat insanlar arasında çok konuşulmakta.

maymun-kiz2.jpg

meğer heykelmiş bunlar...birinin aklına şeytanca bir fikir gelmiş olmalı ki böyle bir hikaye uydurarak dünyayı ayağa kaldırmış
bu heykelleri yapan heykeltıraş awustralyalı patricia piccinini...
işte burun heykeller

maymun-kiz3.jpg

İşte alın yaaa meğer heykelmiş bunlar ...Birinin aklına şeytan fikri gelmiş olmalıoki böyle bir hikaye uydurarak dünyayı ayağa kaldırmış yuhh yanii...

YALANN YALAN YALAN HEPSİ BİRER HEYKEL

maymun-kiz4.jpg

maymun-kiz5.jpg

işte bu da bu heykelleri yapan sanatçı patricia piccinini

maymun-kiz6.jpg

BU TÜR KONULARA İNANMADAN ÖNCE DOÄžRU OLUP OLMADIÄžINI ARAŞTIRMALIYIZ...
BÖYLE BİRŞEY YOKTUR VE YANLIŞ BİLGİLERLE DOLDURMAYIN KAFANIZI
İSLAMA KARŞI YAPILAN BU ŞEKİLDEKİ ÇARPITMALARADA KULAK ASMAYIN LÜTFEN !!!
soyle
kuranin madem carpamadigina inandiniz ve carpmadigini kanitladiniz madem kuranin carpmadigindan emin oldunuz bide ölümden sonrasini ögrenmek icin ölün bakalim ölümden sonra hayat varmi inananlara gore var size gore yok yani olmadigina eminsiniz okadar eminseniz o konudada bi arastirma yapin bilime hizmet amacli ama olmaz Smile bi ateist arkadasima sunu sordum madem öldükten sonra tekrar dirilcegine inanmiyorsun neden yasiyorsun dedim madem olceksin hesap sorgu vs yok niye yasayip bu kadar eziyet cekiyorsun dedim cevap veremedi peki dedim oldukten sonra hayat olmasi daha iyi degilmi dedim oda cevap olarak ölümsüz hayati ne yapayim sıkılırım dedi yasamaktan peki dedim su icmekten yemek yemekten bikiyormusun yasamaktan bikmassin diyince sustu cunki hic bi insan olmeyi istemez durakladi bunlar allahin varligini vicdanlari kabul eder ama dilleri kabul etmez unutmadan olmayan sey inkar edilmez demekki varki inkar ediliyor Smile
Ara
riukeen
Yırtma konusuna gelince o kadar düşmedim tabiki aklınızda kuşku uyanmasın "boss" iyi açıklamış.. sadece isyanım var aldırmıyorum.. iki söze bakacaksa kader önünü kapamak yerine diğer 2 gözüde sen ol daha iyi .. (:
Ara
soyle
ahhaha Smile bi ara gene seninle msnde beyin firtinasi yapalim bu konu ile ilgili Smile
Ara
Hayat_Bu
Bu panonun burda kalıyor olması bile bence abes.
Kaldıki yararlı hiçbir amacı yok bu panonun kalmasının.
Ara
blade17hakan
insanın psikolijisini acaip etkilio yaw :S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  "Kur'anı yırtan kız Fare oldu" Bu haber YALANDIR! Delilleriyle birlikte buyrun bakın! blue_belial 28 30,072 03-16-2010, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: mert54
  kadın olmak zordur. ne yazık ki bu resim gerçek AşKsZ_PrEnS 11 7,919 03-16-2010, Saat: 06:40 PM
Son Yorum: mert54
  ibRet aLınaCak fotoqRaFLar.. =( duyqushh 12 9,550 03-22-2009, Saat: 06:32 PM
Son Yorum: emsal
  Mezari Acilan Kadinin Ibret Verici Görüntüsü BiRiciGim 18 15,881 03-20-2009, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  hep iğrenç resim mi olacak ya Oquz43 21 11,001 03-19-2009, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: deli-kı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 02:21 PM