:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kenan Doğulu ( Festival )
CReATuRE
kenan-dogulu-festival.jpg

1.Aşk Tanrısı
2.Aşk Kokusu
3.Rahatla
4.Rüzgar
5.Olmaz
6.Baş Harfi Ben
7.Ayışığı
8.Ara Beni Lütfen
9.Yüzsüz Yürek
10.Haykırış
11.Unutarak Kurtuluyorum
12.Nereye Kadar

ALBÜM HAKKINDA...

Kenan Doğulu'nun, merakla beklenen 8. stüdyo albümü "Festival" 3,5 yıllık bir aranın ardından müzik marketlerdeki yerini aldı. Kayıtları; Los Angeles, Amsterdam ve İstanbul'da tamamlanan albümde 13 şarkı bulunuyor. Albümdeki şarkıların; çoğunun söz ve müziklerinde Kenan Doğulu'nun, düzenlemelerinde ise Ozan Doğulu'nun imzası var: (Aşk Tanrısı, Aşk Kokusu, Rüzgâr, Olmaz, Baş Harfi Ben, Ayışığı, Ara Beni Lütfen, Yüzsüz Yürek, Unutarak Kurtuluyorum, Nereye Kadar). Albümde yer alan, söz ve müziği Sezen Aksu'ya düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait olan şarkının ismi ise "Çakkıdı". Ayrıca sözleri Zeki Uluruh'a müziği Yurdaer Doğulu'ya düzenlemesi Kenan Doğulu ve Ozan Doğuluya ait olan "Haykırış" isimli şarkı da albümde yer alan şarkılar arasında. "Rahatla" isimli şarkının sözleri Kenan Doğulu'ya müziği ise Kenan Doğulu ve Marshall Curtly'e düzenlemesi Kenan Doğulu, Marshall Curtly ve Ozan Doğulu'ya ait. Albümün çıkış şarkısı ise söz ve müziği Kenan Doğulu'ya düzenlemesi Ozan Doğulu'ya ait olan "Baş Harfi Ben".
ro_ber17
kenan doğulu zirve zirve....sesi gerçekten mükemmel...
ama bnim favorim gelecekte pop müziğinin zirvesine oturacak olan murat boz.....
Ara
SweetCandy
tek kelimeyle süper bi sarkii..paylasim icin tesekkürler..Smile
Ara
ro_ber17
önemli değilBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ozan Doğulu - 130 Bpm (2010) MaSaL 0 741 08-08-2010, Saat: 11:46 PM
Son Yorum: MaSaL
  Kenan Doğulu-Patron (2009) TutkuM 4 632 06-28-2009, Saat: 01:06 AM