:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: Duygusuz.com Reklam Videosu Hk.
Leader
Merhaba arkadaşlar. :: Duygusuz.com ile ilgili reklam videosu çekiyoruz. Reklam videosunda oynayacak arkadaşların en az birtanesinin üyelerden seçilmeseine karar verdik. Bu sebepten dolayı 3 yada 4 bayan arkadaşa ihtiyacımız var. Bu arkadaşlardan birtanesinin üye olması yetiyor dediğim gibi. Diğer arkadaşları forumda olmayan arkadaşları olabilir.

Video çekilirken ihtiyaç olan bir adet kameradır. Bu webcam olabilir veya kaliteli video kayıt yapan cep telefonuda olabilir. Video bir ev ortamında cekileceği için farklı yerlerde oturan üyelerin birbirlerini ziyareti söz konusu değildir. Onun içindir ki üye kendi arkadaşları arasında video çekebilir. Çekim bir senaryoya tabi olacaktır. Gönüllü üyeye senaryo verilecek ve buna göre çekim yapılacaktır. Kesinlikle profesoynel kayıt istemiyoruz. Amacımız hem eğlenmek hem farklı olmaktır.

Gönüllü arkadaşların bu konudan veya özel mesaj ile bana ulaşmalarını rica ediyorum.

Ayrıca bu konu her türlü yapıcı eleştiriye açıktır.

Sevgiler,
PrinceSs
bişey sorcam bu nerde yayınlancak sadece bizim sitedemi?
Leader
YouTube'da yayınlamayı düşünüyoruz.

ezgi26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bişey sorcam bu nerde yayınlancak sadece bizim sitedemi?
HaGi_1905
bence daha büyük bi uygulama yapın örneğin reklamı çektikten sonra tv ye falan yayınlayın öle bir sürü site war
Ara
verruckt
HaGi_1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence daha büyük bi uygulama yapın örneğin reklamı çektikten sonra tv ye falan yayınlayın öle bir sürü site war

eft fena fikir deil ama size bağlı tabikii:Smile
Ara
CariSmaBoY
İllaki hedeflerimiz büyük olacaktır, ama bunun için alt yapımızı kuvvetlendirmemiz gerektiğinden tv reklam olayını askıya almalıyız...

İnş bunu ilerki yıllarda gerçekleştiririz...
PrinceSs
inş..........
Rüya Güzeli
ben gönüllü olabilirim çünkü okulda tiyatrodayım we kendimi övmek gibi olmasın hoca tyarafından çok beğenilen bi öğrenciyim Big Grin
Ara
PrinceSs
bu reklam filmi windows movie makerden hazırlanabilirmi?
Leader
Sadece sizden istediğiimiz çekimleri yapıp göndermeniz. Gerekli montaj ve müziklendirmeyi biz halledeceğiz.

Gönüllü olan arkadaşların bana özel mesajdan ulaşmalarını rica ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  @duygusuz.com eposta hesapları Leader 0 1,252 02-27-2011, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: Leader
  Duygusuz En Seçimleri 6 başlıyor ÐŽeşaren 36 2,798 06-01-2009, Saat: 12:35 PM
Son Yorum: Son Noktam
  Duygusuz'a ÖzeL Firari Fırtına 9 1,114 01-19-2009, Saat: 08:40 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  :: Duygusuz.com Oyun Leader 3 941 10-12-2008, Saat: 12:11 AM
Son Yorum: chatlaq
  :: Duygusuz.com Msn Gurubu Leader 12 1,595 08-23-2008, Saat: 02:45 AM
Son Yorum: Seyduna