:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Gece Siyah Daha Bir Başka....
DarkLady
BU GECE SİYAH DAHA BİR BAŞKA

Neredesin Kahrolası Mum, Unutmuşum Seni Koyduğum Yeri…. Ne Zamandır Gerek Yoktu Sana… Sen De Çok Eskimişsin, Yarımsın Da, Ama İşe Yararsın, Her Yer Karardı, Uzun Sürecek Gibi, Bitireceğim Seni Mum Bu Gece Galiba Haberin Olsun, Durum Onu Gösteriyor. Ne De Çabuk Sulandın Hemen, Gövdende Boncuk Boncuk Senden Parçalar Oluştu, Sanki Gözyaşı, Sanki Yanmak Ağlatıyor Seni. Gözyaşların Benimkilere Benzemiyor.

Hepsi Üst Üste Bindi Ve Dondu Bak, Oysa Benimkiler Islak. Senin Işığına Kaldım Yine…..Hayrola… Titredi Alevin, Söylemek İstediklerin Mi Var, Yoksa Hatırlatmak İstediklerin Mi,… Merak Etme, Hatırlıyorum Seni İlk Yaktığım Siyah Geceyi, Sen Bitince, Yarım Kaldığın O Siyah Gecede Bitecekmiş Gibi Geliyor Sanki Bana Şimdi. Sen De Anladın Değil Mi Biteceğini Bu Gece Ve Seninkiyle Yaşanacak Bitişleri, Titreme,… Senin Bu Bitişinle Benim Siyah Gecelerdeki Titremelerim Geçecek Belki De. Bu Gecenin Kurbanı Ben Değil Sen Olacaksın Bu Sefer. Kurban Mıydım, Kötü Bir Benzetme, Niye Kurban Olacakmışım Ki? Saçmalık, Kurban Olmak Da Neymiş? Pişmanlıklarımın Mumu Oldun Çıktın Ama Haberin Olsun….Nasıl Da Karardı Her Taraf? Bu Sefer Seninle Baş Başa Kaldık, ….Yaksana Sigaramı, Bir İşe Daha Yara Hadi Son Anlarında.

Yine Nasıl Bir Siyah Bu? Yine Nasıl Bir Gece Bu? Çok Az Yaşanır Böylesi, Yaşanınca Da Yaşanmışları Tekrar Yaşatır. Göğün Yükseğindeki Yıldızların Hiç De Aydınlatmaya Yetmeyeceği Bir Gece. Çok Parlaklar Yine De… Ulaşılmazlar Hep Böyle Parlak Mı Olur? Ulaşılamayanları Daha Da Ulaşılamaz, Görülemeyenleri Daha Da Görülmez, Mesafelerin Daha Da Aralanacağını Düşündüren, Bazen Panik Yaptıran, Bazen Umutsuzluğa Düşüren Işık Fakiri Siyah Bir Gece. Neredesin Dedirten Siyah Bir Gece Bu Seferki, Neden Dedirten Siyah Bir Gece, Soruları İnsanın Bağrına Deşercesine Sokan, Cevapları Gizleyen Siyah Bir Gece. Sigara Yaktırıp Boşluklara Baktıran, Eskimiş Mumlarla Delice Konuşturan Siyah Bir Gece Bu Seferki. Hadi Dedirten Siyah Bir Gece. Düşündüren Siyah Bir Gece. Yaşanmış Siyah Geceleri Hatırlatan Siyah Bir Gece. Aslında Belki De Geç Kalmış, Bir Öncekinden Nefret Ettiren Bir Sonrakini Düşleten Siyah Bir Gece Bu Seferki. Siyah Geceleri Yaşayanları Düşleten Siyah Bir Gece.

Bir Sürü ‘Es'leri Yaşatan Siyah Bir Gece. İtirazları Bastıran Siyah Bir Gece. Gel'lerin Hoşça Kal'lara Karıştığı Siyah Bir Gece. Yalnızlıkların Kalabalıkların Arasından Fırladığı Siyah Bir Gece. Yalnızlıkların Tarifleri İçin İlk Satırların Sakınmadan, Kıskanmadan Harcanmaya Başlandıkları Siyah Bir Gece. Biten Sigaranın Ardından Yatağa Sürükleyip Cenin Pozisyonu Aldıran, Gözlerden Yaşlar Akıtıp Yastıkları Islatan Siyah Bir Gece Bu Seferki. O Yastıkta Yeni Kokuları Aratıp Bekleten Siyah Bir Gece. Korkuları Hatırlatan Siyah Bir Gece. Sonra Sırt Üstü Yatırıp, Siyahı Solumuş Tavana Baktıran, Bitişlerin Rahatlığını Yaşatıp, Başlamazların Altında Ezdiren Siyah Bir Gece Bu Seferki. Uzaktan Gözüken Denizin Mavisini İçene Katan Siyah Bir Gece… Bitiyorsun Mum…., Islak Gözlerimden Kaçıramadığın Son Titremelerini Görüyorum Buradan. Hala Siyahı Soluyorum Ama Bak, Bit Mum Bit, Bit Ve Al Götür Gitsin Artık Dediklerimi. Bu Gece Siyah Daha Bir Başka…
Ara
aKMeL
bu arada hoşgeldin aramıza didy pylaşım içinde sağol
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım
Baya siyah bir gece oldu...
Hayatında hep beyaz geceler yaşaman dileğimle...Smile
Ara
roket55
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekürler arkadaşım
Baya siyah bir gece oldu...
Hayatında hep beyaz geceler yaşaman dileğimle...Smile

aynen yani cok özel ve cok güzel bu paylaşımın için teşekkürlerr
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  kırık bir aşkın gece notları... levell 6 513 04-14-2022, Saat: 02:36 AM
Son Yorum: wildfang
  **Bu Bahar Başka Olacak** MasaL_perisi 29 1,859 04-14-2022, Saat: 02:27 AM
  Uyandığım H€r Y€ni Günd€ Yitirdim bir K€z DaHa S€ni... €BeRimSin 8 427 04-13-2022, Saat: 08:28 PM
  Gitme Diyorum Az Daha Kalırmısın ? ROSE 18 1,117 04-13-2022, Saat: 05:33 AM
  Gece ve sevgili yalnızlığım... €BeRimSin 10 475 04-12-2022, Saat: 11:50 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 11:31 PM