:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölümleri Yarınlara Erteledim (!!!)
eRCi
GELİYORUM BU GECE SANA.ÖLÜMÜ ERTELEYİP SENİ YAŞAMAYA GELİYORUM.UMUTLARIMI VE HAYALLERİMİ YÜREÄžİME DOLDURUP YAÄžMURLU BİR GECEDE SANA KOŞUYORUM GECE KARANLIK SEHİRLERDEN GEÇTİÄžİMDE SENİN GÖZLERİNDEKİ IŞIÄžI ARAYACAÄžIM CANIMMMM..

BİR YILDIZ GİBİ PARLAYAN GÖZBEBEKLERİNİN GÜZELLİÄžİNDEN HER BİR ŞEHRE KOYSAK NE GÜZEL OLURDU DEÄžİLMİ ? NE KARANLIK BİR SOKAK KALIR NE DE UMUTSUZ BİR GECE KALIR. HAYATA DAİR TÜM MUTLULUKLARIN EN GÜZEL ÇİÇEKLERİN TOMURCUKLARINA AŞILA HER UMUTLA KALBİNE VE RUHUNA BİR BAHAR ESİNTİSİ HEDİYE EDİLSİN.. GÖZLERİNİN UÄžRUNA GEÇTİÄžİM TÜM ŞEHİRLERİN YILDIZLARI FETHETTİM VE SANA GETİRİYORUM GECENİN KOYNUNDAN GÜNEŞİ BIRAKACAKLAR AVUÇLARINA VE KULAKLARINA İSE CANIN GELİYOR DİYE FISILDAYACAKLAR...CANIMSIN...

HADİ ÖLÜMÜ YARINLARIMA ERTELEDİM VE ACILARIN PRANGALARINI AVUÇLARIMDA ERİTTİM UMUTLARIMI SENİN GÖZLERİNE EKTİM SANA GELİYORUM BU GECE İDAMLIK DÜŞLERİMDEN KAÇIP YARINLARIMA KOŞUYORUM ORKİDELERLE LEYLAKLAR LA VE İÇİMDEKİ ÇOCUKSU HEYCANLARIMLA GELİYORUM.UYKU YOK BU GECE UYKULARI ERTELEDİM SANA GELİRKEN GEÇTİÄžİM TÜM ŞEHİRLERE SENİN GÖZBEBEKLERİNİ ANLATACAÄžIM HER GEÇEN SAAT HEYECAN DENİZİNDE BOÄžULUP SENİN YÜREÄžİNİN SAHİLLERİNDE DİNLENECEÄžİM VE BU SABAH SENİN GÖZLERİNDE UYANACAÄžIM UMUTLARIMA PEŞKEŞ ÖEKMİŞ ACILARIMA SON VERİP HER ŞEYİMİ SANA GETİRİYORUM....

SEN YARINLARIMA UMUTLA BAKTIÄžIM MUTLULUKLARIMSIN SEN BENİM NEFESİMSİN EKMEÄžİM SUYUM KISACASI HERŞEYİMSİN 29 HARFLİ KELİMELER ARMONİSİNDE GÖZLERİNİ ANLATACAK BİR ŞEY YOK GÖZLERİN ANLATILMAZ YAŞANIR...BEN GÖZLERİNDEKİ UMUTLa YAŞIYORUM...

GÜLERİMİ... AVUÇALRIMA ALIP GECENİN KARANLIÄžINI YIRTARAK SANA GELİYORUM O GÖZLERİNİ YAŞAMAYA GELİYORUM GÖZLERİNİ RENGİNDEKİ MÜREKKEBİMİ İSTANBUL"UN BOÄžAZINDA MUTLULUKLARLA BULUŞTURMAYA KOŞUYORUM KURUYAN HÜCRELERİMİ SENDE YENİDEN YEŞERTMEK İÇİN İÇİMDEKİ TÜM UMUTLARIMI SIRTIMA YÜKLEYEREK KIRLANGIÇLARIN KANATLARINDA GELİYORUM BEREKETLİ YAÄžMURLARI RUZGARI VE YARINLARDAKİ GÜNEŞİ KOYNUMDA SAKLAYIP SANA YÜREÄžİMİ GETİRİYORUM.. SENİ YAŞAMAYA KOŞUYORUM HER ADIMDA GÖZLERİNDEKİ GÜLÜŞLERİNE DUA EDEREK GELİYORUM.....

ÖLÜM GELMEDEN BEN SANA GELİYORUM HERŞEYİM BEKLE BENİ BU GECE HER ŞEYİ ERTELEYİP SANA GELİYORUM UNUTMA BU BEDEB SENİN YÜREÄžİNDE YAŞIYOR BU SABAH GÜNEŞ SANA BENİ GETİRECEK VE ÖLÜMSÜZ SEVDAMI DUDAKLARINDAN YÜREÄžİNE BIRAKACAÄžIM..........

SABRET CANIM ÇOK AZ KALDI SABRET HERŞEYİM..........eRCİ....
59964d7c45.gif
nisanyagmuru_50
ayyyyy çok güzel yaaaaaaaaaSmileSmileSmile
Ara
ErHaNCaN19
duygularını bizlerle paylaştığın için teşekkürler kardeş
Ara
eRCi
nisanyagmuru_50 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayyyyy çok güzel yaaaaaaaaaSmileSmileSmile

Teşekkürler okuyan gözlerine sağlık sağol.....
eRCi
ErHaNCaN19 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duygularını bizlerle paylaştığın için teşekkürler kardeş

Teşekkürler arkadaşım sağolasın....
nisanyagmuru_50
ama çoooooooooook güzelSmileSmile
Ara
eRCi
Okuyan gözler ? Bakan gözler ?

Bunlarda gizli olmalı anlayabilmenin ölçütü,

Yada kalbe usulca hükmedebilmek,

Gözlerin okuması,

Hoş....

Teşekkürler....
nisanyagmuru_50
????????????????
Ara
nisanyagmuru_50
SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler Erci bu güzel paylaşımın için
Sabredecek dayanacak ve bekleyecek...yeter ki sen git ona ve özlemi hafiflet...Smile

Güzel yüreğine mutluluk arkadaşım
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu ölümleri bana lütfedermisin? MaNeSiA 2 385 09-10-2008, Saat: 07:42 AM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:59 PM