:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iş kazası mektuupp :D
p£r!k!z!
Say?n ?antiye ?efim;

Is kazas? tutana??na planlama hatas? diye yazm??t?m. Bunu yeterli g?rmeyerek ayr?nt?l? anlatmam? istemi?siniz. Su anda hastanede yatmama neden olan olaylar aynen a?a??da anlatt???m gibi olmu?tur:

Bildi?iniz gibi ben bir duvar ustas?y?m. ?n?aat?n alt?nc? kat?ndaki isimi bitirdi?im zaman biraz tu?la artm??t?. Yakla??k 250 kg kadar oldu?unu tahmin etti?im bu tu?lalar? a?a??ya indirmek gerekiyordu. a?a??ya indim, bir varil buldum, ona sa?lam bir ip ba?lad?m ve ard?ndan alt?nc? kata ??kt?m. ?pi bir ??kr?ktan ge?irip ucunu a?a??ya sald?m. Tekrar a?a??ya indim ve ipi ?ekerek varili alt?nc? kata ??kard?m. ?pin ucunu sa?lam bir yere ba?lay?p tekrar yukar? ??kt?m. B?t?n tu?lalar? varile doldurdum. A?a?? indim, ba?lad???m ipin ucunu ??zd?m. ?pi ??zmemle birlikte birden kendimi havalarda buldum. nas?l bulmayay?m? Ben yakla??k 70 kiloyum. 250 kilogram varil s?ratle a?a??ya d??erken beni yukar? ?ekti.

Heyecan ve ?a?k?nl?ktan ipi b?rakmay? akil edemedim. Ben yukar? ??karken yolun yar?s?nda, a?a?? inmekte olan tu?la dolu varille ?arp??t?k. Sa? iki kaburgam?n bu s?rada k?r?ld???n? san?yorum. Tam yukar? ??k?nca, iki parma??m iple beraber ??kr??a s?k??t?; Parmaklar?m da bu s?rada kirildi. Bu esnada yere ?arpan varilin dibi ??kt? ve tu?lalar etrafa sa??ld?.

Varil hafifleyince, bu sefer ben a?a?? inmeye varil ise yukar? ??kmaya ba?lad? ve yolun yar?s?nda yine varille ?arp??t?k!.. Sol baca??m?n kaval kemi?i de bu s?rada kirildi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  pota kazası:D:D:D:D:D emes 0 478 08-27-2008, Saat: 02:17 AM
Son Yorum: emes

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:04 AM