:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shkershey we arkadaslarıı ;)
sheker chocuk
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğru katılıorum şimdik jeton düştüBig Grin mini etek giyenlerin arkasından öle diosanız....yani ben daha size bişi diemm aynısını senin kardeşine söleseler weyatta sefgiline v.s naparsın....???
giydirmem ki Wink carisma boy bilir Smile
Ara
sheker chocuk
pusat41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sheker shey AYIP AYIP BIRI SENI KARDESINE ABLANA SEVDIGIN KIZA YADA BI AKRABANA DESE HOSUNA GIDER MI GIDIOSA SENDE YAP DEDILKLERINI COCUKLUGUNA VERIORUMM ABİM BUYU BIRAS
sen büyümüş olabilirsin pusat o senin bilcein iş Smile ben büyümeyi hiç istemedim, aslında büyümeyide denemedim Smile böle minniq shey olarak kalmak bana yakısıo inan Wink dediklerim çocukca diildi.eer cocukca bişiler görmek istiyosan bana yasdığın seyi bidaha bastan oku Big GrinBig Grin
Ara
pusat41
Ablan Yada Kardesin Olmamis Olabilir Biri Senin Sevgiline Biş Dese Için Rahat Edecekmi Solesene Bana Naparsin
Ara
ciciKIS
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: anlatmak istediim bu diildi ama böle annamassın Wink kısa etek giyince ne oluo annamıyom :S nesse yakısanlarda wardır canım Smile bu benm fikrimde sadece. hiç kardesim ablam olmadıı için dediin şeyi düşünemicem k.bakma Smile
kısa eteği savunduumdan deil hiç hoşlanmam sadece arkasından neler dioruz dediğin laf a sinirlerndim dikkat et kelimelerine lütfen özellikle bi bayanla konuşurken üstelik burası herkese açık biryer...kardeşin ablam vs umrumda deil bi gün başına elbet kii gelir sende anlarsın...
Ara
sheker chocuk
pusat41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ablan Yada Kardesin Olmamis Olabilir Biri Senin Sevgiline Biş Dese Için Rahat Edecekmi Solesene Bana Naparsin
dert etme o duruma düşürmem ben Wink en azından laf attıracak sekilde giydirmem merak etme Wink eer birileride atarlarsa mewzu derin anlatılmaz o anı yaşatırız. Wink
Ara
rockçı/kız
nese konu kapansınWinkWink
Ara
mavi ay
yakışıklısın doğru bide galatasaraylısın bu arada gözlerine bayıldım çok güzel rengi var
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:05 PM