:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shkershey we arkadaslarıı ;)
rockçı/kız
sizin saç prbleminiz warsa bizimde etek prblemi war yaaBig GrinBig GrinBig Grinerkekleri saçdan dolayı almıolar bizide etekler kısa die Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinbende uzaklaştırma alıodumBig GrinBig GrinBig Grinsora unuttular bni hihiBig GrinBig GrinBig GrinDWinkWink
Ara
aKMeL
ewt kardeş o saçlarla okula iyi giriyosun helal sanaBig Grin
sheker chocuk
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sizin saç prbleminiz warsa bizimde etek prblemi war yaaBig GrinBig GrinBig Grinerkekleri saçdan dolayı almıolar bizide etekler kısa die Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinbende uzaklaştırma alıodumBig GrinBig GrinBig Grinsora unuttular bni hihiBig GrinBig GrinBig GrinDWinkWink
ama kıslar bence kısa etek giymesin bende olsam bende alma yane Big GrinBig Grin ama saclara ayıp ya Big Grin
hem genelde erkekler kısa etekli kıslara ilgi gösterio gibi yaparlar ama arkalarından baska laf sölerler Big Grin kendimden biliyom Big GrinBig Grin
Ara
sheker chocuk
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt kardeş o saçlarla okula iyi giriyosun helal sanaBig Grin
tecrübe farkı olsa gerek Big GrinBig Grin okula 3 tane giriş kapısı waRBig GrinBig Grin
Ara
rockçı/kız
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama kıslar bence kısa etek giymesin bende olsam bende alma yane Big GrinBig Grin ama saclara ayıp ya Big Grin
hem genelde erkekler kısa etekli kıslara ilgi gösterio gibi yaparlar ama arkalarından baska laf sölerler Big Grin kendimden biliyom Big GrinBig Grin
aaa öle olsun hem bana çok yakışıo Big Grin bak ben size diommmu yapmayın saçınızı die bnce yapın yapın yoksa kızlar öle beyenmio mesela bnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben wala okul kurallarını tın.....Big GrinBig GrinBig Grinama yıl sonundada hocalar tın...Big Grin
Ara
ciciKIS
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama kıslar bence kısa etek giymesin bende olsam bende alma yane Big GrinBig Grin ama saclara ayıp ya Big Grin
buda senin kişiliğini gösteriyo...
sölediğin şey hiçte hoş deil...
senin kız kardeşine denmiş gibi düşün bide...
he ne dersin...
Ara
pusat41
sheker shey AYIP AYIP BIRI SENI KARDESINE ABLANA SEVDIGIN KIZA YADA BI AKRABANA DESE HOSUNA GIDER MI GIDIOSA SENDE YAP DEDILKLERINI COCUKLUGUNA VERIORUMM ABİM BUYU BIRAS
Ara
rockçı/kız
doğru katılıorum şimdik jeton düştüBig Grin mini etek giyenlerin arkasından öle diosanız....yani ben daha size bişi diemm aynısını senin kardeşine söleseler weyatta sefgiline v.s naparsın....???
Ara
sheker chocuk
rockçı/kız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa öle olsun hem bana çok yakışıo Big Grin bak ben size diommmu yapmayın saçınızı die bnce yapın yapın yoksa kızlar öle beyenmio mesela bnBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ben wala okul kurallarını tın.....Big GrinBig GrinBig Grinama yıl sonundada hocalar tın...Big Grin
Big GrinBig Grin tmm ozaman karısmayalım ama bence kısa eteği yakıstırma kendine Big Grin yada ben pek ilgi duyamıyom kısa eteklilere SmileSmile
Ara
sheker chocuk
ciciKIS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:buda senin kişiliğini gösteriyo...
sölediğin şey hiçte hoş deil...
senin kız kardeşine denmiş gibi düşün bide...
he ne dersin...
anlatmak istediim bu diildi ama böle annamassın Wink kısa etek giyince ne oluo annamıyom :S nesse yakısanlarda wardır canım Smile bu benm fikrimde sadece. hiç kardesim ablam olmadıı için dediin şeyi düşünemicem k.bakma Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:11 PM