:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
shkershey we arkadaslarıı ;)
>As!_M€L€q<
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol yengeeBig Grin ne yakıklısı ya sendee Big Grin korkmaktan diil ayıp olar die koymuyom dierleriniBig Grin yada koyamadım denedim ama olmadııBig Grin sende çok güselsin yengeeBig Grin ALLAH sülaman abime kolaylık wersinBig Grin sende bu güsellik warken sülo abi hep şu şarkıyı sölerrBig GrinBig Grin " yine başım belalarda" Big GrinBig GrinBig Grin

alllam yaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tşklerrr enginn....

hı buarada bencede ayıp olarBig GrinBig GrinBig Grin
ѕqρα кJмя
i$aLaah gider İstanßuL'a da kurtuLurum Big GrinDBig GrinD
Ara
sheker chocuk
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
alllam yaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin tşklerrr enginn....

hı buarada bencede ayıp olarBig GrinBig GrinBig Grin
doğruları söledim diye neden tsk ediyonki güsel yengem Big Grin nesse komisyonumu alırım Big Grin bak burda güsel olduğunu bilsinler die yırtyıom kendimii Big Grin nesse abla sülo abimde yakısıklı amaa Big Grin yeni halini görmen lasım mükemmel olmuşBig Grin daha ben görmedim sülo abiyi ama aşşa mahalledeki kıslar öle dio Big GrinBig Grin saka yaptım haBig Grin o güsel sen yakısıklı oh walla Big Grin RABBİM ayırmasın sizi Big Grin aminnnnnnnnnBig Grin
Ara
sheker chocuk
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:i$aLaah gider İstanßuL'a da kurtuLurum Big GrinDBig GrinD
tmm bunlarıda sölicem Big GrinBig Grin kurtulmak istiyon dmeek Big Grin
Ara
in_love_girl
GösLerin cok güseLmish cnm (:
Allah sevdikLerine baıshlasın sni...
Ara
sheker chocuk
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:GösLerin cok güseLmish cnm (:
Allah sevdikLerine baıshlasın sni...
çok tisk edeyimm Smile inş senin cocuklarının gösleride böle olurBig Grin aklıma baska dua gelmedi ondan böle didim Big Grin sewdiim war ama ayrıyız.ALLAH baba inş. geri getirir onu banaa Big Grin aminnnnnnBig Grin
Ara
bebiS
Big Grin erkekler kızları solladı beaa
Ara
&gt;As!_M€L€q&lt;
sheker shey Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğruları söledim diye neden tsk ediyonki güsel yengem Big Grin nesse komisyonumu alırım Big Grin bak burda güsel olduğunu bilsinler die yırtyıom kendimii Big Grin nesse abla sülo abimde yakısıklı amaa Big Grin yeni halini görmen lasım mükemmel olmuşBig Grin daha ben görmedim sülo abiyi ama aşşa mahalledeki kıslar öle dio Big GrinBig Grin saka yaptım haBig Grin o güsel sen yakısıklı oh walla Big Grin RABBİM ayırmasın sizi Big Grin aminnnnnnnnnBig Grin

aminnnnnnnnnn aminnnnnnn....bak engin kıslar bakarsa söle gelip döferim onlarıı Big GrinBig Grin
yaff aşkım tabekede yakışıklı hıhBig GrinBig Grin
bu arada tekrar tşkler engincimm...
sende yakışıklısın ....allhım nazarlardan saklsınnn.........
Liseli_kız
1. Numarali çook Yakişikliii
Ara
ѕqρα кJмя
düN o kdr hocaLarn kuLaını çınlattık bugn okuLa aLmadıLar Big GrinDBig Grin

ama ßn kaçaK girdm sOrAdan taby Big GrinDBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:21 AM