:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Sadece Ben YARGIÇ
YARGIÇ
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yılmaz seninle bir ara Etilerde takılak SmileSmile

Ankaramı kanka İstanbulmuBig Grin
Ara
MorciveT
Ankarada etiler yok looov Smile

İstanbul tabikim Smile

Etilerde kimler vardı yav SmileSmile
Ara
YARGIÇ
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ankarada etiler yok looov Smile

İstanbul tabikim Smile

Etilerde kimler vardı yav SmileSmile

Knka onlar bizi bozarBig Grin
Ara
MorciveT
hahahaah Smile Yemedi Elllllllaaaam Wink Smile
Ara
happy yeliz
valla harbi çok hoş çıkmışsın abiii allah sevdiklerinden ayırmasınnn allah nazarlardan korusunnnnnSmileSmile

helede yanımdaki manyak arkimin nazarındannn SmileSmile seni çok beğendi nazar değecek diye korkuyommm SmileSmile çok yakışıklımışsınn abiii SmileSmile
Ara
YARGIÇ
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla harbi çok hoş çıkmışsın abiii allah sevdiklerinden ayırmasınnn allah nazarlardan korusunnnnnSmileSmile

helede yanımdaki manyak arkimin nazarındannn SmileSmile seni çok beğendi nazar değecek diye korkuyommm SmileSmile çok yakışıklımışsınn abiii SmileSmile

Sağol Yeliz amin cümlemizi ayırmasın....Arkadaşın iyi niyetlidir Yelizcim senin arkadaşın olduğuna göre nazar değmezSmile
Ara
YARGIÇ
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahahaah Smile Yemedi Elllllllaaaam Wink Smile

Yemedi kankaBig GrinBig Grin
Ara
PunisheR
Lam beklemene gerek yoktu bu kadar Tongue

Merak etmeseler de beğenirdi herkes..Baksana resme heryeden karizma akıo Big GrinBig Grin

Allah sahibine bağışlasın kankam Wink

Mcx Big Grin
Ara
EyLuLce
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O zaman kurumasın beaBig Grin sert bakış he Big Grin korktum şimdi bende sert bakışlar alerji yapıyorBig Grin
yok yok yapmazzzz
Ara
CariSmaBoY
yafrum benim yaaa....
seni yakındanda gördüm ayaklı karizmasın nan... pazar günü bol bol hasret gideririz artık Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  q?seL oLduumDan diiL sadEcE saqopa ?ok ?sRaR eTTii i??n KoyuYomm :D ManyaX_GirL 39 1,855 04-02-2022, Saat: 12:37 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitanem( Kizim) Sadece Kisa Bi Süreligine) BiRiciGim 59 3,227 02-13-2008, Saat: 04:25 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  Benim çokk merak ettigim we sonunda gördügüm(Deniz kızı>>Özgee) Rüya Güzeli 73 3,002 07-10-2007, Saat: 03:47 PM
Son Yorum: CReATuRE
  PrinceSs sadece Ben :D PrinceSs 39 1,430 03-26-2007, Saat: 04:57 PM
Son Yorum: dnTE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:23 PM