:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cincon'a suç duyurusu !!!!
ѕqρα кJмя
23520_1_070219152031.jpg

Galatasaray Sportif hissedarı QVT Financal LP, Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Canaydın ve bazı yöneticiler hakkında dolandırıcılık ve nitelikli dolandırıcılık yaptıkları iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

QVT Financal LP'nin avukatı Münci İnci tarafından yapılan yazılı açıklamada, müvekkili fonun, Galatasaray Sportif AŞ'de yüzde 17 civarında hissesi bulunduğunu belirtti.

İnci, Galatasaray yönetiminin daha önce halka arz sırasında ve sonrasında Sermaye Piyasası Kuruluna (SPK) yaptığı başvurularda Galatasaray Sportif AŞ'nin sadece gelir elde eden bir şirket olduğunu, yatırımcılar için cazip bir yatırım olduğunu defalarca açıkladığını öne sürerek, şirketin hisselerini halka arz ettiğini belirtti.

Şirketin daha sonra taahhütlerine ve açıklamalarına tamamen aykırı bir karar alarak, Galatasaray Sportif AŞ ile Galatasaray Futbol AŞ'nin birleşmesine karar verildiğini ve SPK'dan izin istediğini belirten İnci, açıklamasında şunları kaydetti:
''Bu birleşmenin hukuka aykırı olduğunu gerek müvekkilim şirketi gerekse binlerce küçük yatırımcıyı zarara sokacağını, bu nedenle birleşme talebinin reddedilmesini, kabul edilecekse hisse senetlerinin İMKB'de işlem gördüğü en yüksek bedelle çağrı mükellefiyeti getirilmesini SPK'dan talep etmiş ve Galatasaray'ın birleşme kararına itiraz etmiş bulunmaktayız. Konu halen SPK yönetimi tarafından incelenmektedir.

Müvekkilim şirketin isteği üzerine, Galatasaray yöneticilerinin beyan ve kararlarının ceza hukuku bakımından suç teşkil edip etmeyeceği konusunda hukuk büromuz tarafından yapılan incelemelerde Türk Ceza Kanunu'nun 157 ve 158 maddelerindeki suçların oluştuğu kanaatine vararak başta Galatasaray Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Canaydın olmak üzere, bizce suç teşkil eden fiile iştiraki bulunduğunu tespit ettiğimiz bazı yöneticiler hakkında Şişli Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulmuştur
.''

[SIZE=2]Bize doLandırıcı vs gibiLerinden asıLsız iddaLarLa laf atanLar;

Buyrun !!!!
[/SIZE]
Ara
Pessimist
puhaha asılsız iddaalar ha Big GrinBig GrinBig Grin buna anca gülünür
gerçek ortaya çıkınca bazılarının sesi kısılacak her zamanki gibi
ѕqρα кJмя
İspatLa o zmn bizimkiLeri??
Ara
Pessimist
yeterince ekledim sanmıstım konu
hadi milliyetten alıntı haberler
farklı kaynaklar
hani aziz'in gezmeye gitmesi(sampiyonluğu kaybettiğiniz maç)
hani alay ettiğin Atamla ilgili konular
ve saymadığım diğerleri

ayrıca bu haberi nerden bulduğunu da yazıp bizi bilgilendirseydin daha iyi olurdu
ѕqρα кJмя
ajansspor.com

hadi milliyetten alıntı haberler
farklı kaynaklar
hani aziz'in gezmeye gitmesi(sampiyonluğu kaybettiğiniz maç)

:yikildim::yikildim:

O zmn nie millet size yaptkları gibi dawacı oLmuo?

Haksz oLdukLarındn korktukLarı için mi?

hani alay ettiğin Atamla ilgili konular

ßen hâLâ o konuda nerde aLay ettiiimi anLamadım ya nsee
Ara
Pessimist
O zmn nie millet size yaptkları gibi dawacı oLmuo?

Haksz oLdukLarındn korktukLarı için mi?

açılan tek tük davalar var çünkü sizin aziz den korkuyorlar
diğerleride konusamıyor konusmaya çalısırsada susturuluyor neden çünkü aziz beyin hosuna gitmiyor
ha bu arada sen istersen açtığım konulara bi gozat orda açılan dava olcaktıWink
ѕqρα кJмя

Görende Aziz Yıldırım'ı oLağanüstü güçLere sahip biri sancak :yikildim:
Ara
Pessimist
olağanüstü güçleri var sole var sahip olduğu(?) paralarla konusuyor nası parayı veren düdüğü çalar hesabı o da düdüğü öttürmeyi biliyor helal olsun adama mafya mı ne bu aziz yıldırm da ya
ѕqρα кJмя

Evet yakında o paraLarıyLa sizide satın aLCak saudua saBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Pessimist
aziz yapar yapar adamın yapmadığı iş mi kaldı insan tacirliğinden tut her türlü şikeye dolandırıcılığa kadar gitti yani baya ilerledi işini biraz daha ilerletirse sahte belgeler filan..herseyi yapar yani buna inanırım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Cincon`a EvLat Darbesi !!! Ñ•qρα кJмя 53 1,712 04-13-2022, Saat: 10:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Turkuaz Formaya Suç Duyurusu beautiful_matrax 1 284 06-16-2008, Saat: 02:11 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:06 AM