:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: NHAHAH :D BU KSI BEENDİNİSMİ???
Dalgamı geçion jüfeyyyy Big Grin
42.86%
9 42.86%
Iyy hiç sanmıorum Big Grin
57.14%
12 57.14%
Katılımcı sayısı: 21 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bnde nişantaşı jojuum bnide aranısa alın :D
B€NGİ
nahah Big Grin işte buda sitemisin en jirkinnn şımarıq küstah kızı bngi Big Grin

:yikildim: :yikildim:

aziz1oc8.png
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
Sen 15 ya$ında olduuna emiN miSin_?:Spana ßensiosun...dermi$imTongueneSSe jnmm choqq tatlıSınn allakım sefdiqlerine ßaı$lasın seny...Confusedmiley17: muJux yaFruTongue
Ara
d€n!z kısı
çok şheker çıkmışın allah sewdiklerinden ayırmasınSmile
|v|_U_S_T_!
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen 15 ya$ında olduuna emiN miSin_?:Spana ßensiosun...dermi$imTongueneSSe jnmm choqq tatlıSınn allakım sefdiqlerine ßaı$lasın seny...Confusedmiley17: muJux yaFruTongue

valla jnm bende dedim olamazsın 15 yasında Big Grin sen simdi görüntüsünü gördün sadece Big Grin bide konussan aman atnrım yanii Big Grin
Ara
B€NGİ
ZZeYYNNePP Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sen 15 ya$ında olduuna emiN miSin_?:Spana ßensiosun...dermi$imTongueneSSe jnmm choqq tatlıSınn allakım sefdiqlerine ßaı$lasın seny...Confusedmiley17: muJux yaFruTongue
Big Grin saol güselim mirsatıma baışlasın alahım bniy Big Grin bn 15 yaşındaım ve eminim ayrıcanaqtan son kararım Big Grin sende az diilsin hea güzel müzel dion bna ama sn bana 10000 basıon Big Grin :hihi
Ara
B€NGİ
ozgem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok şheker çıkmışın allah sewdiklerinden ayırmasınSmile
inş özgem inşş Big Grin saol bu arada Wink
Ara
B€NGİ
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla jnm bende dedim olamazsın 15 yasında Big Grin sen simdi görüntüsünü gördün sadece Big Grin bide konussan aman atnrım yanii Big Grin
sende çok konujma tirbiesiz bna kız baarr sonrada konujmalarına baq de :hıh musti abinin dayaklarına baarmalarına maarus kalıorum hep msn de sayın duygusuz forumun üyeleri Big Grin (gerçi adı üstünde hepsi duygusuz ama nese Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin) şaka bea Big Grin her gün kzıo bnm gibi sevim li ve tatlı bi kıza Tongue nan dio Big Grin tirbiesiz ahlaqsız sniii utanmazzz Big Grin zynp özgem kısın siz buna baarmasın bana nan demesin aaaa Sad Tongue Big Grin:yikildim:
Ara
|v|_U_S_T_!
B€NGİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende çok konujma tirbiesiz bna kız baarr sonrada konujmalarına baq de :hıh musti abinin dayaklarına baarmalarına maarus kalıorum hep msn de sayın duygusuz forumun üyeleri Big Grin (gerçi adı üstünde hepsi duygusuz ama nese Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin) şaka bea Big Grin her gün kzıo bnm gibi sevim li ve tatlı bi kıza Tongue nan dio Big Grin tirbiesiz ahlaqsız sniii utanmazzz Big Grin zynp özgem kısın siz buna baarmasın bana nan demesin aaaa Sad Tongue Big Grin:yikildim:

nan bana abi deme cocugun yasındayım daha seninBig Grin daha bekle fazla dayak yemedin jnm senin için güsel düsüncelerrimin var Big Grin orda bişi dikkatimi cektin kimden bahsedion sevimli ve tatlı bir kız diyerek :yikildim:
Ara
ZiBiDi_RoMeO
yaa herş iyi hoşta nişantaşli olmanda güzell.. sende bizim buhran abigildensin anladik.. da

dasi

bu resimlerin az güccülmüşüyokmuydfu.. bide sag el resim cekmek icin kullanilmişBig GrinBig GrinBig Grin ortada yokBig GrinBig Grin
Ara
derdo
çokk Tatlii çikmişsinnn Allah Sevdiklerinden Ayirmasinnnn

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni mi özLediniz xD Alın Size ben :D Son Noktam 6 1,061 01-28-2011, Saat: 06:21 PM
Son Yorum: Son Noktam
  seLAm bnde siLifkeden emine(: emine66 21 1,528 08-28-2009, Saat: 10:00 PM
Son Yorum: enes
  bu da ben alın bakemm meervee 23 1,849 08-28-2007, Saat: 04:18 PM
Son Yorum: Carizmatic

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:13 PM