:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ _a -] [ _ S -] [ _ L -] Men Deldimmm :)
Shimariq_Shey
yok ben anadolu okuyorum bi yıl hazırlık okuduumm ve ben son sınıfa gidiyom yanii bu dönem son bitti the endd finissshhhhBig Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok ben anadolu okuyorum bi yıl hazırlık okuduumm ve ben son sınıfa gidiyom yanii bu dönem son bitti the endd finissshhhhBig Grin

heee simdi anladım öle diyince ne oluyor dedim 4 sene lise cekilmez yanii Big Grin valla ben sırf hazırlık okumamak için gitmedim anadolu lisesine.üni.dede yırrttık hazırlıktanBig Grin
Ara
Shimariq_Shey
oohhhhh ne ala yaa suna bakkkk biz 4 sene okuyalımmm sidee okumayınn ama okul hayatı güzel yaaa burakmak istemiyorummm benim suan okulda tam 4 hayranım varr kopamıyolar be bendennnnn onları burakıp gideciem istee artıkkkk
Ara
|v|_U_S_T_!
*-*asli50*-* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oohhhhh ne ala yaa suna bakkkk biz 4 sene okuyalımmm sidee okumayınn ama okul hayatı güzel yaaa burakmak istemiyorummm benim suan okulda tam 4 hayranım varr kopamıyolar be bendennnnn onları burakıp gideciem istee artıkkkk

anam biz kimlerden koptuk kimleden :S hatırlatmna bea simdi eskileri.valla okul gibisi yok jnm ya kıymetini bilin valla ben okudum bir pok olamadım simdi baska bir işte calısıom okul bir yandan iyi güsel hikayelerin oluyor bir yandan kötü bos bos okuon Big Grin
Ara
EyLuLce
muhhabbete bak ya
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:muhhabbete bak ya

tadlum ne var muhabbette Big Grin gel sen katıl hayatım eger cafede işler bittiyse Big Grin
Ara
EyLuLce
yok istemem bölmüyümmm
Ara
Shimariq_Shey
gel canım ğgell
bizde kapılar sonuna kadar açık muhabbbeti beğeznmediysenn baska bul onu konusalım demi amaaa
Ara
|v|_U_S_T_!
hehe gel bidenem sende muhabbete Big Grin yaw bende işe daldım simdi onda gec yazdım cvbı Big Grin siz ne yabıonuz ?
Ara
Shimariq_Shey
ders işliyorummmmmmSadSad:'( ya bu aradaa durmadan bidenenm yazıyorsunn aranısda bi ilişki mi varr acebaa yoksa bana mı öle geliyoooBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:07 AM