:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Sana" dır Sözlerim...
blue_belial
Seni ben ölümün en sıcak anında sevdim

Sana uzanan bütün yolların kaldırım taşlarında terim vardır sevgili... Kan ter içinde çıkılan bütün yokuşlarda ayak izlerim... Seni ben ölümün en sıcak anında sevdim...

Azrail dayanmıştı kapıma... Bırak diyordu... Ruhunu bana bırak... Olmaz dedim... Defettim azraili... Ruhum dedim, başkasının... Sevdiğimin dedim... Direndim ölmemeye... bulutların gözlerimi kaplamasına, toprağın üzerimi örtmesine direndim... Baş kaldırdım azraile...

Biliyordum çünkü beni ne kadar çok sevdiğini... Ben ruhumu azraile teslim edersem, senin de edeceğini biliyordum... Kendi ölümümden daha çok acı verirdi bu bana... Dayanamaz ve öbür dünyayı da yok ederdim uğruna...

Sen de direniyorsun biliyorum... Yaşamaya, ölmemeye direniyorsun... Haritanın öbür ucundan gelen rüzgârlar söylüyor bunları bana her gece... Seni anlatıyorlar bana... Sıcaklığını dolduruyorlar koynuma... Koruyorlar beni ölümden...

Ama bir gün ne kadar dirensek de karışacağız toprağa... Ne kadar korusa da sevgimiz bizi azrailin dişlerinden, ne kadar başkaldırsak da koynumuza dolan rüzgârların gücüyle Azraili bir gün bırakıp gideceğiz dünyayı arkada...

Aynı kefenle gömsünler bizi ve mavi olsun kefenimiz... umudun rengi mavi... Çünkü biliyorum ki sevgili, umut sadece umutsuzlukta yoktur... Biz yokken de...

Umudunu sıcak tut sevgili... Azrail'e direnen sevda biz ölsek de büyütecek dağlardaki kardelenleri nasılsa....

ZeNiTH
Çünkü biliyorum ki sevgili, umut sadece umutsuzlukta yoktur

Teşekkürler Faruk Güzel Bir Yazıydı
blue_belial
Gozlerın dert gormesın kardesım.
Sevda RenGi
Azrail'e direnen sevda biz ölsek de büyütecek dağlardaki kardelenleri nasılsa....

Tşkler kardeş burası beni parçaladı Wink
Ara
blue_belial
Saolasın arkadas. Yuregıne saglık senınde.
pusat41
Saolasın faruk. Yuregıne saglık
Ara
PaPaTYa_PReNSeS
emeğine yüreğine sağlık
gerçekten çok güzEL ...
Ara
blue_belial
Saolun
yuregınıze saglık sızınde Smile
blue
nan warya harbi güsel ha..ee kimin kankasııBig Grin
Ara
blue_belial
Big Grin eyw saolasın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başka Bi Şey Bulamadım :( (Sana) blue_belial 32 2,360 04-14-2022, Saat: 08:40 AM
Son Yorum: wildfang
  Seni Öyle Çok Seviyorumki..SANA NASIL SiTEM EDEBİLİRİM? BENSADECE SENİ SEVMESİNİ BLRM PaPaTYa_PReNSeS 13 1,293 04-10-2022, Saat: 06:46 AM
  (''''>>a$???m ben sana<<'''') lover 1 295 04-06-2022, Saat: 05:11 PM
  sen bana fazlas?n ben sana eksik kardelen 1 861 04-02-2022, Saat: 04:06 PM
  Dokunamasamda sana...Seni Çok Seviyorum acemhe 2 615 05-21-2010, Saat: 11:09 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:46 PM