:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
beklediginiz gün geldi:Pbuda ben euheuheuue:D
happy yeliz
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sulanma kız sulanma Big Grin kız sus ne böle gaffurca anladın sen onu dion bakim :yikildim:

ne sulanması arkadaşımın aşkısınnnnnn SmileSmileşarkısını çok seviyomm SmileSmileama harbi hoş çıkmışsın patronnn SmileSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
happy yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne sulanması arkadaşımın aşkısınnnnnn SmileSmileşarkısını çok seviyomm SmileSmileama harbi hoş çıkmışsın patronnn SmileSmile

var ya bide bana dersin az deilsin diye korkulur valla sendende:yikildim: sarkı da güselmiş ya denkmi geldi Big Grin ayvallah elemanım saol genede Big Grin

yaw ben kötüde yorum istiom pelojjj anladın sen onu anladın ( pelojaydı bu not)
Ara
EyLuLce
vay be resimde koydun he aferinSad
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]karşımda bi adam yükseldi korktum....
yakışıklısın kabul etmek lazımBig Grin[/COLOR]
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vay be resimde koydun he aferinSad

eYlülcem nedden koymayımki ? hem artık sürekli bu sitedeyiz tanısınlar görsünler demi Big Grin
Ara
|v|_U_S_T_!
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[COLOR="Purple"]karşımda bi adam yükseldi korktum....
yakışıklısın kabul etmek lazımBig Grin[/COLOR]

yook be abi kendim o kadar yakısıklık oldugumu sanmıomBig Grin etrafımda o kadar yakısıklı herifler varki yanlarında bir pok deiliz yanii!!

neyse saol genede
Ara
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eYlülcem nedden koymayımki ? hem artık sürekli bu sitedeyiz tanısınlar görsünler demi Big Grin
tamam ya ne kızıyon parmak kadar kızaaaaaaa
Ara
TAT_LI CA_DI
yorum sırası bende heralde tabı kaale alınırsa fotolar guzel gercektene ama cıdden ole abartılacak bısı goremedım bennn her turlu yoruma acık oldugunu dusunerek yazdım umarım kusuruma bakmassınızz mustafa beyy
Ara
EyLuLce
valla bence gayett yakısklı canım yaaaa
Ara
TAT_LI CA_DI
ya bak eylulcem yakısıklılıgına laf demıyorum ama fotomodellık yapmıs yada tam fotomodel tarzı lafları hosuma gıtmedı cocuk allahı var yakısıklı ama bıras abartı gırıyo olaya mustıye lafım myok yanı nede olsa patronummmTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  'baÄžlamacI ErdeM' geldi.. baglamaci 9 894 04-07-2022, Saat: 07:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Mekan Değişikliği iyimi geldi ne? *Asİ-yÜrEk* 40 2,371 09-13-2008, Saat: 11:42 AM
Son Yorum: *Asİ-yÜrEk*
  işte alemin babası geldi orçun kankamsın furkan 48 2,836 09-03-2007, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: ramco_06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:47 PM