:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slm Arkadaslr sonunda resım atabldim
)(€ugM@_)(@
şşşş hadi lan ''peşlerinden'' ( ben hngınısn psnden kostm:F zaten sevgıyle yenı tanıstık yasın bahsın dahı gecmemıstıConfused Yazın pelının dıer kusenı yagmur vardıBig Grin onla cıktık Big Grin okadar )koşarken öle demiodun ama konuşturma beni bu yaz yediğimiz içtiimiz ayrı gittimi olum (tamamen dogru Big Grin pelın ben uur yedımıs ıctımıs ayrı gıtmedıBig Grin bıde yaz yagmurumBig Grin)seni bi ben bilirim bide uur( peloja yalan dedıgım bolum de buyur) burası ıdı? sorusu olan??:FF
Ara
d€n!z kısı
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kıme asık oldumu gordun ozgE?
sen kime aşık olduğumu gördün:?
d€n!z kısı
ben çıkıyorum sen yas ben yarın cvb atarım
d€n!z kısı
hadi meliscim byby iyiakşamlarSmile
rockçı/kız
şşşttttttttttttt noluorus
Ara
)(€ugM@_)(@
ABartma nese ^^ ylan olan bolum bellı asık ettı cekıp gıttıTongue ben senı gormedım kı cekıp gıdım Tongue asık ettı de yalan :S sadece msn mhbbtmız var:F herkeze umıt verdım Yalan:S cok capkın bolumune gelınce Yalan dıememBig Grin ama herseın yerı ve zmanı vaR!bende asık olcam bıgun onu bklıorm:Smile bende durulcm merak etme sen
Ara
)(€ugM@_)(@
a$ık oldunu gormek dıılBig Grin sayfaları geezrken gene sana rastladım bı sayfa da :O ılk goruste ask oldum dıosn:F benım bıkac sayfa oncesındede benzer seylerBig Grin $a$ırdım sorım dedım sıpsevdımısın die:F nese ya gerılmeye gerek yok Taklıyım bıraz dedım bugun alınganlık hatsafhadaTongue yada ben cok konusuorm nese tmm sustum! gorusmek usre arkadslrWink
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
$iit noLuo...ßi $aqa yaptıq hemen iJine s...tınıs yaNe..Angry
Ara
ciciKIS
)(€ugM@_)(@ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:şşşş hadi lan ''peşlerinden'' ( ben hngınısn psnden kostm:F zaten sevgıyle yenı tanıstık yasın bahsın dahı gecmemıstıConfused Yazın pelının dıer kusenı yagmur vardıBig Grin onla cıktık Big Grin okadar )koşarken öle demiodun ama konuşturma beni bu yaz yediğimiz içtiimiz ayrı gittimi olum (tamamen dogru Big Grin pelın ben uur yedımıs ıctımıs ayrı gıtmedıBig Grin bıde yaz yagmurumBig Grin)seni bi ben bilirim bide uur( peloja yalan dedıgım bolum de buyur) burası ıdı? sorusu olan??:FF
annamadım nan doru düzgün yaz sağ altta alıntı yeri var ordan al baştan yaz heh heee:yikildim:
Ara
)(€ugM@_)(@
Yok ya kaqattık konuyuBig Grin raht ol sen arkadasım Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖZLemişim Buraya REsim koymayiii.. :d lazmurat 10 1,971 06-28-2011, Saat: 10:08 AM
Son Yorum: YasSmin
  Sonunda Mezun oldukkkkkkkkkk MaNeSiA 10 1,290 02-21-2010, Saat: 02:44 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  Son Noktam Resim xD Son Noktam 18 1,401 08-12-2009, Saat: 01:05 AM
Son Yorum: Son Noktam
  Son Noktam New Resim Son Noktam 19 1,516 07-19-2009, Saat: 07:39 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  RESim REsim REsim Bu Tun MESeLe BU... lazmurat 16 1,500 03-25-2009, Saat: 11:59 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:16 AM