:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2006 Nin En garipleri
soyle
monutorun ayari ile oynamayın, fotoğraflar gerçektir! Gülşen'in dekoltesinden fazlasıyla etkilenen fanatik hayranları daha iyi bir görüş açısı için her şeyi göze aldı. Sadık hayranlar konseri tırmandıkları direğin üzerinden izleyerek isimlerini tarihe altın harflerle yazdırdı...

dzdrekkk4.jpg

VOSVOS AÄžACI!
Otomobiline hayran olanı çok gördük de, böylesine hiç rastlamadık. Sakarya Arifiye'de oturan Recep Yayla, artık hurdaya çıkan Vosvos otomobilinden ayrılamayınca tuttu, bahçesinde ağacın tepesine astı. Böylece gözünün önünden ayırmamış oldu. Size küçük bir ayrıntı gibi gelebilir ama, otomobili oraya nasıl çıkarttığını bir türlü çözemedik!

vosvosagacilx9.jpg

GÖZLERİNİZİ OVUŞTURUP BAKIN!
Uluslararası haber ajansları bu fotoğrafı çekseydi, büyük ihtimalle tüm dünyanın konuştuğu bir fotoğraf olacaktı. Gözlerinizi ovuşturup tekrar bakın: Diyarbakır'da bir yoldayız. Minik bir scooter motor üzerinde 4 metrelik iki direği taşıyabilen sürücü yeteneğiyle(!) parmak ısırttı...

gzlernovusturfw5.jpg

EYVAH EYVAH!..
Bahar geldi, soğuk kış günlerinin ardından şimdi güneşin tadını çıkartma zamanı. Şöyle bir banka oturup ılık güneşin etkisiyle gevşemenin tadı bir başka. Kimi zaman rengi de... Afyonkarahisar'da yeni boyanmış ve üzerine 'Dikkat, boyalıdır oturmayınız' yazılan banka yerleşen vatandaşları az sonra kötü bir sürpriz bekliyordu. Ne yazık ki, bunu bir tek onlar bilmiyor...

eyvaher2.jpg

VALLAHİ BENİM DE AKLIMA GELMİŞTİ!
Herşey İstanbul'da yaşayan genç kızın, "www.alanya.bel.tr" yer alan kamera görüntülerinde Alanya'da yürüyen babasını görmesiyle başladı. Bu 'Yurdum' ailesi, kızlarıyla bu kameralar aracılığıyla hasret gidermeye başladı. MSN yöneticileri ve web cam üretecileri yasa boğuldu

aklimageldpx8.jpg

KİM DEMİŞ AT ARABASI OTOMOBİL TAŞIYAMAZ DİYE...
Fotoğraf Kayseri'den... Teknolojiyi nostalji ile evine götürmenin mutluluğu, eskicinin yüzünden okunuyordu.

renoyuatcekerda2.jpg

BİR DE KAHVE SÖYLESEYDİN BARİ!
Burası Gaziantep-Şanlurfa karayolu... Bir motosikletin arkasında oturan vatandaş, ayağında topuğuna bastığı kunduraları ve bacak bacak üstüne atmış haliyle kahvehanede oturur gibi rahattı. Lütfen siz denemeyin!

motorcubp4.jpg

ŞEMSİYE YOKSA BAGAJ VAR
Burası Sakarya... Tam yaz geldi derken bastıran sağanak yağmur hazırlıksız yakaladı. Herkes otomobile doluşunca bu ikisinin payına da bagaj düştü. Konforla ilgili küçük bir sorun olsa da bagaj kapağını şemsiye niyetine kullanmak onlara yetti.

bagajvesemsyezz8.jpg

HIRSIZA AÇIK MEKTUP
Kilis'te komşusuna giden kadın, kendini 'Cumaya gittim geleceğim' yazan esnaflar gibi hissetmiş olacak, kapısına 'Evde yokum. Komşuya gezmeye gidiyorum' diye not yazdı. Bu notu, 'Ev boş, rahat rahat takıl' gibi algılayan hırsız eve girdi. 2 bin 500 dolar, 700 YTL ve 5 çeyrek altını alıp gitti.

evdeyokumws0.jpg

TEST DİYE BUNA DENİR!
Adapazarı'nda bir mobilya firması, cesaretli ve güç bir gösteriye imza attı. Ürettiği kanepelerin dayanıklılığını test etmek için kanepelerin üzerine bir otomobil 'konduruldu'

renotestgn3.jpg

YAK BİR CİGARA, DOÄžRU KINAYA!
Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde ilginç bir gelenek uygulanıyor. Damat evi, kız evine kına yakmaya giderken iyi bir horoz alıp, ağzına da sigara tutuşturuyor.

horozsgralw9.jpg

OKUL YOLUNDA BİR GÜZEL KULÜBE
Yürümelerine gönlü razı olmamıştı. Emin Dede, servis için çok uzakta oturan torunları ile 10 öğrenciyi traktörüyle okula götürüp getirmeye karar verdi. Evet, kız çocuklarının okutulması için kampanyaların düzenlendiği ülkemizde, bir dede çıktı, çocukları adını 'Evcilik Köşesi' koyduğu çatının altında topladı. Bu çocuklar okula mutlu gidiyor. Emin Dede, iyi ki varsın...

evclkku1.jpg

HIRSIZA SESLENİŞ....

kirsizhayratuu2.jpg

BUNA YORUM YOK....

yazisizli6.jpg

1 KARIŞ YER YETER!
Gümüşhane'de ön camı küçük parçalara ayrılan ancak dağılmayan kamyonetin sürücüsünün önünü görebilmek için bulduğu çözüm görenleri çok şaşırttı.

cukurlarbosagtmesniz3.jpg

MADEM ÇUKUR BOŞA GİTMESİN
Adıyaman'da çukurlarla dolu bozuk yolun düzeltilmemesine ilginç bir protesto geldi. Esrarengiz bir yurdum insanı, yolun ortasındaki çukurlara çam fidanı dikti. Araçlar çukura düşmekten kurtuldu ama slaloma başladı...
Ara
MasaL_perisi
Superler hepsi....Smile
Enteresandan da öte...
İnsanoğlunu hayal ve mantık gücü
Teşekürler arkadaşım
Yüreğine sağlık ve mutluluk
Ara
aKMeL
arkadaşım paylaşım için sağol devamını diliyorum

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi