:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşkının Ateşiyle Yanmaktadır Yüreğim
€BeRimSin
Bu gün hiç kendimde değilim sorup duruyorum kendi kendime neden? neden ben sensizim?

Şiirim bunu lütfen bana söyler misin? Yokluğun hasretin deli ediyor beni sensizliğim aklıma düşünce bir hüzün sarıyor bedenimi ışıksız kaldım gözlerim karardı... Sanki gündüz bile gece gibi zifiri karalıktı nedense bu sabah güneş de doğmadı kar yağıyordu her yer bembeyazdı ben senin dünyana her sabah saatini hiç sektirmeden pırış pırıl doğan bir Güneş'im gecelerine çıkan bir ay ve yıldızım...

Biliyor musun ben sana delicesine aşığım?
Ben böyleyim bazan sitem ederim işte sensizliğim beni deli edince şiirim sakın sen bana aldırış etme sen de benim uzaktan olsa da ışıl ışıl hiç sönmeden yanan ışığımsın...

Ne olursun sevgili şiirim ömrüm boyunca hiç sönme sakın baktığım her yerde
bir tek seni görüyor gözlerim inan ki yalnızca sanadır aşk dolu sevgi yüklü sözlerim ben seni çorak toprakların suya hasreti gibi özlerim

Biliyor musun sevdiğim?

Aşkının ateşiyle yanmaktadır yüreğim sevdandan kavrulsa da bedenim bir gün çıkıp gelirsin diye yolunu gözlerim buralara gelemezsen de kavuşamazsak da bu alemde sakın hiç üzülme sevgili şiirim bil ki ben seni mahşerde de beklerim
ROSE
Biliyor musun sevdiğim?SENSİZLİK AÄžIR GELİR BANA NEFES ALAMAM ..SAVURUR MEYDAN OKURUM HERŞEYE ..BİR SENİ BEKLERİM BİR SEN YANIMDA OL İSTERİM ..GECELER BİLE İSYANLARDA YALNIZ UYKULARIMDA ..NEREYE BAKARSAM ORDA İZLERİN VAR ..

TEŞEKKÜRLER HASAN BUDA BENİM İÇİMDEN GELENLERDİ ..YÜREÄžİNE SAÄžLIK..ÇOK GÜZELDİ ÇOK BEÄžENDİM ÇOK ANLAMLI..
Ara
eRCi
Mevsimler geliyor ve geçiyor hayatımdan…
Bir yarım hep eksik..Bir yanım hep sensiz kalıyor…
Görmüyorsun..!
Duymuyorsun..!
Yüreğime yağmurlar yağıyor…
Yağmurlar yüreğime ağlıyor.....

SEN, BİLMİYORSUN.....

Teşekkürler Hasan yüreğine sağlık....
€BeRimSin
Harikasınız ...!

Teşekkür Ederim..
ROSE
sende Harikasin Biz Sana Teşekkür Ederiz Böyle Güzel Bi Yaziyi Paylaşip Böyle Sözlerimizi Içimizden çikardiğin Için ...Smile
Ara
€BeRimSin
Ama Ben Dedim İlk başta Banane Smile

Tamam Böyle Yapalım Sizde Harikasınız Bende Smile Olur demi ..Smile
ROSE
olur tamam kabul SmileSmileSmile mızıkçılık yapmayalım SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
€BeRimSin
Tamam Oldu KAbuL Ettim Gitti... Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kes Sesini Yüreğim! SuS! SuS! işte..SuS..!!! ROSE 11 544 04-13-2022, Saat: 09:29 PM
Son Yorum: wildfang
  serçe yüreğim........... eRCi 1 339 04-13-2022, Saat: 03:24 PM
  .. Ve Bicare Yüreğim ...(Sonum ölüm olsa bile Ahirette bekleyecegim) PaPaTYa_PReNSeS 9 455 04-10-2022, Saat: 12:10 PM
  Yüregim Yarisi Bir Tek Snein Hakkindi. ÇiLeK 1 344 04-10-2022, Saat: 11:50 AM
  Suskun Yüreğim Benim .. ROSE 13 605 04-10-2022, Saat: 11:05 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 02:21 AM