:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gökhan banlanmasında suç gökhanınmıyıdı
ali@ali
burda haksızlık on planda arkadasımın banlanmasında bı haksızlık var gıbıme geldı ayrıca burda konusulan bı cıfte standart konuyla aynı burda cıfte standar olmuyo dıyorlar ama moderatolre torpıl gecıldı ıkı kısının tartısmasında devamlı bı sahıs ceza alıyo dıgerınınde hıc bır sucu yokmus gbı yoluna devam edıyo ılgınc gercekten
Ara
YARGIÇ
Küfür kime yakışır....
Ara
CReATuRE
Burda bu konu hakkında atlanan bir olay daha var.Ben her ne kadar uslubumu korumuşsamda bana yakışan şekilde davranmışsamda , bunun karşılığında gökhan72'nin konuda ki yorumları yetmiyormuş gibi bide özel msj da küfürler etmiştir bana...

tmm konuyu begenmiyor olabilir herkesin düşüncesi özgürdür ama kimse kimseye hakaret edemez ve kimse kimsenin bu konusunu begenmedim kilitlensin yada silinsin demeye hakkı yoktur buna bende dahil....eger bu konuda benimde bir yanlışım yada hatam varsa hemen gerekli ceza bana da verilsin...olmadığını biliyorum...birde herzaman sölediğimiz gibi bu forumda kim olursa olsun çifte standart yoktur...

Ayrıca gökhan 72 adlı üye ceza aldıktan sonra [email=ali@ali]ali@ali[/email] adında yeni bir üyelik almıştır ve tekrar bu yeni üyeliğiyle özelden küfür etmeye devam ettmiştir...

SAYGILARIMLA...
gökhan_72
tamamen ıftıra sen kımsın kı bana ıftıra atıyon o benım arkadasımın adresı oda buraya gırıyo bılıp bılmden ne konusuyon senbe kımsın sen ne sanıyon kendını onu soyle bana
Ara
CReATuRE
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Gokhan_72;

En basda yonetıcı arkadasımla Konusma uslubun cok yanlıs.. Sonucda o forumun daha guzel bı ortam olması ıcın cabalıyo..
Sımdı mod arkadasım Sızın aynı kısı olmasını ıddaa etmesındekı Tek gerekce Senin banından snr Mod arkadasa ozelden Kufur etmesıyle alakalıı... Bu topıcde yazılan ıkı msjda ayni ip'den yazilmis gozukuyo.. buda arkadasımızın yanlıs Bı dusuncede olmadıgı gosterır.. Yanı arkadasım sana ıftıra atmamıs oluyoo.. Bılmem anlatabıldım mı..

Umarım anlamıssındır.. Bence Mod arkadsımdan Bu hıtamlardan dolayı ozur dılemelısın.. ( bu benım sahsı gorusum.. Yetkıyle alakalı bısey deıl)

Öncelikle bu [email=ali@ali]ali@ali[/email] ile gökhan 72 adlı üyelerin bilgisayar ip numaralarına bakılmıştır ve bu kişilerin aynı ip numaralı bilgisayardan girdikleri görülmüştür ve benim burda iftira atmadığımda ortaya çıkmıştır...

ikincisi benim gökhan_72 veya herhangi bir başka üye il ilgili bir sorunum yoktur...ben elimden geldiğince forma paylaşım yapmaya ve bunları sizlere sunmaya çalışıyorum...bir konuyu begenmek yada begenmemek tabi ki sizlere kalmış...

ama kim olursa olsun , herhangi bir konu yüzünden hiçbir ALLAH'ın kulu bana ve diğer üyelerimize küfür edemez , hakaret edemez ve kişileri küçük düşürücü davranışlarsa bulunamaz...Buna ne ben nede diğer yönetici arkadaşlarım izin verir...

Ben bu konu hakkında üslubumu korudum ve kimsenin seviyesine düşmedim...Ben ve diğer arakdaşların formdaki herkese örnek olmalıyız, ki hepimiz öyleyiz zaten...Bu nedenle ben bu konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum...

Bu konuda formdaki üyelerimize herhangi bir rahatsızlık verdiysem özür dilerim...

SAYGILARIMLA...
gökhan_72
dusunce gusel ama sunu hıc dusunemedımı o kus beynın senın azız aynı apartmanda olupta ınternetı bırlıkte kullanmak he sen kımsınkı bana ıftıra atıyon dıyomya olum adam degıslın oger ole olsaydın sana gelen ozel mesajı kendın cevabını verırdın ha o kufuru ettım evet ama cok ıyı etmısım bıdaha gerekırse bıdaha ederım ben senın sahsına kufur ettım asla aılene felan kufur etmedım sende benım sahsıma edebılrıdın neyse adam degılsın ben sana bunu solım muhattap oılamam
Ara
MorciveT
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dusunce gusel ama sunu hıc dusunemedımı o kus beynın senın azız aynı apartmanda olupta ınternetı bırlıkte kullanmak he sen kımsınkı bana ıftıra atıyon dıyomya olum adam degıslın oger ole olsaydın sana gelen ozel mesajı kendın cevabını verırdın ha o kufuru ettım evet ama cok ıyı etmısım bıdaha gerekırse bıdaha ederım ben senın sahsına kufur ettım asla aılene felan kufur etmedım sende benım sahsıma edebılrıdın neyse adam degılsın ben sana bunu solım muhattap oılamam

Herzaman söylediğim gibi : Kimse duygusuz ailesine hakaret edici, rencide edici, kırıcı kelimeler kullanamaz, bunda ısrar eden olursa cezasınıda alacaktır... Burası sevgi forumu,dostluk,arkadaşlık forumu, burada hangi zihniyetler küfürü barındırabilir ki ?

Hakettiğin bir ceza varsa, susuacaksın ve cezanı çekeceksin... Ne olursa olsun, şahsi de olsa küfür ettiğini kendin kabul ediyorsun... Ayrıca açık açık forumda rencide edici, kışkırtıcı, hakaret dolu kelimeleri sarfetmektende geri kalmıyorsunuz... Lütfen biraz mantıklı düşünelim... Çifte standart ile bu forumun uzaktan yakından alakası yoktur ve olmayacaktır... Herkez burda eşittir...

Biz alttan almak istiyoruz, kaybetmek değil kazanmak istiyoruz, ne yazikki bunları diğer arkadaşlara anlatamıyoruz... Şahıs annesinin, babasının, büyüklerinin olduğu bir ortamda bu kadar ağır hakaret dolu kelimeleri sarfedemediği gibi, burda; Duygusuz.com'da da edemeyecektir, bu herkez için geçerlidir...
Ara
CReATuRE
gökhan_72 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:dusunce gusel ama sunu hıc dusunemedımı o kus beynın senın azız aynı apartmanda olupta ınternetı bırlıkte kullanmak he sen kımsınkı bana ıftıra atıyon dıyomya olum adam degıslın oger ole olsaydın sana gelen ozel mesajı kendın cevabını verırdın ha o kufuru ettım evet ama cok ıyı etmısım bıdaha gerekırse bıdaha ederım ben senın sahsına kufur ettım asla aılene felan kufur etmedım sende benım sahsıma edebılrıdın neyse adam degılsın ben sana bunu solım muhattap oılamam

Gökhan_72 yazdıklarına tek tek cevap vereyim ve kimin ne olduğuna arkadaşlar yani üyeler karar versin ;

1.dusunce güzel ama sunu hıc dusunemedinmi o kus beynin senin aziz ayne apartmanda olupta interneti birlikte kullanmak

Dediğin olsa bile sen yada arkadaşın kim oluyorki bana küfür edebiliyor.Bu hakkı size kim veriyor,bide şu var ki meyve veren ağaç taşlanır...Haklısın kıskanmak bazı olayları insanın doğasında var o nedenle bişey diyemem...

2.hele sen kimsinki bana iftira atıyon,diyomya olum aam değilsin,eğer öyle olsaydın,sana gelen özel mesajı kendin cevabını verirdin

sana iftira attığım yok bu gerekli incelemeler olduktan sonra aynı ip numarası ile alınan 2 ayrı üyelik olduğunu göstermektedir ve yolladığın ikinci küfürlü mesajında senden geldiği bellidir...

3.ha o küfürü ettim ama çok iyi etmişim bi daha gerekirse bi daha ederim.Ben senin şahsına küfür ettim ama asla ailene falan küfür etmedim.

öncelikle bana sen değil hiçbir Allahın kulu küfür edemez ben ona yanlış bişey yapmadığım sürece.Hele ki aileme küfür edecek biri olursa ne yapacagımı tahmin bile edemezsin...insanlar şeref ve namusları için yaşarlar ailemde benim namusum ve şerefimdir bunu unutma herkesin olduğu gibi...o yüzden böle bişey olması durumunda zaetn kimsenin olaya karışmasına gerek kalmazdı.

4.sende benim şahsıma küfür edebilirdin,neyse adam değilsin ben sana bunu söliyim muhatap olamam...

bu son cümlelerinde gerşektende beni çok mutlu ettin bilmeni isterim...burda zaten ne olduğunu kendin ortaya koyuyorsun...dediğin kelimeye bak ''sende benim şahsıma küfür edebilirsin'' gururlu bir insanın nasıl kendine küfür edilmesi hoşgörülebilir ki...evet haklısın edebilirdim senin şahsına küfür ama bunu yaparsam şu iki sonuç ortaya çıkar ;

birincisi benim aldığım aile terbiyesi buna ters düşer karşımdaki kim olursa olsun küfür yada kötü söz söyleyemem...

ikincisi ise ; sana küfür etseydim senden ne farkım kalırdı.senle aynı kefeye koyulmaktansa ölürüm daha iii..o yüzden karşılık vermedim sana..

son olarak ta dediğim gibi ben bir yöneticiyim ve burda bana yakışan bir şekilde herkese örnek olmam gerekir...

SAYGILARIMLA...
gökhan_72
eskı konular kavgalar sacmaymıs yaw hep geereksız seyler tabı ınasan zamnla anlıyoBig Grin
Ara
MorciveT
Tebrikederim.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:44 PM