:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayar la İlgili Sorularınız Varsa Yazın :))
sudenaz
ya slm bişi dicem bnm bılgısayarım cok yavas işlio daha yenı hemde bıde her gırdıgım yer kaydoluo deişik yerlere napcammmm
Ara
laneth
hız için birkaç ayarlamalar yeterli olacak

1 bilgisasyar hızlı bir sekilde acılması için

başlat > çaliştır > "msconfig" yaz > çikan pencerede "başlangiç" a tıkla acılan pencerede pc baslarken calişmasını istemedigin aseyleri kaldıra bilirsin tavsiyem virüs programı hariç hepsini iptal et

2 bilgisayarıma sag tıkla özellik penceresi gelişmiş > performans ayarlarına girilir cıkan pencerede ise ister ozel ayar ister performans ayarını yapabilirsinn

pc işleme hızı artar birazcık
Ara
zeynoom64
benim sorunum da şu :

BEN DE GALİBA BİR SİSTEM VAR (BİLMİYORUM). BİRŞEY YÜKLEDİÄžİMDE BİLGİSAYARI KAPADIÄžIM ZAMAN ANINDA SİLİNİYOR. BEN ÖYLE OLMASINI İSTEMİYORUM. NORMAL MASAÜSTÜNE KOYDUÄžUMDA, BİLGİSAYARI AÇTIÄžIM ZAMAN SİLİNMESİN İSTİYORUM. BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM?
Ara
play-54
Bakın Madem Böyle Konular Açıyorsunuz Bende Sorunumu Söyliyeyim Pc Açılırken Biosa Kendi Kendine Giriyor Ve Message İnformation The İnfrared falan bu şekilde bir hata veriyor ok'u tıkladığımda gidiyor ve biostan çıkıyorum pc biostan çıkınca reset attığı için pc yeniden açılıyor ve aynı şeyi tekrar yapıyor böyle devam ediyor
Ara
play-54
[quote=laneth]hız için birkaç ayarlamalar yeterli olacak

1 bilgisasyar hızlı bir sekilde acılması için

başlat > çaliştır > "msconfig" yaz > çikan pencerede "başlangiç" a tıkla acılan pencerede pc baslarken calişmasını istemedigin aseyleri kaldıra bilirsin tavsiyem virüs programı hariç hepsini iptal et

2 bilgisayarıma sag tıkla özellik penceresi gelişmiş > performans ayarlarına girilir cıkan pencerede ise ister ozel ayar ister performans ayarını yapabilirsinn

pc işleme hızı artar birazcık[/quot

Arkadaşıma KATIlıyorum bide şunu dene Başlat<çalıştır<%temp%<çıkan bütün doya ve klasörler delete...
Ara
play-54
zeynoom64 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim sorunum da şu :

BEN DE GALİBA BİR SİSTEM VAR (BİLMİYORUM). BİRŞEY YÜKLEDİÄžİMDE BİLGİSAYARI KAPADIÄžIM ZAMAN ANINDA SİLİNİYOR. BEN ÖYLE OLMASINI İSTEMİYORUM. NORMAL MASAÜSTÜNE KOYDUÄžUMDA, BİLGİSAYARI AÇTIÄžIM ZAMAN SİLİNMESİN İSTİYORUM. BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM?

Bilgisayarda birden çok kullanıcı olabilir ve senin kaydettiğin değişiklikler KENDi kullanıcında yaptığın değişikliklerdir pc ye reset atınca başka kullanıcıyla oturum açıyor olabilirsin.. format ise sorunu düzeltebilir
Ara
theropoda
aga benim oturduğum her bilgisayar uçuyo.neden sadece bendeyken oluyo da başkasındayken olmuyo?ve neden aradığım herşeyi bulabiliyorum?sıkıldım artık yaaa.biraz da zorluk çıkarsın bana şu aletler
Ara
play-54
theropoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aga benim oturduğum her bilgisayar uçuyo.neden sadece bendeyken oluyo da başkasındayken olmuyo?ve neden aradığım herşeyi bulabiliyorum?sıkıldım artık yaaa.biraz da zorluk çıkarsın bana şu aletler

Bilgisayarıma gir Yerel Disk C ye gir
yukarıdan araçlar bölmesindeki klasör seçeneklerini tıkla ve gizli dosya ve klasörleri göster'i işaretle ve c üzerindeki bütün sistem soyalarını sil işine yarayacaktır:teytey:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
play-5454 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bakın Madem Böyle Konular Açıyorsunuz Bende Sorunumu Söyliyeyim Pc Açılırken Biosa Kendi Kendine Giriyor Ve Message İnformation The İnfrared falan bu şekilde bir hata veriyor ok'u tıkladığımda gidiyor ve biostan çıkıyorum pc biostan çıkınca reset attığı için pc yeniden açılıyor ve aynı şeyi tekrar yapıyor böyle devam ediyor

Kullandığın işletim sistemi visatanın hangi sürümü.
Ara
theropoda
play-54 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bilgisayarıma gir Yerel Disk C ye gir
yukarıdan araçlar bölmesindeki klasör seçeneklerini tıkla ve gizli dosya ve klasörleri göster'i işaretle ve c üzerindeki bütün sistem soyalarını sil işine yarayacaktır:teytey:
allah razı olsun abi yaaaaa.çok ii bi fikir.hiç aklıma gelmemişti.ama başka bi sorun daha var.kendimi bunu yapacak kadar nasıl aptallaştırabilirim?ama canımı yakmadan:teytey:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  internetle ilgili temel kavramlar mehmetkılıc 1 575 04-14-2022, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: wildfang
  ?Ste sizi film indirme programi yazin bulsun +mp3 ve resim soyle 3 824 04-05-2022, Saat: 04:49 AM
  bilgisayar?n?z? mause ile a?mak istermisiniz? eRCi 3 638 04-04-2022, Saat: 07:49 AM
  yap?n bilgisayar?n?z %1000 h?zlan?r garanti eRCi 6 536 04-04-2022, Saat: 02:45 AM
  3DMark 2006 v.1.0.2>>Bilgisayar?n?z?n oyun performans?n? test edebilirsiniz. scarface 1 524 04-02-2022, Saat: 01:26 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:04 PM