:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayar la İlgili Sorularınız Varsa Yazın :))
ZeNiTH
Kiss You Woow :yikildim:
w00w
Tnks Wink Me To Big Grin
Ara
Mahoni
SELAM ARKADAŞLAR BENİM BÜYÜK BİR SORUNUM VAR İNTERNET EXPLORER SAYFASINI AÇTIÄžIMDA İLKİN HEP BU ADRES AÇILIYOR BİR TÜRLÜ SİLEMEDİM araçlardan seçeneklerden olsun başlangıç sayfamı google yapıyorum ama yinede bu sayfa geliyor lütfen bana yardımcı olun şimdiden tşk ederim saygılar...runonce.msn.com/runonce2.aspx
Ara
ZeNiTH
Kardes Sen O Makinayı Fotmatla Veya xp Onarması Yap ..
Denemediğimiz Yöntem Kalmadı Big Grin
efsaneali
arkadaşlar bilgisayarı yeni aldı (monster) dizüstü ama işletim sistemi yok istedim ama ayrıca ücret istediler . açıkcası pek !te anlamam...
yani işletim sistemi bulabilirmiyim acaba merak içindeyim yardımcı olursanız çok sevinirim...
Ara
ZeNiTH
Kardeş ..
Şu anda işletim sistemlerinde yasal-korsan davası var ..
Xp ler korsan sa bulunuyo tespit ediliyor ..
En iyisi orjinal xp Kullan 200 ytl falan ..

Veya kullanabilirsen pardus kullan...

Ücretsiz ve Linki burda..

Detaylı bilgi sitede var ..

http://www.pardus.org.tr/indir.html
tugfan
slm millet...yaa ben internetten Incomedia WebSite X5 v5.0.7 indirdim...bu arada vista kullanıyorum...benden size bir tavsiye..eğer VİSTA kurmaysanız HİİİÇÇ kurmaya tenezzüll etmeyinnn...neyse Incomedia WebSite X5 v5.0.7 kuru açınca şöle bir yazı geliyor
=> Incomedia Setup çalışmayı durdurdu <=
bu hata neyden olabilir ve nasıl çözebilirim.....
laneth
kankalar benim bi problemim var pc
yazılımdaa
olduguma ragmen yapamiyorum i. explorer giriş sayfasını nasıl pasif hale getiririm yardıma ihtiyacım var
Ara
MorciveT
Anlaşılan sen Big Grin virüsü kapmışsın Smile

Ad-aware'yi indir, pc'yi tarat zararlı dosyaları ve trojenleri sil. Antivirüs programınla pc'ni iyice tarat özellikle C' sürücünü. Daha sonra masa üstünde explorera sağ tıkla özelliklere gir, adres yazan yeri değiştirebiliyorsan ne ala Big Grin virüsten kurtuldun demektir.

Diyelimki bu olmadı ne yapmalıyım Smile

Şöyle birşey deneyelim,

Başlat'a bas, ordan çalıştır'a çıkan mini ekrana regedit yaz. Büyük bir lod açılacak karşına. Orda sırayla şunları takip et >>>> HKEY_CURRENT_USER daha sonra> Software daha sonra > Policies daha sonra > Microsoft daha sonra > Internet Explorer daha sonra > Control Panel. Orada HomePage var, ordaki 0 olan rakamı 1 yapman yeterlidir. Üstüne iki defa tıklarsan editleyebiliyorsun.

Diyelimki bu da olmadı, ozaman explorer sayfamızı değiştiririz Smile

Aynı şekilde Başlat'a bas, ordan çalıştır'a çıkan mini ekrana regedit yaz. HKEY_CURRENT_USER daha sonra> Software daha sonra > Microsoft daha sonra > internet explorer daha sonra > Main'e bas ve Start Page yazan yeri göreceksin sağda altta. Ona iki tıkla ve istediğin site adresini yaz açılış sayfan o olsun.
Ara
cambaz
ya çok büyük bi problemim var
pc kapanmıyo arkadaşlar lütfen yardım edin!!! kapat komutunu veriyorum windowsu güvenle kapatabilrsiniz die bişi geliyo ekrana ama fişi çekmeden kapatamıyorumm. şimdiden teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  internetle ilgili temel kavramlar mehmetkılıc 1 575 04-14-2022, Saat: 04:22 PM
Son Yorum: wildfang
  ?Ste sizi film indirme programi yazin bulsun +mp3 ve resim soyle 3 824 04-05-2022, Saat: 04:49 AM
  bilgisayar?n?z? mause ile a?mak istermisiniz? eRCi 3 638 04-04-2022, Saat: 07:49 AM
  yap?n bilgisayar?n?z %1000 h?zlan?r garanti eRCi 6 536 04-04-2022, Saat: 02:45 AM
  3DMark 2006 v.1.0.2>>Bilgisayar?n?z?n oyun performans?n? test edebilirsiniz. scarface 1 524 04-02-2022, Saat: 01:26 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:20 PM