:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AÄžLaMa SeVDiÄžiM OY OY
eRCi
[yt]IKDMxZRfjws[/yt]

Zordur İçten AğLamak. . !

Zordur içten gelerek ağlamak...Gözyaşı dökmek değil bahsettiğim elbette.Ama damlalarınızı dışarı değil de içeri akıtmak da denilebilir. .

Gülerken bile ağladığınız anlar oldumu hiç??Dengesizce davranıp mutlu olduğunuz için bile göz yaşı döktüğünüz oldu mu? . .

Sıkılverirsiniz bir şeye zaman ve mekan ayırımı göz etmeden...Hiçbir şey istemessiniz o anda, kendiniz dışında ne bir ses, ne bir yüz, ne de bir dokunuş. . .

Duymak istediğiniz sessizlik, görmek istediğiniz ise sadce boşluk...En ufak bir ışık dahi rahatsız eder sizi.Çünkü aslında gördüğünüz ışık karanlığın maskesidir! . .

Yakarırsınız içinizi acıtırcasına ağlamak istediğinizi. . .

Ama ağlayamazsınız. .

Gözyaşlarınızla verdiğin bu mücadele de hiç bu kadar aciz kalabileceğinize olanak veremessiniz. . .

Ama eğilirsiniz hiç olmadık zamanda, yalvarırsınız çığlıklarınızla,''Sana ihhtiyacım var ne olur gelll! . .'' diye. .

Kızarsınız...Ağlamak bu kadar zor olabilirmi? . .İnsan ağlamayı bu denli arzu edebilir mi? . .

Yolu gözlenen bir sevgili misali paralar yüreğinizi,gelmediği her an için. .zorlar sınırlarınızı. . .

Hani geleceğini veya gelmeyeceğini bilseniz,belki...ama amaçsızca bekleyiş veya terkediş. . .

İşte bu en kötüsü. . .

Bilmez gözyaşı bedende kaldığınız müddetçe sahibine zarar verdiğini.Bazen akmak istemediğini, sizi bırakmak istemediğini o kadar belli ederki bize,yanağınızı okşarcasına süzülüverir yavaşça. . O da üzülür aslında kimi zaman. . .

Gitmek..Bir an önce akmak istediğini gösterir size, bir nehir misali akar elinizde olmadan..Kaybedecek hiçbir şeyi kalmamıştır. Çünkü,damlalarından başka. . .

Duygularımızın iniş ve çıkışıyla beslendiği;gözlerde buğuya,rahatlatıcı bir sele ya da hıçkırıklara dönüşür...Yüreğinize gömdüğünüz yıldızları,yürek yordamıyla gözlere sunmak. .

Göz ile yürek ekseninde yaşanan savaşta,ellerine çiçek tutuşturan,damlalarını yangınlarına veren çaresizliğin dökülmesidir. .Gözlerden. . !
€BeRimSin
Teşekkürler Yüreğine SağLık Erdem...
eRCi
Ben teşekkürederim hasan sağol...
ceylan gözlü1
TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM
Ara
eRCi
Ben teşekkürederim sağol....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ve BiLeSiN SeVDiÄžiM MuTLuLuK iKiMiZe De YaSaK.. Stinq 3 322 04-08-2022, Saat: 06:49 AM
Son Yorum: wildfang
  :::...Bensiz mi ağlayacaksın yoksa..AÄžLAMA..::: acemhe 1 439 11-02-2009, Saat: 01:47 AM
Son Yorum: SEHİTLER_OLMEZ
  GüLüMSe SeVDiÄžiM , SaDeCe GüLüMSe ÇiLeK 2 394 12-10-2008, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: korkusuz
  neredesin sevdiÄžim ! aMyLee 9 788 11-27-2008, Saat: 05:46 PM
Son Yorum: aMyLee
  AÄžlama Sakin Ben Gİdİyorum Sevgİlİ..... Melek06 4 312 10-05-2007, Saat: 03:57 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:36 AM