:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napıcam ben?
blue_belial
k_ü_b_r_a_55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır sakın söyleme sonra kendini bişi zanneder boşver bana da bişi sölemedi ama cwbımı aldım ben insan kötü oluyo neler çektiğimi bir ben bilirim halada çekiyorum sen yapma...

Evet. haklısın galıba...
EyLuL
k_ü_b_r_a_55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır sakın söyleme sonra kendini bişi zanneder boşver bana da bişi sölemedi ama cwbımı aldım ben insan kötü oluyo neler çektiğimi bir ben bilirim halada çekiyorum sen yapma ama illede yapcam dersen git yap ama inşallah karşılığı güzel olur
son cümlesine katiliyorum.insallah yaniti olumlu olur
Ara
blue_belial
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam Ben Msn'den Alıcam Cevabımı Ona Göre Bilmem Lazım Banane Smile

Smile eger bunu soyleyecegım bı ınsanoglu olursa ınan o na soylerdım kardesım.
yannıs anlama senı sevıyorum ama, ben bunu soylemeye o kadar cesaretımı toplamısken bı kerelıgıne. bunu ona soylemek ısterdım herhal.
off kafam cok karısık kardesım bılmıyomkı
k_ü_b_r_a_55
tabiki haklıyım ben aynısını yaşadım banada herkes yapma dedi söleme dedi ama ben söylicem dedim şimdi diyorum ki keşke demeseydim diye seni çok iyi anlıyorum ben nasıl bir durumda olduğunuda biliyorum yani
Ara
bebiS
platonik takılma bence ya söle yada unut baska kız mı bittti...takıntı yapmaya değmez ki
Ara
€BeRimSin
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile eger bunu soyleyecegım bı ınsanoglu olursa ınan o na soylerdım kardesım.
yannıs anlama senı sevıyorum ama, ben bunu soylemeye o kadar cesaretımı toplamısken bı kerelıgıne. bunu ona soylemek ısterdım herhal.
off kafam cok karısık kardesım bılmıyomkı

Yooo Sen Yanlış Anladın Kardeşim Ben bana Söyle Derken Nerde Olduğunu Soracaktım...

tabi ilk Ona Söylemek Daha Güzeldir..Ve Duyunca Nasıl sevinecektir Ben Biliyorum heee Smile

Kafanda Niye karışık Olduğunu Biliyorum ben senin Saçların Güzel Çıktı ya O yüzdendir Big GrinBig GrinBig Grin Sen Bi Kestir yine Kafan Eskisi Gibi Rahat olur :yikildim:
blue_belial
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yooo Sen Yanlış Anladın Kardeşim Ben bana Söyle Derken Nerde Olduğunu Soracaktım...

tabi ilk Ona Söylemek Daha Güzeldir..Ve Duyunca Nasıl sevinecektir Ben Biliyorum heee Smile

Kafanda Niye karışık Olduğunu Biliyorum ben senin Saçların Güzel Çıktı ya O yüzdendir Big GrinBig GrinBig Grin Sen Bi Kestir yine Kafan Eskisi Gibi Rahat olur :yikildim:

Smile))Smile:SmileSmile sen onun sevıncegını nerden bılıyosunkı

yok abı sacımı kestırmıcem daha ya, kotu oluyo Smile
oglende birei zaten gördü

ıyy dedi, hem çirkinsin hem kel Smile
€BeRimSin
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile))Smile:SmileSmile sen onun sevıncegını nerden bılıyosunkı

yok abı sacımı kestırmıcem daha ya, kotu oluyo Smile
oglende birei zaten gördü

ıyy dedi, hem çirkinsin hem kel Smile

6.nci Hissim Öyle Diyor Ama Smile

He o Göreni Bende Bir Görseydim Anladın sen:yikildim: :yikildim:
blue_belial
Big GrinBig Grin anladım anladım
EyLuLce
ben analdım kimisevdiğini
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum