:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günaydin Gününüz Aydin Neşeniz Bol Olsun
TAT_LI CA_DI
Kiskaniyorum AmaaaaaaaSmileSmileSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
niyeBig Grin zuhahahBig Grin
Ara
TAT_LI CA_DI
Ya Ne Gicik Insan Oglusun Sennn Yaa Ukalasin Giciksinn Maasallah Bi Erkekete Bulunmamasi Gereken Her Ozeellik Var Sende Uyusss
Ara
|v|_U_S_T_!
efem birisi banamı seslendi sanki ukala lafını duydum gibi Big Grin sabah sabah kahvaltı öncesi iyi geldi jnm Big Grin
Ara
EyLuLce
Yok Kiskanma Bence Musti Cigik Değil çok Iyi öyle Demeyina Ama Ya
Ara
TAT_LI CA_DI
Pisssss Ya Sen Cidden Beni Deli Ediyosun Yaaa Neyse Sinirlenmiycem Sabah Sabahh Ee Nasilsin Hayatim Iyi Misin Isler Nasilll Smile
Ara
|v|_U_S_T_!
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yok Kiskanma Bence Musti Cigik Değil çok Iyi öyle Demeyina Ama Ya

oy oy biliyordum birgün beni anlıycak kişiyi o kişi sensin nalan Big Grin bak derya gör izle oku herseyi yap eylülcenin forumunda nasıl konusuyor işte ne gelirse yanındakinden gelir :hihi
Ara
|v|_U_S_T_!
TAT_LI CA_DI Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Pisssss Ya Sen Cidden Beni Deli Ediyosun Yaaa Neyse Sinirlenmiycem Sabah Sabahh Ee Nasilsin Hayatim Iyi Misin Isler Nasilll Smile

gerci doru sinir etmeyim zaten dün uyuz oldun bana kendimi affettirecegim yerde neler yapyom bak sen su essege Big Grin
Ara
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oy oy biliyordum birgün beni anlıycak kişiyi o kişi sensin nalan Big Grin bak derya gör izle oku herseyi yap eylülcenin forumunda nasıl konusuyor işte ne gelirse yanındakinden gelir :hihi
HE HE HEEEE BEN BİŞE YAPMIYOM GERÇEKLERİ DİYOMM
Ara
|v|_U_S_T_!
zaten beni anlayan gercekleri bilsin görsün yeter Big Grin güsel söz oldu lan ayak üstü imzamı yapsam bunu Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  günaydın tüm insanlığaa:D TAT_LI CA_DI 51 1,345 04-12-2022, Saat: 05:15 AM
Son Yorum: wildfang
  günaydın millet (: |v|_U_S_T_! 5 375 04-12-2022, Saat: 05:12 AM
  hepinize selamlar olsun romantiq_exelance 20 601 04-12-2022, Saat: 03:52 AM
  Herkese Günaydin TAT_LI CA_DI 109 2,233 04-11-2022, Saat: 08:20 PM
  herkese slm olsun HaNıM_KızZ 33 859 04-08-2022, Saat: 06:56 PM