:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevdamin Adi Sen...
eRCi
Sevdamın Adı Sen..Seninle Başlıyor En Güzel Sevda Cümleleri Kelimelerim Senin Adınla Başlayıp Senin Adınla Bitiyor Nicedir..Hayatıma Girdiğin İlk Günden Beri Ben Bir Başka Benim Başka Bir Ruh Taşıyorum İçimde Bir Yerlerde Ve Tek Başına Değil Senin Ruhunla Dolup Taşıyorum, Kendi Ruhumu Senin Ruhuna Katıyorum İki Kişilik Yaşıyorum...Seni Benden Koparırlarsa Yarım Kalırım Ben Benlikten Çıkarım Çünkü Senin Ruhunla Tamamlanıyorum.Kalbin Kalbimin Diğer Yarısı Seninle Yaşıyor Seninle Atıyor Çoktan Unuttu Yokluğundaki Eksik Yanlarını, Sardı Yaralarını.. Gidersen Kalbini de Alıp Bir Gün, Yine Tek Kalmışlığıyla Yaşayamaz Benim Yaşayamayacağım Gibi..

Sevdamın Adı Sen...Bazen Hazan Yaprakları Gibi Dökülürsün Üzerime Rüzgarın İçime İşler de,Ben Ah Etmem Ferahlığını O Ilık Rüzgarını Solurum Doyasıya.Kar Gibi Saf Bir Sevdaysa Yaşadığımız Bırak Kalkmasın O Kar Beyazı Yerlerden Soğuksa Soğuk Üşümeye Razıyım Ayazını Giyinmeyede Yeterki Sen Ve Sevdan Hep Olsun İçimde..İlkbaharın Çiçeklerinden Mis Kokular Gönderirim Odana Kapından Girdiğinde Ben Olmasamda Yanında Ben Geldim Say Al O Yeni Açmış Dağ Çiçeklerini Sakla Beni Kalbinde Sakladığın Gibi.. Bir de Öpücük Kondur Beni Öpermiş Gibi Yaşat Onları Hayat Ver Sevdanla Bana Hayat Verdiğin Gibi.Güneş Olup Doğarsın Sonra Alırsın Üzerimden Kış Vakitlerinin Hüzünlerini,Ayazlarımın En Deli Serinliğini Isıtırsın Yüreğimi Yakarsın Hasretinle de Biraz..Bazen Gölgem Olursun Korursun Beni..Anlayacağın Dört Mevsimimsin Hiç Bitmeyecek...Her Birİnde Ayrı Bir GüzellikYaşadığım..

Sevdamın Adı Sen.Gözlerimde Görmüyorsan Sevdamı,Ellerim Terlemiyorsa Ellerinde Ve Bir Hüzün Yerleşmiyorsa Kalbime Her Gidişinde Sevmiyorsun Beni Diyebilirsin Söyle Diyebilirmisin..Her Sesini Duyduğumda Sanki Asırlardır Ayrıyızda İlk Defa Sesini Duyuyormuşum Gibi Olurum.Her Gelişinde Rengarenk Olurum Gökkuşağı Gibi Her Rengimde Başka Bir İfade Başka Bir Heyecan Kimseler Bilmez.Korkularımsın Bazen Korkarım Seni Kaybetmekten Gözlerim Dolar..Ne Bensiz Kalmanı İsterim Ne de Ben Sensiz Kalabilirim.Bir Gün Duymasam Sesini Burkulur Yüreğim Yarım Kalırım Mahzunlaşırım Ve O Hallerime Sen Anlam Veremezken Ben Diyemem ki Seni Kaybetmekten Korkuyorum Diye Bir Günde Bile..

Ve Sevdamın Adı Sen.Seninle Doğdum Seninle Yaşayacağım Ömrümü Sana Adayacağım.Ve Yemin Olsun ki,Adını Her Daim Sevdayla Eş Anacağım..Her Gün Bir Yaprak Düşse de Ömürden Tek Bir Nefesimi Adını Anmadan Almayacağım.Gözümden Dökülen Yaş Olsan Akıtmayacağım.Derdine Derman, Sevdana Ferman Ve Yüreğine Eş Olacağım Eşin Olacağım Bu Kalp Senle Attıkça Sende Yaşayacağım. Seni Çok Seviyorummm Ruhum Herşeyimm.. Bugünde, Yarında Son Nefesimde de Hep Seveceğim Sakın Unutma Sevdiceğim.
EyLuLce
harika olmusssss
Ara
eRCi
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harika olmusssss

teşekkürler...
blue_belial
bunları yazacak bırılerının olması ve ona soylemek guzel olsa gerek.

yuregıne saglık arkadas cok guzeldı
allah ayrılık gostermesın ıns
eRCi
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunları yazacak bırılerının olması ve ona soylemek guzel olsa gerek.

yuregıne saglık arkadas cok guzeldı
allah ayrılık gostermesın ıns

teşekkürler faruk bu güzel düşüncelerin için sağol....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Turkuaz sevdamın isimsiz mavisi eRCi 0 290 06-24-2010, Saat: 04:23 PM
Son Yorum: eRCi
  Nesini, nesini anlatsam sana sevdamın.. acemhe 1 357 02-09-2010, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: riukeen
  Sevdamın adı: Yalnızlık acemhe 0 373 11-17-2009, Saat: 08:34 PM
Son Yorum: acemhe
  *[...Sevdamın Hüzün Dili...]* Yorgun Yürek 3 374 11-22-2008, Saat: 10:14 PM
Son Yorum: нüzüηçiçÑ”ği

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:32 PM