:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEVGİLİLER GÜNÜN KUTLU OLSUN BEBEÄžİM...(S&s)
YARGIÇ
Ya normalde benim bu günle pek aram yok ama siz herşeye değersiniz Allah mutluluğunuzu bozmasın....
Ara
>As!_M€L€q<
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canim Benim çok Güzel Olmuş Inan Resimler Zaten Başka Güzel....
yaninda Olmasa Bile Hisseder Anlar ..üzülme Canim Benim ..önemli Olan Yaninda Olmasi Değil Sen Ona Uzaktan Da Olsa Sevgini Anlatabiliyorsun Ya Bu Herşeye Bedel..
gönül Ister Böyle Bi Günde Herkes Beraber Olsun Ama Elde Olmayan Sebeplerden Işte Olamiyor Bazi şeyler Istediğimiz Gibi ..sağlik Olsun Hayatim Gönüller Bir ..
sevginiz Bir..
siz Bir..
daha Ne Olsun..
zaten Tek Bi Gün Değildir Ki Sevgiliyi Hatirlamak Her Gün Bize Böyle Olmali..

sevgililer Gününüz Kutlu Olsun ..sizin Ve Herkesin ...

canım ablam bnm evet tek bir gün deil saten onun hep yanında olmak istiom bugünn için deil.....çok tşkler ablacım beeğnmene inn çok sefindimm....
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beğenmek ne kelime yaaa bayıldım bitanem... Eline sağlık mükemmel oLmuş flash...

Rose'nin de dediği gibi hatırlanmak için bi gün yok bize hergün sevgili günü, sen üzülme bitanem var olduğumuz sürece hep dahada güçlenicek aşkımız...

Bu ve bundan sonraki her günün kutlu olsun bitanem... Ben seni çok seviyorum seninde beni çok sevdiğini biliyorum ve inan budan aldığım hazzı hiç birşeyden alamıyorum artık... Sadece ve sadece

:k:SENİ SEVİYORUM:k:
hayatımın anlamı...beğenmene sefindimm..bebeim...
dediğin gibi hayatım var olduğumuz sürece daha güçlenecek büyük aşkımız ....

bende.......
SENİ ÇOOOOOOOOOK SEVİYORUM...
>As!_M€L€q<
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[media]http://www.yazgulu.com/kartlar/seni_seviyorum.swf[/media]
TŞKLER HERŞEYİMM....ÇOK ŞİRİN BİŞE AYNI SENİN GİBİMM....
SempatikKız
bitanem choq güsel olmush;Wink yhaa walllaa mannaq ötesi olmushhh bravoo yhane Confusedmiley20: !sizZZ ayrılmayın emiSadsizin ilişkinnizZde gözü olanın gözü jıksın:mad:allah nasarlardan saklasın tütüttütü:Smile (amin)btn sefgililer gününnü birliqte kutlaın!!!!!!seni seviom sultanımm:k: :$
Ara
>As!_M€L€q<
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güsel olmuş ya bende isterim Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Allah sizi ömür boyu ayrmasın hep beraber olun ...inşallah bi daha ki sevgililer gününde ayrı kalmazsınız...mutlu olun mutluluklar sizinle olsun canlarım...

sanada yaparık ne demek Big Grin
aminnnnnnnnnnn
inşşşş ....
sende hep beraber ol....bir ömür boyu.....
tşkler ii dilklerin içinn.....
>As!_M€L€q<
esasli_01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wayyyy çok süper olmuş.....
beğenmene sefindimmm....ademm....
>As!_M€L€q<
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok güsel valla kardeş ellerine sağlık....nerden buluyon böle şeyleri sen yaw... Big GrinBig GrinBig Grin

aşkım bulurr öle şeleriii.....hıh...Big Grin
>As!_M€L€q<
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ya normalde benim bu günle pek aram yok ama siz herşeye değersiniz Allah mutluluğunuzu bozmasın....
amin abimm tşkler...........
>As!_M€L€q<
SempatikKız Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bitanem choq güsel olmush;Wink yhaa walllaa mannaq ötesi olmushhh bravoo yhane Confusedmiley20: !sizZZ ayrılmayın emiSadsizin ilişkinnizZde gözü olanın gözü jıksın:mad:allah nasarlardan saklasın tütüttütü:Smile (amin)btn sefgililer gününnü birliqte kutlaın!!!!!!seni seviom sultanımm:k: :$

canım bnm beğenmene çok sefindimm efet efet gözleri çıksın gözü olaanın hıh...Confusedmiley17: Confusedmiley16: Confusedmiley16:
amin........................Confusedmiley17:
bende seni seviom canım bajumm...Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğum Günün KutLu oLsuN Stinq ZeNiTH 5 708 04-14-2022, Saat: 06:44 PM
Son Yorum: wildfang
  Dogum Günün Kutlu Olsun History . . Hasretiim 15 1,236 04-13-2022, Saat: 08:46 AM
  SevGiLiLer Günün KutLu Olsun MeLeğim ( PeLin ) €BeRimSin 11 875 04-11-2022, Saat: 10:55 PM
  **ROSE'cim Doğumgünün Kutlu Olsun...** ciciKIS 51 2,301 04-10-2022, Saat: 05:38 AM
  DoGum Günün KutLu Olsun NiGhTmArE €BeRimSin 23 1,245 04-09-2022, Saat: 09:56 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-24-2024, 05:07 PM