:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilisizler buraya
|v|_U_S_T_!
vallahi sevmek zor bea hem karsılıklı sevmek hemde tek taraflı sevmek.actım bir eferakı sek mi içersin eylülce Big Grin
Ara
blue_belial
ya ben
şey
kem kum
öhö

benım bı sevdıgım var ama
kendı kendıme
o uyuyo halen Smile
ve bı gun ona soylemek umidi bile yok ıcımde
cunkı n olacagını bılıyorum.
ama
keske bılmese idim.
bu umit olurdu o zaman.

neyse tmm sustum
ZeNiTH
Konus Nan Konus Big Grin
blue_belial
ben konusuyorum ama
kendi dilimde.
anlayan yokki Sad
|v|_U_S_T_!
konus kaydes demlenme yeri burası biz konusmuycaz da kim konuscak Big Grin bak rakı da actım Big Grin
Ara
EyLuLce
|v|_U_S_T_! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallahi sevmek zor bea hem karsılıklı sevmek hemde tek taraflı sevmek.actım bir eferakı sek mi içersin eylülce Big Grin
içelim kafaları bulalım yaaaa off off sevgisizi olmuyo yaaa
Ara
|v|_U_S_T_!
ya sevgili olsa oluyormu ozman binbir dert gelliyor basına istemeden kırıyorsun karsındakini acı cekiyorsun :S ne yapcaz biz eylülce gel ölelim len en iyisiBig Grin
Ara
ZeNiTH
SeviLdiğini BiLmek Sevmekten Daha Güzel Heralde SmileSmileSmileSmile Hediye GeLdi OLeyyy SmileSmileSmile
ciciKIS
öhüm öhüm benim sefgilim var abeyBig GrinBig Grinçatla mustiWink
Ara
|v|_U_S_T_!
vallahi ne catlıycam ayol Big Grin elimi sallasam ellisi hıhBig Grin jnm bilion yanii allah bir dil vermiş bana düsman basına Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi en ?ok ne korkutur?Korkular?n?z? buraya yaz?n.. speedy_girl 28 1,768 04-02-2022, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa... BiRiciGim 50 2,154 12-22-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  AŞKIN ı itraf etmek isteyenler buraya buyrun :D:D SssHave_sdo 5 707 09-03-2007, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:13 PM