:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgilisizler buraya
derdo
wayy beaaaa kimsenin sevgilisi yokkk Big Grin
takozz
MeRWe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benimde sefgilim yok
benimde arkadaşım hadi sende gel cafede çay içiyom gel beraber içelimSmile
Ara
|v|_U_S_T_!
sevgisizler forumunda olan herkesi bekliyoruz cafemizeBig Grin bekleyin arkadaslar yeni süprizler ile karsınızda olcaz artık sevgilisi olmayanlar üzülmesin herseye caremiz var cafemizde Big Grin bayanlar lütfen cekinmeyin gelmekten son derece güvenli yerdir cafemiz Big Grin
Ara
hayalimsen
aşk Değil Sevgi Değil Beşiktaşim Delilik Bu Herşeyi Sende Buldum Yokmu Bunun Başka Yolu..

sen De Olmasan çekilmez Bu Dünya !!!

:kk: Ya Seni Sevebileceğim Kadar Yaklaş Ya Da Seni Unutabileceğim Kadar Uzaklaş ... :kk:
Ara
aKMeL
arkadaşlar sevgilisizler bölümüm burası yoksam sevgisizler bölümümü yaff
|v|_U_S_T_!
gokhankgk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşlar sevgilisizler bölümüm burası yoksam sevgisizler bölümümü yaff

her ikiside burası Big Grin burda içini döküon kendini iyi hissedion buurdan sonra cefmize gelion bişiler içion ve rahatlıon Big Grinbu hizmetlerin hepsi sizin için:yikildim:
Ara
d€n!z kısı
bi sewgilim bile yok:'(
B€NGİ
aaa Big Grin ölmüjünüs siz klasik kahvaltı edionus bi yere götürün bea bisi Big Grin tirbiesizler sizi Big Grin eylülce nin dedii gibi fala siz yıkarsınız bulaşıqları bis kıslar elimisi bilem sürmeis :hıh Big GrinBig GrinBig Grin (şaka heaa) Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sizi en ?ok ne korkutur?Korkular?n?z? buraya yaz?n.. speedy_girl 28 1,767 04-02-2022, Saat: 04:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Arkadaslar Hepinizi Cok Seviyorum Ama Buraya Kadarmis Elvedaa... BiRiciGim 50 2,154 12-22-2007, Saat: 06:03 PM
Son Yorum: BiRiciGim
  AŞKIN ı itraf etmek isteyenler buraya buyrun :D:D SssHave_sdo 5 707 09-03-2007, Saat: 03:55 PM
Son Yorum: Melek06

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:24 PM