:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
msn sifreyi hemen kurtamak %100 cozumu
SizofreN
Hay ALLAH'?m yine ba?lad?k!!!
Arkada??m sen hacker misin?!
E?er ?yleysen gel bekliyorum bilgisayar?mda!
Hava atmay? ne kadar ?ok seviyosunuz siz ya!Varsa erkekli?in gel benim bilgisayar?ma gir g?ster h?nerini!T?be t?bee say?yla m? verdiler sizi buraya!
Hacksen i?inde tut bunu b?yle forumlardan y?rt?narak hi? bir millete faydan olmaz!Ya??n k???k ama olgunsundur diyordum ?ocukmu?sun sen belli.Git kumda oyna sen.Bana tak?m?n? falan anlatma!
Ara
MorciveT
Sizden bir ricam var, tartışmayı bırakalım tatsız olacak bu gidişle...

İkinizde birbirinizi yanlış anladıgınızdn dolayı boşuna polemik yapıorsunuz...

Uzatan olursa dilini eşek arısı soksun Smile
Ara
CariSmaBoY
soksun Smile
yavs
MorciveT
NACİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ Sen de susss Smile
Ara
CariSmaBoY
tamam şaziye sustum Big Grin
bilinmez
s.a beyler google da gezerken rast geldi yorumlarınızı okudum bu başlık altındaki.Üye olup bi kaç cümle söylemek istedim.İskorpitx vs burada konuşup tartışıyorsunuzya fazla büyütmeyin gözünüzde ve boşu boşuna birbirinizle hackerlar hakkında tartışmayın.Netin en eski hackerlarından biri olarak söylüyorum bunları.Piyasa kendini hacker sana 17-18 yaşındaki belkide daha küçük yaştaki veletlerle dolmuş.Web hack yaparak hacker olunmaz veya birinin şifresini sosyal mühendislikle ele geçirip girip kişi listesinde online olan kişilere hava atmakla da olmaz.Dünya hackerları gsm gprs uydu sistemleri ile ilgileniyor iskoya lafım yok sizde boşuna tartışmayın bunları.Bir meraktır sarmış tüm insanları hacker olacağım diye.Şuan sitenizde kullandığım kullanıcı adı sallamasyondur.Gerçek nickim Zehir dir.Herkez tanır beni nette en azından hack ile uğraşanlar.Bazı bebeler ismimi kullanıyor ortalıkta ama unutmayın taklitler gerçeklerini yaşatır.Herkeze selametle iyi günler...By Zehir...:!
Ara
kübi$im
payLaşım iÇin TşKK..=)
Ara
erdal_x
emegine saglık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 10:40 PM