:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Yazı Kapak Olsun Diyorum...(AnLayana)
€BeRimSin
Kendimi Hiçbir Zaman BöyLe Yorgun Görmemiştim, Zavallı halinize Ben Kendim Acıyorum..
Evet acıyorum hemde çok....
Bu Forum Ortamı yani tüm Forumları kastetmiyorum sadece duygusuz.com'u diyorum.Ben Burada Arkadaşlığı,Dostluğu,sevgi'yi,AŞK'ı ve İkiyüzlülüğü Gördüm.. Dostluk ,Sevgi ve AŞk Apayrı bir duygu ama ikiyüzlülük olayı Biraz beni aşar bilmem çünkü oyun oynayamam, başaramam...

İnsanız Hepimiz hata yapabiliriz,dogaldır dogru karşılıyorum..Hatasız kul olmaz demi...Ama artık bu hatalarımızı geride bırakalım...Bilmeden ve karşındaki kişiye zarar vermeden herşeyi geri de bırakalım ben bunu istiyorum...

Karşıdaki İnsan üzülür mü onu hiç kendimize dahi sormuyoruz,bu duygu bizim milletimizde var..Artık Bizim İnsanımızda Sevgi, Saygı kalmadı mı..? Acıyorum gerçekten...

Artık bırakın milletin arkasından konuşmayı,dedikodu yapmayı Günah be Günah..Dedikodunun cok büyük günah oldugunu hepimiz biliyoruz deyil mi???
Dedikodu yapmak baskalarının arkasından konusmak bir mü'mine yakısmayan tavırlardan biridir.. ve büyük günahlar zümresinden sayılır..

Yapmayın bee kardeşim Günaha Giriyorsunuz....

Seviyorsa sizene sevmiyorsa sizene ,Aşk 2 Kişiliktir ve buna sen dahi karışamazsın..Seviyorsam kime ne sevmiyorsam sanane bu seni hiç alakadar etmezzzzz....

Senki beni Karalayan şahıslar tek kişi değiller topluluk yani lafım size birazcıkda olsa sevgiye inanıyorsanız artık susun ve konuşmayın arkamdan ve gizli işler çevirmeyi bırakın..
Allah'ın adını anıyorum AllaH Rızası İçin Yoruldum artık susun Lütfen...
Kalp Kırmaya değermi..! Benim kalbim Kırılmış hiç Umrunuzda olmaya bilir ama bu dünyanın ahireti var bilki iki elim yakanızda olur bunu bilesiniz....

Susun,Susun,Susun YeTeR..! Kendi Hayatınızla İlgilenin..

Bu yazı kapak Olsun Diyorum ve Son Sözü Bir Ayet İle Bitiriyorum..

O halde Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, tevbeyi çok kabul edendir, çok merhamet edendir.
blue_belial
ben sen gıbı ıyı nıyetle karsılamam kardesım valla
sen hos gorulu davranmıssın ama, ben bole kısılerı kâle alıp kendımı uzmem bıle

MorciveT : Konuşmalarımıza Dikkat Edelim...

kasımpaşaa!!!

takma kardesım
€BeRimSin
Zaten bende kâle almıyorum sadece Günah olduğunu Bilsinler ve Uğraşmayı Bıraksınlar..Başka Bişey İstememmmm... Wink
CReATuRE
hasan ne olduğunu bilmiyorum ama senin bu denli kızmana karşın oratada büyük bişeyler olduğu kesin...O kişiler gerçekten biraz daha düşünsün insanların duygularını ve aynı hareketin kendilerine yapıldığını düşünsünler...gerçekten yukarıda Allah var ve bu olanları görüyor...burda kim ne yaprsa yapsın ama bakılm yukarıda bunun hesabını kim nasıl verecek...Hasan kardeşim sende bu kişilerin görüşlerini takma kafana fazla bu kişiler ne dediklerini bilmeyen ve karşısındakini düşünmeyen insanlardır....
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sen gıbı ıyı nıyetle karsılamam kardesım valla

.....den aşşaaaaa
kasımpaşaa!!!

takma kardesım

faruk kardeş sen iyi niyetle karşılamam diyosun belki haklısın ama biz böle şeyleri burda iyi niyetle karşılamak zorundayız bizler yöneticiyiz ve kişilere örnek olmak istiyoruz...zaten bunu bilen kişiler de bunlarla bizleri yıldırmaya çalışıyorlar...bibimde yapmamız gereken bu kişileri kayle almamaktır...
€BeRimSin
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hasan ne olduğunu bilmiyorum ama senin bu denli kızmana karşın oratada büyük bişeyler olduğu kesin...O kişiler gerçekten biraz daha düşünsün insanların duygularını ve aynı hareketin kendilerine yapıldığını düşünsünler...gerçekten yukarıda Allah var ve bu olanları görüyor...burda kim ne yaprsa yapsın ama bakılm yukarıda bunun hesabını kim nasıl verecek...Hasan kardeşim sende bu kişilerin görüşlerini takma kafana fazla bu kişiler ne dediklerini bilmeyen ve karşısındakini düşünmeyen insanlardır....

Kardeşim Zaten Mesajımda Dediğim Gibi kâle dahi almıyorum amaBirazcık İnsan olsalar ama.Wink
ciciKIS
bi çok kere yineledim tabi benimkide anlayana...
yukarda allah var eed siz bu yaptıklarınızı ödiceksiniz...
çok güsel ve yerinde bi konu umarım anlarlar bu sefer anlamazlarsada
gerisi yukarıdakine kalmış...
teşekkürler canımıniçi...
Ara
aKMeL
kimmiş bunlar yaww benle niye hiç konuşmadın bu konuları küsüuom ama kankaa Sad
CariSmaBoY
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben sen gıbı ıyı nıyetle karsılamam kardesım valla

takma kardesım

FARUK YAZILARINDA DAHA SEVİYELİ OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM.... BU TÜR YAZILARIN OLDUÄžU Bİ MEKAN OLMAMALI BURASI...
blue_belial
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:FARUK YAZILARINDA DAHA SEVİYELİ OLURSAN ÇOK SEVİNİRİM.... BU TÜR YAZILARIN OLDUÄžU Bİ MEKAN OLMAMALI BURASI...

tarafımdan silinmiştir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bayram?n?z Kutlu Olsun.. hulleci 1 522 04-06-2022, Saat: 11:16 AM
Son Yorum: wildfang
  Kötü Gününüze Iyi Gelecek Bir Yazı.!!!! acemhe 1 460 05-28-2010, Saat: 12:28 AM
Son Yorum: Hasretiim
  "Lanet Olsun" Demeyin... deli yürek 11 815 12-07-2009, Saat: 07:34 PM
Son Yorum: AfrâsyâB
  Hayırlı Olsun: *Asİ-yÜrEk* 1 493 10-07-2008, Saat: 02:28 AM
Son Yorum: Seyduna
  Kötü Gününüzde Iyi Gelecek Bir Yazi ÐŽeşaren 4 539 05-19-2007, Saat: 02:36 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 08:38 AM